Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Διγαμία είναι να έχεις έναν/μία παραπανίσιο/-α σύζυγο. Μονογαμία είναι το ίδιο.
Σάββατο, 11 Μαΐου

πεος

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #49974 από messi στις 24 Ιουνίου 2008, 9:43μμ

messi

Εικονίδιο
μέλος από: 24/6/2008
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Θα ηθελα απαντησεις απο γυναικες:κυριες,κοπελες,εμπειρες.

Ειμαι 17 χρονων και το πεος μου ειναι 14.5 εκατοστα.Θα ησασταν ευχαριστημενες με αυτο;

Παρακαλω οχι ειρωνικες απαντησεις και τυπου <<το μεγεθος δεν μετραει>>.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #49975 από Arpagmenos στις 24 Ιουνίου 2008, 10:12μμ

Arpagmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 19/5/2008
μηνύματα: 155 αποδεκτές 0
ρε messi(εχεις και το όνομα του αγαπημένου μου παίκτη)τη θές να σου πούμε...εντάξει μετράει και το μέγεθος δεν μπορώ να πώ αλλα μην σου γίνει και ψύχωση τώρα.επειδή έχουμε την ίδια ηλικία σου λέω πώσ ειναι μια χαρα το μέγεθος που έχεις...και στήν τελική αν δεν σου αρεσει πήγενε για επιμήκυνση πέους...

υγ:οοχχχ δεν ειμαι:κυριες,κοπελες,εμπειρες.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #49979 από annoula555 στις 25 Ιουνίου 2008, 2:29μμ

annoula555

Εικονίδιο
μέλος από: 22/6/2008
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
βρε παιδια τι βλακιες ειναι αυτα με τις επιμυκινσεις...ελεοσ..
Αφηστε τα αυτα μην πάθετε καμια ζημιά...
Μια χαρα ειναι το πουλακι σου παιδι μου...Αγαπησε το και ασε τα κομπλεξ...και 20 να ειχες αν δεν 3ερεις να το ''δουλέψεις'' σου ειναι αχρηστο...Οποτε δ΄ςσε εμφαση στην τεχνική σου και ασε τα μαγέθοι...Αυτό σου ετυχε εσενα τωρα σιγα....Πως μερικες γυναικες εχουν μικρά στήθοι...ετσι κ μερικοι αντρες εχουν μικρα πεοι...Δεν σημαινει ομως οτι οι γυναικες με μικρά στηθοι δεν ειναι καλες στο κρεβατι...Δεν παιζει ρόλο...οκ το ξέρω...Δεν ειναι το ίδιο αλλα και πάλι...Υπαρχουν κι αλλοι τρόποι να ικανοποιησεισ μια γυναικα απο ενα γιγαντιο παλαμαρι...Ξεκόλλα βρε!!Αγαπησε το σώμα σου και θα νιώσεις πολυ καλυτερα,και οι γυναικες οπυ βρισκονται μαζι σου το καταλαβαινουν αυτό...Αν ντρέπεσαι να το βγαλεις εξω την επιμαχη στιγμη το πιθανοτερο ειναι να σε κοροιδευουν πριν δουν κατι...αν ομως το βγαλεις με καμαρι κ δειξεις οτι δεν εχεις κομπλεξ οι γυναικες δεν θα βρουν καμια διαφορα!!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #49986 από messi στις 25 Ιουνίου 2008, 10:31μμ

messi

Εικονίδιο
μέλος από: 24/6/2008
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
more answers please.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #49988 από anastasia!! LP στις 25 Ιουνίου 2008, 11:40μμ

anastasia!! LP

Εικονίδιο
μέλος από: 30/1/2008
μηνύματα: 108 αποδεκτές 0
ok...!Δεν θα πούμε ότι δεν μετράει το μέγεθος γιατί παίζει + αυτό σημαντικό ρόλο...Όμως μπορεί αντισταθμιστεί σωστά απ'την τεχνική..;)
προφίλάλλα...
Μήνυμα #49989 από Arpagmenos στις 26 Ιουνίου 2008, 1:06πμ

Arpagmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 19/5/2008
μηνύματα: 155 αποδεκτές 0
Έγραψε:(messi@25 Ιουνίου 2008)
more answers please.


και καλά εγώ δεν σε κάλυψα αλλα η anoula και η anastasia?!?!δηλαδή τι θες να ακούσεις "ooo 14.5 είναι μπράβο ρε μεγάλε τέρας το δικό σου!!!"ή το αντίθετο"ooxx είναι μικρό,είναι μικρό δεν θα μου άρεσε σου προτείνω να αρχίσεις να τραβάς τα μαλλιά σου για αυτό...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #49990 από inioxos2 στις 26 Ιουνίου 2008, 10:52πμ

inioxos2

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2008
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
ακου φιλε μου κατι...αν απο τωρα σε απασχολει το μεγεθος τοσο πολυ καποια στιγμη δεν θα μπορεσεις να βγαλεις τον πραγματικο σου εαυτο στο σεξ..αυτο ειναι τοσο ειναι και σε οποια αρεσει στο φιναλε. γιατι νομιζεις αν τον ειχες μεγαλυτερο σε σημειο να σε κανει υπερηφανο θα ησουν τελειος? τι να το κανεις το μεγαλο εργαλειο απο την στιγμη που δεν εχεις γνωρισει το γυναικειο σωμα? σαφως και πολλες γυναικες λενε "πω πω κοιτα ποσο τον εχει"...αυτο ομως ειναι λεπτομερια πουα οταν μια γυναικα σε θελει πολυ πιστεψεμε δεν θα δωσει μεγαλη σημασια στο ποσο τον εχεις.μπορεις απο το πρωτο αγγιγμα να την κανεις να πεταει στα ουρανια και ως το τελος του σεξ να εισαι τα παντα γι'αυτην? τοτε θα ξεχασεις και εσυ αν τον εχει τοσο αντι για τοσο...η συμβουλη μου ειναι σαν εμπειρος να αρχισεις να γνωριζεις το γυναικειο σωμα που δεν ειναι και τοσο ευκολο οσο νομιζεις και να μην βλεπεις την γυναικα σαν εργαλειο σωματικης ικανοποιησης και μονο βγαλε απο το μυαλο σου οτι και καλα εχεις μικρο εργαλειο και ολα θα ειναι για σενα πιο ξεκαθαρα και με τον εαυτο σου κατα πρωτον και με τους τριγυρο σου...απλα και ταπεινα ειναι η γνωμη μου.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #50070 από messi στις 06 Ιουλίου 2008, 12:29πμ

messi

Εικονίδιο
μέλος από: 24/6/2008
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
ρε κοριτσια,τη γνωμη σας θελω μονο
προφίλάλλα...
Μήνυμα #50071 από death στις 06 Ιουλίου 2008, 10:18πμ

death

Εικονίδιο
μέλος από: 21/4/2007
μηνύματα: 289 αποδεκτές 0
ειναι αρκετο για να ικανοποιησεις την οποιαδηποτε
προφίλάλλα...
Μήνυμα #50109 από Count to Zero στις 12 Ιουλίου 2008, 10:01πμ

Count to Zero

μέλος από: 12/7/2008
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0


Πάρτο αλλιώς.
Στο μυαλό τους το ζητούν το πήδημα.
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login