Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Ένα PC χωρίς COBOL και Fortran είναι σαν μια σοκολάτα χωρίς κέτσαπ και μουστάρδα.
Τετάρτη, 8 Μαΐου

Πώς να ανάψεις μια κοπέλα?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #172693 από broni στις 24 Οκτωβρίου 2023, 2:05μμ

broni

Εικονίδιο
μέλος από: 15/8/2023
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
Θέλω να μου πείτε πως να καυλώσω μια κοπέλα πρώτα από το κινητό όταν μιλάμε πχ στο Instagram , έπειτα όταν είμαστε από κοντά και υπάρχει κόσμος όμως γύρω και τέλος όταν είμαστε οι δυο μας σε κάποιο δωμάτιο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #172704 από Anagnwsths στις 27 Οκτωβρίου 2023, 4:07μμ

Anagnwsths

Εικονίδιο
μέλος από: 8/9/2023
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Έχεις προχωρήσει το πράγμα ή είστε σε φάση γνωριμίας ακόμα;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #172705 από broni στις 27 Οκτωβρίου 2023, 11:29μμ

broni

Εικονίδιο
μέλος από: 15/8/2023
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Anagnwsths@27 Οκτωβρίου 2023)
Έχεις προχωρήσει το πράγμα ή είστε σε φάση γνωριμίας ακόμα;

Έχει προχωρήσει
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #172717 από Anagnwsths στις 03 Νοεμβρίου 2023, 3:30πμ

Anagnwsths

Εικονίδιο
μέλος από: 8/9/2023
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Θα σου πω από την δική μου εμπειρία. Κάτι που δε πρέπει να κάνεις σε καμία περίπτωση είναι να στέλνεις συνέχεια εσύ. Από ένα σημείο και μετά σε θεωρεί δεδομένο και βαριεται, ακόμα και αν έχει εκδηλώσει πρώτη ενδιαφέρον. Τα κορίτσια θέλουν να τις κερδίσεις βασικά, θέλουν κάποιον να είναι καλύτερος από αυτές. Τώρα στα μηνύματα άφησε λίγο μυστήριο, πχ μη γράφεις αμέσως πενήντα κατεβατά για αυτό που θες να πεις. Άσε μυστήριο (τους αρέσει πολύ το μυστήριο), να την κάνεις να θέλει να ρωτήσει παραπάνω για αυτά που λες και κάπως έτσι θα καταλήξει να γράφει περισσότερα από σένα χαχα. Δημιούργησε ενδιαφέρον γύρω από την συζήτηση σας, για αυτά που της λες. Αλλά πάνω από όλα να είσαι ο εαυτός σου. Αυτά για μηνύματα τώρα κάπως έτσι είναι και από κοντά, την κάνεις να νιώσει οικεία και από κει και πέρα κάνεις παιχνίδι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login