Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Νευρωτικός είναι ο άνθρωπος που χτίζει παλάτια στην άμμο. Ψυχωτικός είναι εκείνος που ζει μέσα σ' αυτά και ψυχίατρος αυτός που παίρνει τα νοίκια.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

καφυστερηση

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #50364 από taperman στις 02 Σεπτεμβρίου 2008, 2:13μμ

taperman

Εικονίδιο
μέλος από: 2/9/2008
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Γεια σας....!Πριν 5 ημέρες το εκανα με την κοπέλα μου αλλα εχει καθυστερηση περιπου 4 ημέρες......παντα το κανουμε με προφυλακτικο!!!!ρωτησα καποιον φιλο μοθ και μου ειπε οτι αλλαζει ο κυκλος τησ ημερομηνια...ειναι αλήθεια?να ανυσηχω?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #50368 από snper 50mm στις 02 Σεπτεμβρίου 2008, 2:52μμ

snper 50mm

Εικονίδιο
μέλος από: 17/7/2008
μηνύματα: 33 αποδεκτές 0
ειλικρινα και ναι και οχι πηγαινετε σε γιατρο μετα απο μια εβδομαδα ν δειτε αν ειναι εγκυος εκτρωση μην το σκεφτεισ καν δευτερη φορα αλλα ηρεμησε ετσι μην πανικοβαλεσαι χαλαρα
προφίλάλλα...
Μήνυμα #50369 από taperman στις 03 Σεπτεμβρίου 2008, 12:04μμ

taperman

Εικονίδιο
μέλος από: 2/9/2008
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
ρε φιλαρακο πλακα μοθ κανεις...??παιζεις μα τον πονο μοθ τώρα?καποιος που μπορεί να με βοηθήσει ρε παιδια υπρχει?κατα προτυμηση κοπέλα......
προφίλάλλα...
Μήνυμα #50381 από Radienergeia στις 05 Σεπτεμβρίου 2008, 11:01πμ

Radienergeia

Εικονίδιο
μέλος από: 28/8/2008
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Ριλάξ..
Παίζει όντως απλά να αλλάζει ο κύκλος της. Ειδικά αφού χρησιμοποιήσατε προφυλακτικό δε θα υπήρχε λόγος ν'ανησυχειτε ρε. Τώρα το αν έγινε μαλακία on the way,σκίστηκε το προφ ή κάτι, δε μπορώ να το ξέρω. Μόνο εσείς.
Δε χρειάζεται να πάει σε γιατρό από τώρα, αφήστε το λίγες μέρες (μπορεί ν'αδιαθετήσει) και μετά αν είναι τσιμπήστε ένα τεστ εγκυμοσύνης απ' το φαρμακέιο. 15 ευρώ έχει. :)


Όσο γι'αυτό που λέει ο snper, σούμπιτος για έκτρωσεις, έπιβάλλεται να τον ρωτήσω: Σου έχει τύχει ποτέ ρε φιλαράκι τέτοια στραβή? Έκανε έκτρωση η κοπελιά σου και ξέρεις πως ήταν και παρ' αυτα δε σε άγγιξε??? Καθόλου?
Λες πολύ χαλαρά "αν ειναι εγκυος εκτρωση μην το σκεφτεις καν δευτερη φορα" και αναρωτιέμαι..

Επειδή αυτό το πράγμα είναι ο,τι χειρότερο, μάθε πως αν δεν είσαι σε θέση να κάνεις παιδάκι, τότε δεν είσαι σε θέση να κάνεις σεξάκι.
Προσέχουμε για να μην έχουμε.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #50382 από mkoulis στις 05 Σεπτεμβρίου 2008, 1:37μμ

mkoulis

Εικονίδιο
μέλος από: 4/9/2008
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Σ'ευχαριστω radienergeia για την γνωμη σου και μπορω να πω οτι με βοηθησε πολλυ...!!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #50388 από McAntonio στις 05 Σεπτεμβρίου 2008, 1:58μμ

McAntonio

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 24/7/2006
μηνύματα: 201 αποδεκτές 0
Σωστή η Radienergeia...μου χει τύχει η κοπέλα να μην έχει για αρκετό καιρό καθυστέρηση..καμιά βδομάδα ήταν νομίζω..τελικά της ήρθε και ανασάναμε. Φίλε mkoulis ειμαι σίγουρος πως αν έγινε η στραβή θα ήσουν ο πρώτος που θα το 'ξερε..Τα καταλαβαίνεις κάτι τέτοια..
προφίλάλλα...
Μήνυμα #50393 από danah20 στις 05 Σεπτεμβρίου 2008, 3:58μμ

danah20

Εικονίδιο
μέλος από: 5/9/2008
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Θα συμφωνήσω με τους προλαλήσαντες και θα σε καθησυχάσω. Ας περάσουν λίγες μέρες και βλέπετε. Radienergeia με κάλυψες απόλυτα στο δεύτερο σκέλος.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #50471 από Radienergeia στις 11 Σεπτεμβρίου 2008, 11:28μμ

Radienergeia

Εικονίδιο
μέλος από: 28/8/2008
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Τελικά Taperman δε μας είπες ομως, ολα οκ με το θέμα?

:)
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login