Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Με ρίξανε στη φυλακή επειδή έβγαζα χοντρά λεφτά. Περίπου ένα χιλιοστό πιο χοντρά.
Δευτέρα, 29 Απριλίου

σασ παρακαλω

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #50377 από mkoulis στις 04 Σεπτεμβρίου 2008, 1:52μμ

mkoulis

Εικονίδιο
μέλος από: 4/9/2008
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Πριν μια εβδομμαδα περιπου το εκανα για πρωτη φορα με την κοπελα μου.....σε 3 περιπου ημερες απο τοτε ηταν κανονικα να ειναι αδιαθετη..κ δεν ηταν τελικα!!το καναμε με προφυλακτικο και τελειωσα και εξω....υπαρχει περιπτωση να ειναι εγκυος?ρωτησα καποιον και μου ειπε να μην ανυσηχω γιατι μαλλον αλλαζει ο κυκλος της...ειναι αληθεια αυτο?μπορει να μου απαντησει καποιος σιγουρα ομωσ....
προφίλάλλα...
4
Μήνυμα #50378 από antreas_16 στις 04 Σεπτεμβρίου 2008, 2:21μμ

antreas_16

Εικονίδιο
μέλος από: 12/6/2007
μηνύματα: 135 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

ιδιο θέμα δυο φορές...

anw φίλε μην αγχώνεσε λίγο χλωμό το βλέπω να έχει μείνει έγκυος. ¨Οσο αν αλλάζει ο κύκλος σαφώς και αλλάζει λογο εξωτερικών αλλα και άλλων παραγόντων όπως διατροφή άγχος στρες



Ο κύκλος μιας γυναίκας ρυθμίζεται από διάφορους μηχανισμούς και πολλοί από αυτούς ανάγονται στην ψυχική σφαίρα. Οι παράγοντες που τον επηρεάζουν, προκαλώντας αλλαγές, είναι αμέτρητοι. Σε ορισμένες περιπτώσεις, για παράδειγμα, συμβαίνει να υπάρχει διπλή ωορρηξία, ενώ σε άλλες δεν υπάρχει καθόλου. Όλες αυτές οι ανωμαλίες διορθώνονται με την κατάλληλη αγωγή. Γι' αυτό, αν τύχει και παρουσιαστεί κάποιο πρόβλημα στον έμμηνο κύκλο σας, αντιμετωπίστε το με το γιατρό σας, φροντίζοντας όμως να λυτρωθείτε εντελώς από το άγχος σας.
απο in.gr
προφίλάλλα...
Μήνυμα #50380 από mkoulis στις 05 Σεπτεμβρίου 2008, 10:41πμ

mkoulis

Εικονίδιο
μέλος από: 4/9/2008
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
σ'ευχαριτω ρε φιλε....μου εφυγε ενα βαρος μπορω να πω τωρα...
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login