Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Σαν βασιλιάς, σαν βασιλιάς, και της καρδιάς μου κύρης. Αρβανιτάκη να φαλτσάρει τρακαρισμένη ανόητους στίχους με μουσική αρμόνιο, προφορά επαρχίας και στήσιμο φτήνιας
Πέμπτη, 25 Απριλίου

Οι άντρες το θέλουν περισσότερο;

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #50491 από iliasx στις 15 Σεπτεμβρίου 2008, 2:57μμ

iliasx

Εικονίδιο
μέλος από: 14/9/2008
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Γεια σε ολους,
ειμαι 16 ετων και εχω μια (μαλλον) χαζη απορια.Θελω να μου πειτε τι πιστευετε...Οι αντρες θελουν πιο πολυ σεξ ή οι γυναικες?Και μη μου πειτε αναλογα,γιατι μιλαω για τον μεσο ορο.
Ευχαριστω εκ των προτερων...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #50492 από TheOnlyOriginal στις 15 Σεπτεμβρίου 2008, 4:28μμ

TheOnlyOriginal

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 19/7/2008
μηνύματα: 141 αποδεκτές 0
Και βέβαια οι άντρες πιστεύω.Το χουμε από τη φύση μας.Οι γυναίκες και αυτές αλλά είναι συνήθως πιο δυστακτικές και θέλουν να περάσει αρκετός χρόνος σε μία σχέση για να ολοκληρώσουν.Αλλά μετά την πρώτη φορά μάλλον ισχύει αυτό που λέμε ΄΄Άμα τον φας,μετά θα τον ζητάς!΄΄.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #50493 από TheOnlyOriginal στις 15 Σεπτεμβρίου 2008, 4:30μμ

TheOnlyOriginal

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 19/7/2008
μηνύματα: 141 αποδεκτές 0
Για να απαντήσετε και σεις κορίτσια.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #50505 από iliasx στις 16 Σεπτεμβρίου 2008, 7:31μμ

iliasx

Εικονίδιο
μέλος από: 14/9/2008
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Ωραια απαντηση,αλλα περιμενω και απαντησεις και απο κοπελες...
προφίλάλλα...
4
Μήνυμα #50513 από BllesS στις 17 Σεπτεμβρίου 2008, 5:12μμ

BllesS

banned
μέλος από: 4/12/2007
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

αυτο που πιστευω εγω ειναι οτι οι αντρες το θελουν περισσοτερο γιατι σκεψου ποσα αγορια αυτοικανοπιουνται ΟΛΑ ενω τα κοριτσια οχι και τοσο πολυ...........
προφίλάλλα...
Μήνυμα #50517 από Petounia στις 18 Σεπτεμβρίου 2008, 5:41μμ

Petounia

Εικονίδιο
μέλος από: 20/12/2007
μηνύματα: 135 αποδεκτές 0
Σκέψου όμως και πάλι την αναλογία πουτάνες-νταβατζήδες... Όπως επίσης και την αναλογία (ανα τον κόσμο) άντρες-γυναίκες.
Έλα και τους φάγαμε.
Υ.Σ. TheOnlyOriginal get a tip: Δεν είναι πια της μόδας να φοράς χρυσή καδένα και να ξεκουμπ΄νεις το πουκάμισο παραπάνω απο το τρίτο κουμπί, εκτός και αν είσαι Σπανός
προφίλάλλα...
Μήνυμα #50524 από TheOnlyOriginal στις 20 Σεπτεμβρίου 2008, 10:45μμ

TheOnlyOriginal

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 19/7/2008
μηνύματα: 141 αποδεκτές 0
Πετούνια επειδή μας το παίζεις πολύ έξυπνη για άκου εδώ να μαθαίνεις.Όπως είναι γνωστό όλα καθορίζονται από το νόμο της προσφοράς και της ζήτησης.Το ότι υπάρχουν πουτάνες σημαίνει ότι η ζήτηση από τους άντρες είναι μεγάλη,που λογικά είναι αποτέλεσμα του συνδυασμού επιθυμίας για σεξ από μεριά τους και έλλειψη προσφοράς από τη μεριά των γυναικών.Γι αυτό βρίσκονται κάποιες πουτάνες για να καλύψουν το έλλειμμα...Τι έχεις να πεις τώρα;Και ούτε χρυσή καδένα φοράω αλλά άμα κάτσει ξεκουμπώνω και το πουκάμισο...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #50544 από johnoagrios στις 23 Σεπτεμβρίου 2008, 10:46μμ

johnoagrios

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 23/9/2008
μηνύματα: 84 αποδεκτές 0
Η φυση εκανε τον αντρα να κανει πολλαπλες εκσπερματωσεις για ταχυτερη αναπαραγωγη αρα ο αντρασ ενστικτοδως εχει αναγκη το σεξ
προφίλάλλα...
Μήνυμα #50553 από chrisz στις 25 Σεπτεμβρίου 2008, 3:44πμ

chrisz

Εικονίδιο
μέλος από: 25/9/2008
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Κατ' αρχήν να ξέρεις οτι η απορία σου δεν είναι καθόλου χαζή,και να μην διστάζεις να εκφράζεις τετοιου είδους απορίες όταν πρόκειται για την πληροφόρηση σε λεπτά ζητήματα,οπώς είναι το σεξ....Όπως οι άντρες,έτσι και οι γυναίκες έχουν έντονη επιθυμία για σεξ.Το πόσο έντονο είναι αυτό το συναίσθημα είναι υποκειμενικό και ποικίλει απο άνθρωπο σε άνθρωπο.Το γεγονός οτι πιστεύουμε πως οι άντρες έχουμε εντονότερη επιθυμία για σεξ, στηρίζεται σε αυτόν τον "μικρό φίλο" που όλοι έχουμε στο παντελόνι μας και επειδή διαμαρτύρεται συχνά έως καθημερινά...πιστεύουμε οτι οι γυναίκες δεν το θέλουν τόσο όσο εμείς...Μπορεί λοιπόν το "παιχνίδι" μας να μας δείχνει πότε θέλει σεξ,αλλά κάτι τέτοιο ισχύει και για τη γυναίκα...απλά αντι να είναι σε μορφή ανάτασης,εκείνο "βαράει παλαμάκια"... ;)

Υ.Γ Να συγχαρώ τον the only original για την υποδειγματική του απάντηση !!!
                         Χαιρετισμους!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #50556 από weblns στις 25 Σεπτεμβρίου 2008, 12:46μμ

weblns

Εικονίδιο
μέλος από: 25/9/2008
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
vasika ego pisteuo oti kai oi gunaikes exoun panata epithimia na kanoun sex opos kai oi antres den uparxei diafora kata ti gnomi mou!Apla to krivoume gia min mas perasoun gia ......
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login