Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Δεν ξέρεις πόση τριχόπτωση έχεις, μέχρι να χρειαστεί να καθαρίσεις το πληκτρολόγιό σου.
Τρίτη, 7 Μαΐου

λιγεσ συμβουλεσ?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #50639 από showroom στις 13 Οκτωβρίου 2008, 2:28μμ

showroom

Εικονίδιο
μέλος από: 13/10/2008
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδια... ειδα το φορουμ αυτο και ειπα να σας ρωτησω και εγω για ενα θεμα που με απασχολει σχετικα με την σεξουαλικη μου ζωη. προκειται για το πεος μου με το οποιο δεν εχω καποιο προβλημα με το ''πετσακι'' που το συγκρατει αλλα με το δερμα που υπαρχει γυρω γυρω απο το κεφαλι. Ειναι αρκετα στενο οταν εχω στυση με αποτελεσμα να μην μπορει να βγει ολο το κεφαλι εκσω απο το δερμα. αυτο παρατηρειται μονο οταν ειναι σε στυση αφου ειναι μεγαλυτερο με αποτελεσμα να μην χωραει να βγει. εχω δηλαδη στενο δερμα που οταν ειναι σε στυση δεν επιτρεπει να βγει εξω το κεφαλι και να με ποναει ιδιαιτερα οταν μου κανει στοματικο η κοπελα μου. Προκειται για σοβαρο προβλημα? καποια προταση? (επαναλαμβανω οτι δεν ειναι το πετσακι) ευχαριστω...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #50642 από Webfairy στις 13 Οκτωβρίου 2008, 6:03μμ

Webfairy

μέλος από: 13/10/2008
μηνύματα: 40 αποδεκτές 0
Δεν πας να το κοιτάξει κανένας γιατρός, σεξολόγος, ανδρολόγος κατά προτίμηση?
Όσο πιο μικρός το διορθώσεις, τόσο το καλύτερο.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #50644 από showroom στις 13 Οκτωβρίου 2008, 7:32μμ

showroom

Εικονίδιο
μέλος από: 13/10/2008
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Eimai 17... elpizw na prolavainw :S
προφίλάλλα...
Μήνυμα #50649 από nikolao_s στις 15 Οκτωβρίου 2008, 3:24μμ

nikolao_s

Εικονίδιο
μέλος από: 18/7/2007
μηνύματα: 35 αποδεκτές 0
τι να πω για τετοιο πρόβλημα μόνο σε ένα σεξολογο να απευθήνεστε.Που να ξέρει ο καθένας εδω τι έχεις; Δεν είναι γιατροί ... σκεψου τουλαχιτον τι είναι αυτό που ρωτας... τέρμα κουφ...
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login