Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Απεχθάνομαι την ευχαρίστηση να ευχαριστώ εκείνους που απεχθάνομαι.
Τετάρτη, 15 Μαΐου

Αναμεσα σε δυο...λιγη βοηθεια..

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #51030 από MaRmO στις 11 Δεκεμβρίου 2008, 12:49μμ

MaRmO

Εικονίδιο
μέλος από: 9/12/2008
μηνύματα: 314 αποδεκτές 0
Αγαπητοι μου φιλοι....
Ειμαι καινουργια εδω αλλα εχω διαβασει σχεδον ολα τα θεματα και πραγματικα γινεται φοβερη δουλεια...

Θα ηθελα και γω λοιπον μια μικρη βοηθεια....

Το καλοκαιρι,που λετε,γνωρισα εναν τυπακο...τσαμπουκας και ετσι...μου αρεσε και μετα εμαθα οτι κ εγω του αρεσα και τα φτιαξαμε...το αγορι ηταν το πρωτο αγορι στο οποιο ειπα ''σ'αγαπω'' face to face...και αυτος το πρωτο αγορι το οποιο μου εχει πει σ'αγαπω κοιτωντας με στα ματια...
περασαμε πολλα με αυτον...καταρχας κανενας δεν το πηγαινε απο τους φιλους μου και γενικα επρεπε να κρυβομαστε για να μη μας παρουν ειδηση οι γονεις μου και τετοια...
εγω βασικα ξενερωνα πολυ ευκολα μερικες φορες μαζι του και γενικα εξαιτιας της πιεσης απο τους γυρω μου του φερομουν καπως...
εχουμε κλαψει μαζι....εχουμε χαρει μαζι....κ πολλα αλλα....αλλα δεν εχουμε ολοκληρωσει...διοτι ειμαι σχετικα λιγο μικρη...
αλλα το θεμα ειναι οτι αυτος εφυγε και μενει Ισπανια....γνωριστηκαμε Ρουμανια βασικα....εκει εγιναν ολα.....και εγω μενω Ελλαδα...οποτε καταλαβατε....συνεχισαμε να τα εχουμε και μετα αλλα συνεχεια μαλωναμε κτλ...

το καλοκαιρι ομως...ετυχε να μου αρεσει και ενας 4ος ξαδερφος μου....φασωθηκαμε μια φορα...και γενικα τωρα μου λεει οτι μ'εχει ερωτευτει και κατι τετοια...

συνεχεια γελαω μαζι του οταν μιλαμε και νιωθω πολυ ανετα να μιλησω μαζι του για οποιοδηποτε θεμα....μου αρεσει με αλλα λογια και αρχιζω να ξεχναω τον αλλον....

ο αλλος ομως ακομα με αγαπαει πολυ και μου το λεει συνεχεια κ τωρα ειμαι σε δειλημα....

το καλοκαιρι που θα ξαναπαω Ρουμανια πρεπει να διαλεξω εναν απο τους δυο αν μου αρεσουν ακομα μεχρι τοτε...και δεν ξερω ποιον....

οι γονεις μου τον αλλον τον μισουν κανονικα κ ειπανε πως αν τον ξαναδουν μαζι μου την εβαψε ...

τον 4ο ξαδερφο μου ομως τον γνωριζουνε και αμα με ρωτησουνε γτ ειμαστε συνεχεια μαζι θα τους πω...''ξαδερφος μου δεν μπορουμε να κανουμε παρεα?'' χχαχαχαχα....''παρεα'' και καλα...¨τεσπα....

απ'οσα σας ειπα τι μου προτεινεται?

4ο ξαδερφο......η την μου πρωτη αγαπη?
προφίλάλλα...
4
Μήνυμα #51033 από Webfairy στις 11 Δεκεμβρίου 2008, 1:54μμ

Webfairy

μέλος από: 13/10/2008
μηνύματα: 40 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Κανένα από τους 2!!!
Ο ένας είναι μακριά και ο άλλος είναι συγγενής.
Σίγουρα θα βρεις κάτι καλύτερο!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51034 από MaRmO στις 11 Δεκεμβρίου 2008, 2:01μμ

MaRmO

Εικονίδιο
μέλος από: 9/12/2008
μηνύματα: 314 αποδεκτές 0
ναι ομως ειναι 4ος ξαδερφος.....δεν μετραει...
αλλα και αυτος ειναι μακρια..¨.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51046 από Webfairy στις 12 Δεκεμβρίου 2008, 11:48πμ

Webfairy

μέλος από: 13/10/2008
μηνύματα: 40 αποδεκτές 0
Αφού τότε και οι δύο είναι μακριά...κανένας από τους 2!
Μην μπλέκεσαι σε σχέσεις από απόσταση, απαιτούν ωριμότητα, υπομονή και εγκράτεια!!!!
Ζήσε το τώρα με κάποιον κοντά σου.
Μετά τα Χριστούγεννα θα σου έχει περάσει και με τους 2.
Το καλοκαίρι που θα πας Ρουμανία, κοίτα να περάσεις καλά και μην δεσμεύεσαι!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51047 από MaRmO στις 12 Δεκεμβρίου 2008, 12:25μμ

MaRmO

Εικονίδιο
μέλος από: 9/12/2008
μηνύματα: 314 αποδεκτές 0
λες ε?
χμμμ....οκ θα το δοκιμασω και αυτο...χεχε.....
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51055 από un name teen στις 12 Δεκεμβρίου 2008, 5:15μμ

un name teen

banned
μέλος από: 8/12/2008
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
μην ροτας εμας εσι ζερεις καλητερα απο εμας τα συνεσθηματασου
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login