Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Δε μισώ τους εχθρούς μου γιατί εγώ τους έφτιαξα.
Παρασκευή, 3 Μαΐου

Ειναι φυσιολογικο αυτο?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #51109 από tina22 στις 16 Δεκεμβρίου 2008, 8:56μμ

tina22

Εικονίδιο
μέλος από: 16/12/2008
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Καταρχην καλησπερα , ειμαι καινουρια εδω

τις τελευταιες μερες αντιμετωπιζω ενα προβλημα με το αγορι μου.
ειμαστε μαζι 4-5 χρονια αλλα ποτε δεν ειχαμε προβλημα με το σεξ. ειχαμε σχεδον καθημερινα επαφη.

δε μενουμε μαζι αλλα βρισκομαστε στο χωρο του - μενει ακομα με τους γονεις του γιατι σπουδαζε στο εξωτερικο.
εδω και 2 βδομαδες δε με εχει πλησιασει καθολου και οταν τον ρωταω γιατι, απλα μου λεει οτι ειναι παρα πολυ αγχωμενος με το πανεπιστημιο του και δεν εχει καθολου διαθεση για σεξ.
παρ'ολα αυτα ομως βλεπει τσοντες και αυνανιζεται

μη γελασετε , εγω εχω προβληματιστει παρα πολυ :p
στην αρχη ειχα πληγωθει - απογοητευθει .. τωρα απλα απορω

Ειναι Φυσιολογικο αυτο το πραγμα??
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51110 από diWis στις 16 Δεκεμβρίου 2008, 9:29μμ

diWis

Εικονίδιο
μέλος από: 14/12/2008
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
ειναι φυσιολογικο να ειναι αγχωμενος με τις σπουδες του και μπορει να μην εχει ορεξη για σεξ ομως μεσο των ταινιων και του αυνανισμου ξελαφρωνει και ηρεμει σε λιγοτερο χρονο και με λιγοτερη προσπαθεια. οταν θα ειναι ετοιμος θα σου το πει ο ιδιος.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51116 από sintele στις 16 Δεκεμβρίου 2008, 10:34μμ

sintele

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2008
μηνύματα: 286 αποδεκτές 0
xm,,εγώ πιστεύω ότι αυτό είναι λίγο περίεργο άντρας χωρίς διάθεση g sex για "ξεβδομαδες"?ίσος na έχετε κούραση t σχέση σας s αυτό t τομέα με t na κάνετε συνεχώς t ίδια k t ίδια στ διάρκεια αυτόν τον χρόνον "γιαφτο" na έχει αρχίσει na χάνι t ενδιαφέρον t,,ίσος αν προσπαθούσες na κανεις κάτι διαφορετικό?n τn εκπλήξει?..ίσος k αν φεύγατε από το συγκεκριμένο χορό που είναι k η γονείς t n αισθανόταν καλύτερα γιατί αλήθεια n λέγεται δn είναι k ότι πιο ωραίο,,χάρισε t ως έκπληξη μια δυο μέρες s ένα ξενοδοχείο για na χαλάρωση apo to πανεπιστήμιο k χαλάρωσε τn k εσύ m τρόπους p αυτός δn περιμένει k αυτό πιστεύω θα αναθερμάνει τις σχέσης σας γιατί 8 di πως δn s ξέρi k τοοόσο καλά όσο νόμιζε τελικά,ότι υπάρχουν k πτυχές t εαυτού s που μπορούν n τη εκπλήξουν ακόμα
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51119 από tina22 στις 17 Δεκεμβρίου 2008, 2:16πμ

tina22

Εικονίδιο
μέλος από: 16/12/2008
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
το περιεργο ειναι οτι μου μιλαει πολυ γλυκα .. και τον ρωταω αν παει κατι στραβα με μενα, αν απλα με βαρεθηκε ξερω γω, και μου λεει οτι ολα ειναι μια χαρα. οτι τιποτα απ'οσα λεω δεν ισχυει, απλα δεν εχει ορεξη αυτη την περιοδο. τι να πω, θα δειξει.
και την τελευταια φορα που ... ηρθαμε πιο κοντα τελοσπαντων το καναμε 4 φορες σε ενα βραδυ .

μετα λενε οτι οι γυναικες ειναι παραξενες ............
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51123 από sintele στις 17 Δεκεμβρίου 2008, 9:56πμ

sintele

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2008
μηνύματα: 286 αποδεκτές 0
πολύ περίεργο αγόρι εxής βρε tina m!ίσος να προσπαθεί να s κάνει να τον θέλεις περισσότερο?δn ξέρω κeγω..το μονο σίγουρο είναι πως δn πρέπει n τον πιέζεις για το συγκεκριμένο θέμα(να μην φενομασtε και λυσσάρες)και απλά θα έρθει από μονο του..θα είναι μια ευκαιρία να δis αν όντως φταίει t πανεπιστήμιο του στές διακοπές τον χριστουγέννων αν είναι πιο χαλαρός k έρθετε s επαφή,αν όχι τότε κάποιο πρόβλημα υπάρχει σίγουρα
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51125 από johnoagrios στις 17 Δεκεμβρίου 2008, 1:03μμ

johnoagrios

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 23/9/2008
μηνύματα: 84 αποδεκτές 0
εγω το επαθα αυτο γιατι βαριομουν με την κοπελα μου αμα πετυχει η μα..... τυφλα να εχει το γα.... αυτο ακριβως
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51130 από tina22 στις 17 Δεκεμβρίου 2008, 10:10μμ

tina22

Εικονίδιο
μέλος από: 16/12/2008
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
εννοειται πως δε πιεζουμε χεχε
σε 2-3 μηνες τελειωνει με το μεταπτυχιακο του οποτε εκει πιστευω θα ξεκαθαρισουν τα πραγματα.

παντως εντυπωση μου κανει ρε συ johnoagrios. Το 'χω ξανακουσει αυτο που λες. Οπως επισης εχω ακουσει και το εξης κουφο.. οτι και να τα κανει ολα η κοπελα κ ο αντρας απλα να πεφτει κ να τα δεχεται, παλι κουραζεται περισσοτερο απ'οτι στο 'selfservice' . :)

προφίλάλλα...
Μήνυμα #51136 από sintele στις 18 Δεκεμβρίου 2008, 9:12πμ

sintele

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2008
μηνύματα: 286 αποδεκτές 0
ένταξη μην τρελαθούμε κιόλας s λίγο θα μας πείτε πως m t "selfservice" περνάνε και καλύτερα από το sex,,e τότε να t εγκαταλείψουμε t σπορ να μη κουραζόμαστε κιόλας!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #52858 από Nantia07 στις 27 Μαΐου 2009, 1:55πμ

Nantia07

Εικονίδιο
μέλος από: 26/5/2009
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
δε θελω να στο πω....αλλα θα στο πω:
μαλλον κερατο μου μυριζεται.
μην σε παρω και στο λαιμο μου,την αποψη μου λεω
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login