Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Σού 'λειψε τίποτα μωρή;
Δευτέρα, 29 Απριλίου

θελω να κανω σεξ.....

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #51142 από tiger15 στις 18 Δεκεμβρίου 2008, 3:19μμ

tiger15

Εικονίδιο
μέλος από: 18/12/2008
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0
Γεια σας ειμαι καινουργιος στην παρεα και θα ηθελα να μ δωσετε την γνωμη σας πανω στο θεμα οτι θελω να κανω σεξ ενω ειμαι 15 μηπως δεν πρεπει???Δεν ξερω εγω θελω πολυ να δοκιμασω , εντωμεταξυ που θα βρω κοπελα να θελει????Τελος δεν θελω να παω σε οικο ανοχης που μου εχουν πει οι φιλοι μου, θελω η πρωτη μου φορα να ειναι αλλιως....

Ευχαριστω εκ των προτερων.....
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51144 από PrigkipiSsa στις 18 Δεκεμβρίου 2008, 3:50μμ

PrigkipiSsa

Εικονίδιο
μέλος από: 10/12/2008
μηνύματα: 32 αποδεκτές 0
θελεισ να ειναι με καποια π αγαπας ε?
Στην ηλικια σ ειναι φυσιολογικο να θεσ να κανεις σεξ..
Κανε μια σχεση με καποια και θα ερθει απο μονο του αν ειναι ετοιμη και αυτη εννοειτε..
Μπορει να θελει και αυτη και ναα ειναι και τους δυο σασ η πρωτη σασ φορα..
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51148 από sintele στις 18 Δεκεμβρίου 2008, 8:44μμ

sintele

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2008
μηνύματα: 286 αποδεκτές 0
δεν υπάρχει δεν πρέπει k.tiger αφού νιώθεις εσύ έτοιμος,,χαίρομαι που δεν θέλεις να πας σε οίκο ανοχής αυτό δείχνει πως θέλεις η κανεις sex μεν αλλα να έχει k κάποια σημασία όχι απλά για να το κανεις όπως έκαναν η φιλί s..τώρα το μονο που μένει είναι να προσέγγισης κάποια που σε ενδιαφέρει πραγματικά να δημιουργήσετε μια σχέση k ανάλογα με το τι ζητα k εκείνη k t δέσιμο σας θα έρθει σε κάποιο χρονικό διάστημα από μονο του και τότε θα dis πως άξιζε που περίμενες για τι σωστή στιγμή με το σωστό άτομο
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51152 από tiger15 στις 18 Δεκεμβρίου 2008, 9:03μμ

tiger15

Εικονίδιο
μέλος από: 18/12/2008
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0
sintele υπαρχει δεν πρεπει οι πραξεις μας πρεπει κιμενονται με βαση ενα λογικο πλαισιο συμπεριφορας...Τεσπα ναι αυτο που λετε ειναι θελω να νιωθω κατι πρωτα και δεν θελω να κανω σχεση με ενα "τσουλακι" μονο και μονο για να κανω σεξ....
Θελω καποια που θα νιωθω κατι για αυτην αλλα δεν θα μ αρνηθει να μου "κατσει", ειναι εγωιστικο εκ μερους μου δεν ξερω πια εχω μπερδευτει.....
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51165 από sintele στις 19 Δεκεμβρίου 2008, 10:22πμ

sintele

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2008
μηνύματα: 286 αποδεκτές 0
iparxun polla prepi st zoi mas alla dn katalaveno giati s afti ti periptosi n anarotiese an den prepi idika an afto t erotima ti8ete logo tis ilikias s..tlp apla 8elis kapia poy na nio8is kati giaftin gia na oloklirosete alla exis kai tis anagkes sou poy apoti katalava den 8elis na perimenis kai poli gia n ekpliro8oyn..i ali8ia na legete an vris kapia stin ilikia soy k oloklirosete se arketa sintomo xroniko diastima 8a einai ligo idiki periptosi gia na min einai tsulaki..isos 8a eprepe na arxisis na skeftese gia koritsia ligo megaliteris ilikias poy na s endiaferoyn
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51262 από Urtsita στις 24 Δεκεμβρίου 2008, 2:42μμ

Urtsita

Εικονίδιο
μέλος από: 23/12/2008
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Σίγουρα μην πας σε οίκο ανοχής και καλά σκέφτεσε διότι δεν είσαι ξεπεσμένος σαν τους άλλους.... Σίγουρα βρες εκείνη που ταιριάζεις, πες της το, και μετά όλα θα έρθουν από μόνα τους!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51657 από asdf στις 07 Ιανουαρίου 2009, 12:51πμ

asdf

banned
μέλος από: 14/12/2008
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0
καλα ρε ..
Με παρεα μαζι δεν σκεφτεσε καθολου να πας?
ι ντρεπεσε?
Γτ αμα ντρεπεσε τουσ αλιθηνουσ φιλους ι δεν θες να πασ μαζι τους ειναι,αλλο...
εκτοσ αυτο καμια εγγλεζα τπτ?αυτη τα ρουφουν ολα για ολα μεσα^^
προφίλάλλα...
Μήνυμα #52058 από antreas_16 στις 01 Φεβρουαρίου 2009, 12:34πμ

antreas_16

Εικονίδιο
μέλος από: 12/6/2007
μηνύματα: 135 αποδεκτές 0
μικρός είσαι ακόμα...απο τα 15 ... ζήσε την ζωή και μάθε να είσαι εσύ και να μην παρασύρεσαι απο τρίτους,,, μαγκας ειναι οπιος κάνει αυτό που είναι καλό για εκείνον
προφίλάλλα...
Μήνυμα #52062 από mimis 139 στις 01 Φεβρουαρίου 2009, 1:11πμ

mimis 139

Εικονίδιο
μέλος από: 31/1/2009
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
ΛΟΙΠΌΝ ΦΊΛΕ EΓΩ EIMAI 15,5 KAI ΘEΛΩ NA KANΩ SEX AΛΛA ΔEN KAΘOMAI NA ΣKAΣΩ ΓIA AYTO TO ΘΈΜΑ ΓIATI ΣΚΈΦΤΟΜΑΙ OTI EIMAI AKOMA 15 KAI OTI EXΩ XPONIA AKOMA ΓIA TO SEX . ΓIA AYTO KOITAΩ NA KANΩ ΣΧΈΣΕΙΣ Η KAI NA ΦΆΣΩNΩMAI , META AN EINAI NA EPΘEI AYTO KAΘOMAI KAI TO ΑΠΟΛΑΜΒΆΝΩ. TΩPA AN TO EXEIΣ ΠΑΡΆ ΠOΛY ΑΝΆΓΚΗ ΔEN ΞEPΩ TI NA ΣOY ΠΩ!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #52064 από mogolos στις 01 Φεβρουαρίου 2009, 1:42πμ

mogolos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/1/2009
μηνύματα: 70 αποδεκτές 0
Έγραψε:(tiger15@18 Δεκεμβρίου 2008)
Γεια σας ειμαι καινουργιος στην παρεα και θα ηθελα να μ δωσετε την γνωμη σας πανω στο θεμα οτι θελω να κανω σεξ ενω ειμαι 15 μηπως δεν πρεπει???Δεν ξερω εγω θελω πολυ να δοκιμασω , εντωμεταξυ που θα βρω κοπελα να θελει????Τελος δεν θελω να παω σε οικο ανοχης που μου εχουν πει οι φιλοι μου, θελω η πρωτη μου φορα να ειναι αλλιως....

Ευχαριστω εκ των προτερων.....


wraious filous exeis kai vlepw s edosan kai wraia simbouli.... ti na s pw re sry ki olas alla vlakes einai???? koita se oiko anoxis mn pas mono kaka mpwreis na pathis...
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login