Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Σκοτεινό παράδειγμα μαύρου χιούμορ: Οι παίζοντες το πουλάκιν τους, δεν πάνε στον Παράδεισον (αν δεν μου δείξουν ιδιαιτέρως πώς το κάνουν).
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Πως θα σας φαινοταν?Για αγορια κυριως!

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #51205 από MaRmO στις 22 Δεκεμβρίου 2008, 9:13μμ

MaRmO

Εικονίδιο
μέλος από: 9/12/2008
μηνύματα: 314 αποδεκτές 0
Αυτο το θεμα θα ηθελα να απαντηθει κυριως απο αγορια...
Εαν λοιπον σας εδενε μια κοπελα σε μια καρεκλα.....με τα χερια δεμενα πισω δηλαδη και τα ματια δεμενα με ενα μαντηλι ωστε να μην βλεπετε....
Η κοπελα φανταστειτε οτι ειναι ωραια κ σας αρεσει.....
Εκει που ειστε δεμενοι λοιπον στη καρεκλα....αυτη σας κανει διαφορα παιχνιδακια....χαδακια..και διαφορα τετοια ωστε να καυλωσετε...(εξαιρειτε το στοματικο και το να σας τραβηξει μ*****α).....θα σας αρεσε αυτο λοιπον???
Εννοω....δεν θα ηταν καπως βασανηστηριο να μην μπορειτε να την βλεπετε και ουτε να την ακουμπατε και αυτη να σας χαιδευει κ διαφορα τετοια????
προφίλάλλα...
4
Μήνυμα #51206 από johnoagrios στις 22 Δεκεμβρίου 2008, 11:18μμ

johnoagrios

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 23/9/2008
μηνύματα: 84 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

αυτα ειναι τα καλυτερα το χς δοκιμασει τελειο...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51213 από vlammadi στις 23 Δεκεμβρίου 2008, 4:27πμ

vlammadi

Εικονίδιο
μέλος από: 23/11/2002
μηνύματα: 138 αποδεκτές 0
και τι ακριβως σε κανει να πιστευεις οτι αν καυλωσει δε θα σπασει τα σκοινια και θα σου ξηγησει το ταμ τιριριμ;
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51233 από Urtsita στις 23 Δεκεμβρίου 2008, 4:33μμ

Urtsita

Εικονίδιο
μέλος από: 23/12/2008
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Θα λυνόμουν και θα την π*****α χωρίς πολλά λόγια, θέλει δεν θέλει!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51237 από TheOnlyOriginal στις 23 Δεκεμβρίου 2008, 6:58μμ

TheOnlyOriginal

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 19/7/2008
μηνύματα: 141 αποδεκτές 0
Μπα,δεν ξέρω αν θα το απαλάμβανα και τόσο,ειδικά αν κάναμε μόνο αυτό.Θέλω να χω εγώ το πάνω χέρι σε αυτά.Αν ήταν αυτή στην καρέκλα τότε μάλιστα,μια χαρά!!!!!Urtsita πολύ καλό αυτό που είπες!Συμφωνώ!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51241 από MaRmO στις 23 Δεκεμβρίου 2008, 8:06μμ

MaRmO

Εικονίδιο
μέλος από: 9/12/2008
μηνύματα: 314 αποδεκτές 0
χαχαχα...πολυ καλο αυτο που ειπες vlammadi.....οντως ομως....αν γινει τιποτα τετοιο....αλιμονο μου...χαχαχα...ποιος με σωζει μετα?.....χαχαχαχαχα.....θελω κ αλλες αποψεις...αντε ζωντανεψτε....χαχαχα...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51253 από dimitrishotboy στις 24 Δεκεμβρίου 2008, 9:56πμ

dimitrishotboy

Εικονίδιο
μέλος από: 21/12/2008
μηνύματα: 42 αποδεκτές 0
μωρε βασανιστηριο ειναι αλλα χωρις στοματικο κλπ δηλαδη χωρις το αλατοπιπερο δεν κανεις δουλεια...τυχερος ναι μεν ο τυπος που του το ετοιμαζεις θα περασει καλα μεν αλλα αμα θες να κανει ανασταση απο τα χριστουγεννα χωρις να περιμενει το πασχα βαλε και "αλατοπιπερο" παω στοιχημα μετα απο ενα ολοκληρωμενο τετοιο συμβαν θα τον ρωτας πως σε λενε και θα σου λεει ακυρα ;)
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51256 από Andrew στις 24 Δεκεμβρίου 2008, 10:10πμ

Andrew

μέλος από: 18/12/2008
μηνύματα: 30 αποδεκτές 0
Εμένα πάντως θα μου αρεσε.... Μου φαίνεται πολύ ερωτικο... μπορει σε καποιους να μην τους αρασε αλλα ειναι ωραιο... Θα πρεπει να τον χαιδευεις σε ολο το σωμα και οχι μονο το τετοιο του...

προφίλάλλα...
Μήνυμα #51263 από MaRmO στις 24 Δεκεμβρίου 2008, 3:48μμ

MaRmO

Εικονίδιο
μέλος από: 9/12/2008
μηνύματα: 314 αποδεκτές 0
dimitrishotboy ξερω οτι θα'τανε πολυ καλυτερα αν εβαζα και ''αλατοπιπερο'' που λες εσυ....αλλα το θεμα ειναι οτι δεν πολυγουσταρω τωρα τα στοματικα και ετσι....lol....γιατι ανεφερα οτι εκτος απο στοματικο....
παντως ωραιο το αλλο που λες...οτι δεν θα ηξερε ουτε το ονομα του...χαχαχα...
Αndrew εννοειτε πως οχι μονο εκει περα.....γενικα παντου...και φιλακια και τετοια...χεχε......
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51273 από dimitrishotboy στις 24 Δεκεμβρίου 2008, 10:38μμ

dimitrishotboy

Εικονίδιο
μέλος από: 21/12/2008
μηνύματα: 42 αποδεκτές 0
marmo μου κοπελα μου γλυκια το "αλατοπιπερο" απλα το ανεφερα αν θες να τον απογειωσεις!!! παντως η ολη φαση που σκεφτεσαι θα τον κανει τον τυπο η αλλιως "κολοφαρδο" (λογο του δωρου που θα παρει) να δει την ανασταση κατι μηνες νωριτερα!!!οταν το κανεις σε παρακαλω η στειλε μου ενα πμ για το πως αντιδρασε η πες το μας εδω εχω αγονια ;) (σορρυ κιολας αλλα απο τι περιγραφη και μονο εμενα πρωσοπικα με καυλωσες :P)
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login