Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Η Μαλβίνα Κάραλη στην τηλεόραση, να τρίζει συθέμελα το σκατοπολιτισμό σας.
Σάββατο, 27 Απριλίου

Πώς θα σας φαινόταν;Για ΚΟΡΙΤΣΙΑ κυρίως!

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #51284 από TheOnlyOriginal στις 25 Δεκεμβρίου 2008, 12:20μμ

TheOnlyOriginal

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 19/7/2008
μηνύματα: 141 αποδεκτές 0
MaRmo ζήλεψα από το θέμα σου και είπα και γω να κάνω ένα αντίστοιχο.Λοιπόν κορίτσια εσάς πώς θα σας φαινόταν;Κ με αλατοπίπερο όμως μέσα και με ό,τι άλλο κάνετε κέφι.Αλλά όχι σε καρέκλα.Δεν,ξέρω αλλά νομίζω ότι στο ΚΡΕΒΑΤΙ με κλειστά τα μάτια και χειροπέδες έχεις πιο πολλές επιλογές.Κ μετά άμα είναι πάμε και σε καρέκλα και σε πάγκο..
*Φανταστείτε τώρα με κόκκινη γόβα από κάτω,ζαρτιέρες,έντονο βάψιμο...!πωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51294 από MaRmO στις 25 Δεκεμβρίου 2008, 9:10μμ

MaRmO

Εικονίδιο
μέλος από: 9/12/2008
μηνύματα: 314 αποδεκτές 0
κατσε ρε...αχαχαχαχ....εννοεις να ειμαστε εμεις δεμενες και με κλειστα ματια η το αντιστοιχο απλα με απ'ολα???
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51304 από dimitrishotboy στις 26 Δεκεμβρίου 2008, 11:09πμ

dimitrishotboy

Εικονίδιο
μέλος από: 21/12/2008
μηνύματα: 42 αποδεκτές 0
γιατι μαρμο σε χαλαει να εισαι δεμενη? :P να δεις και εσυ τι σημαινει βασανηστηριο οταν ο αλλος σου κανει απο αλατοπιπερο μεχρι να μπει στο ψητο και εσυ το μονο που θα μπορεις να κανεις ειναι απλα να κουνας τα χερια μεχρι να ληθεις και να του ορμηξεις :P
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51307 από MaRmO στις 26 Δεκεμβρίου 2008, 2:30μμ

MaRmO

Εικονίδιο
μέλος από: 9/12/2008
μηνύματα: 314 αποδεκτές 0
OMGGGGGG....λοιπον....επειδη οταν του ειπα την ιδεα μου του αλλου....μου κανει...

''τι θα'λεγες να εδενα εγω εσενα?''

οποτε με εβαλε σε σκεψεις....εγω προσωπικα δεν θα αντεχα....LOL

ειναι υπερβολικα βασανιστηκο για μενα εφοσον ερεθιζομαι μονο και μονο με ενα απλο φιλι στο λαιμο...χαχαχα...τι να πει κανεις ε?

πραγματικα νομιζω μετα ουτε το ονομα μου δεν θα ξερω....χαχαχα...

αλλα τις γοβες τωρα και τις ζατιερες τι της θες?χαχαχα....LOL
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51308 από dimitrishotboy στις 26 Δεκεμβρίου 2008, 3:12μμ

dimitrishotboy

Εικονίδιο
μέλος από: 21/12/2008
μηνύματα: 42 αποδεκτές 0
οι γοβες εμενα δεν με σιγκινουνε ουτε η ζαρτιερες αντιθετος ενα οραιοταο στρινγκακι κανει τελεια δουλεια και ειναι ευκολο στο να το βγαλει καποιος ενο μεχρι να βγαλεις τις γοβες μεχρι να βγαλεις τις ζαρτιερες ο αλλος εχει παει για μπανιο εχει τραβηξει και μια προχειρη και ερχεται για 2ο γυρο μετα ενο με το στρινγακι ενα τσαφ και παρτο κατο :D
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51312 από MaRmO στις 26 Δεκεμβρίου 2008, 4:26μμ

MaRmO

Εικονίδιο
μέλος από: 9/12/2008
μηνύματα: 314 αποδεκτές 0
χαχαχαχα...παντως δεν λεει τωρα να την γ*****ς ετσι δεμενη και χωρις να βλεπει....
ειναι βλακεια...απλα αναψε την με τα "αλατοπιπερα" και τα αυτα και μετα ξεδεσε την και καντε το...χαχαχα.....
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51313 από mariacat στις 26 Δεκεμβρίου 2008, 4:30μμ

mariacat

Εικονίδιο
μέλος από: 27/11/2007
μηνύματα: 109 αποδεκτές 0
Oι γυναίκες όσο μαγκάκια και να το παίζουν σήμερα,θέλουν άντρα δίπλα τους(και πάνω τους κ κάτω τους),ΑΝΤΡΑ.Οπότε το δέσιμο σε οποιοδήποτε σημείο του σπιτιού(ή κ εκτός..!)τελοσπάντων,δεν νομίζω να μην άρεσε σε κάποια.Μη σου πω ότι είναι κ σαν βασιλικό προνόμιο.Όχι μόνο σου επιβάλλεται ο άλλος,κάτι το οποίο προσωπικά με εξιτάρει,αλλά αναλαμβάνει αποκλειστικά την ευχαρίστηση σου.Να κάνουμε κ κάτι διαφορετικό ρε παιδί μου!Do it!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51319 από MaRmO στις 26 Δεκεμβρίου 2008, 7:09μμ

MaRmO

Εικονίδιο
μέλος από: 9/12/2008
μηνύματα: 314 αποδεκτές 0
χεχε....παντως το λεω....εγω θα εβλεπα το χριστο αναποδα....
χαχαχαχα.....LOOOL
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51320 από dimitrishotboy στις 26 Δεκεμβρίου 2008, 7:16μμ

dimitrishotboy

Εικονίδιο
μέλος από: 21/12/2008
μηνύματα: 42 αποδεκτές 0
μωρε και τη παναγια ισια θα δεις το θεμα ειναι αυτο που θα κανεις να το ευχαριστηθειται και οι 2 γιατι αν ξερω γω ο ενας κανει οτι κανει και ο αλλος απλα περιμενει το ψητο ειναι πικρα.. τι εννοω?επειδη μου εχει τηχει θα πω τι δικια μου εμπειρεια... ξερω γω τα ειχα με μια τυπισα και ενω μιλαγαμε απο μσν οκ ολα καλα και κανονιζαμε για το απογευμα μου ειπε θελω να ολοκληρωσουμε... ε τη ηταν να το πει πηγα σπιτι της 2 ορες νωριτερα απο οτι ειχαμε κανωνισει... ξερω γω ολα ωραια ολα καλα πηγαμε στο κρεβατι και τις εκανα εγω απο απλα πραγματα ως "αλατοπιπερο" (οποιος δεν ξερει τι ειναι αλατοπιπερο κοιταει ποιο πανο ποστ :D) και μετα ξαπλωσα περιμενοντας να κανει και εκεινη τιποτα αλλα αντι για αλατοπιπερο μου δωσε στο χερι το προφιλακτικο και εκεινη την ωρα ενιωθα κυριολεκτικα με το πουλι στο χερι...δηλαδη εγω εκανα τα παντα και εκεινη ηθελε με τι μια το κοκο της... πικραααααααααα που εφαγα :P
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51321 από MaRmO στις 26 Δεκεμβρίου 2008, 8:27μμ

MaRmO

Εικονίδιο
μέλος από: 9/12/2008
μηνύματα: 314 αποδεκτές 0
χαχαχα....κακομοιρηηηη.....
πικρα ε?

χαχαχα....
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login