Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Ο τρόμος είναι ωραία αίσθηση, γι' αυτό προσπαθώ να τρομάξω τον αναγνώστη. Αν δω όμως ότι δεν μπορώ, θα προσπαθήσω να τον φρικάρω. Κι αν δεν μπορώ ούτε να τον φρικάρω θα τον κάνω να σιχαθεί. (Stephen King)
Πέμπτη, 2 Μαΐου

Συμβουλες+αποριες

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #51367 από stergios13 στις 28 Δεκεμβρίου 2008, 12:30πμ

stergios13

banned
μέλος από: 27/12/2008
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Για σασ παιδια είμαι 15 και τον έχω 15cm δεν 3έρω αν είναι καλο το μέγε9ος αλλά δεν είναι αυτό το το πρόβλημα μου.Δεν έχο καταλάβη ακόμα όταν ικανοπιοις μια γυναίκα μετα πρέπει να την χήσεις και που? μπορω να δόσω και το msn μου και περισοτερη βοή8εια
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51369 από Andrew στις 28 Δεκεμβρίου 2008, 11:59πμ

Andrew

μέλος από: 18/12/2008
μηνύματα: 30 αποδεκτές 0
βασικά εχω και εγω αυτην την απορια...δηλαδη αμα θες να το κάνεις ρομαντικα πχ στην πρωτη φορα που θα χυσεις μεσα της υπαρχει κινδυνος να μεινει εγκυος πανω της δεν το νομιζω τοσο ρομαντικο τεσπα...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51371 από MaRmO στις 28 Δεκεμβρίου 2008, 12:31μμ

MaRmO

Εικονίδιο
μέλος από: 9/12/2008
μηνύματα: 314 αποδεκτές 0
και εγω εχω απορια πανω σ'αυτο το θεμα κ ας ειμαι κοριτσι...
κοιταξτε να δειτε τι εχω ακουσει παντως....
επειδη με το αγορι-πρωην αγορι μου το εχουμε συζητησει αυτο...
μου ειχε πει πως σε ολη του τη ζωη ειχε χρησημοποιησει μονο 1 φορα προφυλακτικο.....εγω φρικαρα λιγο γιατι λεω "φαντασου να αφησε καμια εγκυο"....
μου ειπε παντως να μη φρικαρω γιατι λεει αν ξερεις να ελεγχεις και να νιωθεις το ποτε σου ερχεται(να χυσεις) τοτε ξερω γω το βγαζεις και χυνεις αλλου ρε παιδι μου....
ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ...ΠΟΥ ΑΛΛΟΥ ΡΕ ΣΥ?
στους τοιχους?στο ταβανι? χαχαχαχα.....
εννοειται πως δεν θα χυσεις πανω στην κοπελα...ειναι το πιο αισχρο πραγμα....εκτος αν ως ζευγαρι γουσταρετε αγρια παιχνιδακια και προστυχιες....χαχαχα....
προφίλάλλα...
4
Μήνυμα #51372 από PrigkipiSsa στις 28 Δεκεμβρίου 2008, 12:39μμ

PrigkipiSsa

Εικονίδιο
μέλος από: 10/12/2008
μηνύματα: 32 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Μια χαρα τα ειπες Μαρμο!
Δεν μενεις παντα εγκυος οταν ο αλλος τελιωσει μεσα σου..Πρεπει να βρισκεσαι στις γονιμες μερες του κυκλου σου..
και να εισαι δν ειναι κ τοσο πολλες οι πι8ανοτητες..
Ξερω ζευγαρι π προσπαθουσε 2 χρονια χωρις προφυλακτικο γ να αφησει εγκυο την γυναικα του..
Οσο για το προβλημα για το που θα χυσουν,ελα μου ντε??
ΑΣ βρουν αυτοι την λυση
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51373 από Andrew στις 28 Δεκεμβρίου 2008, 12:40μμ

Andrew

μέλος από: 18/12/2008
μηνύματα: 30 αποδεκτές 0
οταν κανεις σεξ παλι βγαζεις σπερμα λιγοτερο βεβαια αλλα παλι βγαζεις παλι υπαρχει κινδυνος να μεινει εκγυος...ας μην ξεχναμε επεισης το AIDS παντα με προφυλακτικο!!!!... αλλα το θεμα ειναι που να χύσεις... να εχεις μαζι σου κανα κουβαδακι;;;
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51389 από nikolina στις 28 Δεκεμβρίου 2008, 7:31μμ

nikolina

Εικονίδιο
μέλος από: 23/12/2008
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
παιδια ειπα να σας διαφωτισω λιγο γιατι μαλλον ειστε μικροι και μαλλον δεν εχετε ολοκληρωσει ποτε.καταρχας...ΠΑΝΤΑ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ. ακομη και τα υγρα πριν την εκσπερματωση μπορει να προκαλεσουν ανεπιθυμητες καταστασεις. το οτι καποιοι προσπαθουν να κανουν παιδι και δεν τα καταφερνουν δεν σημαινει οτι θα συμβαινει σε ολους το ιδιο.καποιοι μπορει να το πετυχουν με την πρωτη! επισης μη ξεχνατε τα μεταδιδομενα νοσηματα....δεν αξιζει να χαραμισετε την υγεια σας για 4 δευτερολεπτα που χρειαζεται για να φορεσετε ενα προφυλακτικο.. οσο για την απορια σας,οσοι φορανε προφυλακτικο τελειωνουν μεσα σε αυτο!οσοι δεν φορανε ή τελειωνουν πανω στη γυναικα ή το κρατανε και πανε και τα ριχνουν στην τουαλετα...! ελπιζω να βοηθησα....
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51400 από MaRmO στις 28 Δεκεμβρίου 2008, 10:34μμ

MaRmO

Εικονίδιο
μέλος από: 9/12/2008
μηνύματα: 314 αποδεκτές 0
και πως δηλαδη το κρατανε???
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51405 από nikolina στις 29 Δεκεμβρίου 2008, 1:59πμ

nikolina

Εικονίδιο
μέλος από: 23/12/2008
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
για σενα μπορει να ειναι ευχαριστηση φιλε μου,τις κοπελες τις ρωτησες?ποσο μαλλον τις κοπελες που θα το κανουν για πρωτη φορα. μην ακουω βλακειες λοιπον.αν εισαι μεγαλος,ωραιο παραδειγμα δινεις.... marmo απλα κρατανε το εργαλειο στο χερι για να μη φυγουν τα υγρα και πανε τουαλετα!οσοι δεν φορανε προφυλακτικο ή απλα οσοι δεν τελειωνουν πανω στην γυναικα
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51410 από TheOnlyOriginal στις 29 Δεκεμβρίου 2008, 12:41μμ

TheOnlyOriginal

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 19/7/2008
μηνύματα: 141 αποδεκτές 0
Μωρέ βάλτε προφυλαχτικό και ξεμπερδέψατε.Αν δε βάλεις πάντως,λίγο δύσκολο να τα κρατήσεις και να τρέχεις στην τουαλέτα.Ξενέρα...Τελειώνεις πάνω στην κοπέλα και αν δε θέλει να την λερώσεις ας τα καταπιεί τότε,ακόμα καλύτερα!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51414 από MaRmO στις 29 Δεκεμβρίου 2008, 3:10μμ

MaRmO

Εικονίδιο
μέλος από: 9/12/2008
μηνύματα: 314 αποδεκτές 0
omg....ειστε αισχροι ρε....χαχαχα....
ακου εκει να τα καταπιει...πολλες τσοντες βλεπετε....LOOL...
συνηθως κατι τσουλες τα καταπινουν στις τσοντες...η χυνουν πανω στην κοπελα...και αυτο παλι στις τσοντες....και με αλλα λογια στο sex....στον ερωτα και ποσο μαλλον στην πρωτη φορα της κοπελας δεν νομιζω να χυσει πανω στην κοπελα η να της τα βαλει στο στομα να τα καταπιει.....ελεηνο δηλαδη.....
εγω αμα μου το κανει αυτο ο πρωτος μου,εχει να φαει ενα βρισιδι που θα το θυμαται σε ολη του τη ζωη....χαχαχαχα...
και γω πιστευω πως η καλυτερη λυση ειναι το προφυλακτικο....
τελεια και παυλα...
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login