Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Είστε μοσχάρια – πίνετε γάλα αγελάδας.
Σάββατο, 27 Απριλίου

ΜΕ η ΧΩΡΙΣ σε παρθενα?

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #51374 από MaRmO στις 28 Δεκεμβρίου 2008, 1:08μμ

MaRmO

Εικονίδιο
μέλος από: 9/12/2008
μηνύματα: 314 αποδεκτές 0
Παιδια επειδη εχω αγχωθει πολυ πανω σε αυτο το θεμα....
θα ηθελα και γω μερικες συμβουλες και γνωμες....
Απ'οτι καταλαβατε ειμαι παρθενα και ειμαι 15 χρονων....
εχω μια καπως περιεργη σοβαρη σχεση απο το καλοκαιρι ομως δεν ειμαστε κοντα ο ενας απο τον αλλον τωρα πια διοτι αυτος μενει Ισπανια...
τεσπα....το καλοκαιρι που θα βρεθουμε μαλλον θα ειμαστε παλι μαζι γιατι αυτο που μας ενωνει ειναι πολυ δυνατο.....
και αμα ειμαστε παλι μαζι το καλοκαιρι σιγουρα 100% θα ολοκληρωσουμε...
ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ οτι ανησυχω για το θεμα με το προφυλακτικο...
εχω μιλησει μαζι του γι'αυτο το θεμα και μου εχει πει οτι αυτος εχει χρησημοποιησει προφυλακτικο μονο 1 φορα στισ τοσες που το εχει κανει.....φρικαρα λιγο αλλα μετα μου ειπε πως δεν αφησε καμια εγκυο αλωστε επειδη αμα ξερεις λεει να το ελεγχεις και αν νιωθεις ποτε σου ερχεται(να χυσεις)τοτε το βγαζεις και ολα καλα...
απ'οσα εχω διαβασει ομως λενε πως μια κοπελα μπορει να μεινει εγκυος και απο κατι υγρα που ερχονται πριν απο το σπερμα και το αγορι δεν τα νιωθει...
επεισης εχω ακουσει πως οταν ενα αγορι το κανει με μια παρθενα ειναι καλυτερα στην αρχη να μην εχει προφυλακτικο γιατι ετσι εχει καλυτερη αισθηση και νιωθει καλυτερα ποτε φτανει στον παρθενικο υμενα και μπλα μπλα μπλα....
μετα υποτιθεται πως πρεπει να το βαζει....
εγω δηλαδη να τον εμπιστευτω τον αλλον και γενικα οποιονδηποτε αλλον πανω σε αυτο το θεμα???
δεν εχω σκοπο να γινω μανουλα απο τωρα....ΟΜG...

***σορρυ για το μεγαλο ποστ αλλα πραγματικα ειμαι πολυ αγχωμενη και ηθελα να σας δωσω ολες τις λεπτομεριες.....
ευχαριστω εκ των προτερων....
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51377 από johnoagrios στις 28 Δεκεμβρίου 2008, 4:06μμ

johnoagrios

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 23/9/2008
μηνύματα: 84 αποδεκτές 0
Παντα με προφυλαξη δεν ειναι θεμα μονο εγκυμοσυνης αλλα καιαφροδισίων νοσηματων αρρωστοες του σεξ μην κανεις τετοιες βλακειες....
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51384 από MPOJERAKI στις 28 Δεκεμβρίου 2008, 5:52μμ

MPOJERAKI

banned
μέλος από: 22/11/2008
μηνύματα: 28 αποδεκτές 0
παντα καπελακι
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51442 από Vanity στις 30 Δεκεμβρίου 2008, 1:48πμ

Vanity

Εικονίδιο
μέλος από: 30/12/2008
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Τι προτειμάς,μία μεγαλύτερη ηδονή(που είδη θα είναι μεγάλη)και την πιθανότητα aids,αρρώστιας κ την αρρώστια της μύγας τσε τσε(δεν ξέρω και γώ τι κυκλοφορεί εκεί),ή λίγο περισότερο κράτι μαζί με "καπελάκι" όπως είπε ο -απο πάνω-?
Πιστεύω είναι απαρέτητο το προφυλακτικό.Ακόμα κι αν σου έλεγε πως είναι παρθένος-πόσο μάλλον που ισχυρίζεται πως έχει πάει με το μισό χωριό!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51446 από agapoulinaki στις 30 Δεκεμβρίου 2008, 2:04μμ

agapoulinaki

μέλος από: 28/12/2008
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
καλυτερα καπελακι για να εχεις το κεφαλι σου ησυχο.κ εγω εχω 3 χρονια σχεση κ εκανα τη βλακεια να μην χρησημοποιουμε καπελακι κ τωρα δν ξερω αν ειμαι καλα....οι αρρωστιες θεριζουν.προσεχε
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51447 από TheOnlyOriginal στις 30 Δεκεμβρίου 2008, 2:17μμ

TheOnlyOriginal

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 19/7/2008
μηνύματα: 141 αποδεκτές 0
Συμφωνώ με τους προηγούμενους.Μην κάνεις καμιά βλακεία,τη στιγμή κι όλας που δεν έχετε μια σταθερή σχέση και αυτός μένει μακρύα.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51450 από O0llStAvSll0O στις 30 Δεκεμβρίου 2008, 3:58μμ

O0llStAvSll0O

Εικονίδιο
μέλος από: 23/12/2008
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
+φωνω με το καπελακι!να επιβληθεις σε αυτο το θεμα..ποτε δν ξερεις τι γινεται..μπορει αυτος τις 3000 φορες που το εχει κανει να μην φορουσε και να μην εγινε τιποτα αλλα τωρα να γινει καμια στραβη....ασε που δν μπορεις να ξερεις το ιστορικο των σεξουαλικων επαφων του...το προφ ειναι για λογους υγειηνης-υγειας!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51451 από MaRmO στις 30 Δεκεμβρίου 2008, 4:02μμ

MaRmO

Εικονίδιο
μέλος από: 9/12/2008
μηνύματα: 314 αποδεκτές 0
εχ ενταξει δεν πιστευω να εχει παει και με το μισο χωριο ρε παιδια αλλα 18 ειναι ο ανθρωπος....λογικο μου φενεται να εχει παει με αρκετες....:\
αλλα λενε πως η αισθηση ειναι καλυτερη οταν δεν χρησημοποιεις προφυλακτικο και πως γενικα ειναι πιο ωραια.....
ειναι ομως και το θεμα με τις αρρωστιες....
αν του πω ομως να κανει καμια εξεταση και οι εξετασεις πουνε οτι ειναι καλα τοτε δεν υπαρχει προβλημα υποθετω....
εννοειτε πως θα παω και γω γιατι ποιος ξερει?
ισως απο κει που δεν το περιμενω να εχω εγω τιποτα...
δεν θελω να τον κολλησω και τιποτα....ειπαμε...χεχε...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51462 από sintele στις 30 Δεκεμβρίου 2008, 5:55μμ

sintele

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2008
μηνύματα: 286 αποδεκτές 0
βρε marmo θα του πις κανε εξετασις για να ολοκλιροσουμε?δεν einai λιγο περιεργο??
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51470 από MPOJERAKI στις 30 Δεκεμβρίου 2008, 9:19μμ

MPOJERAKI

banned
μέλος από: 22/11/2008
μηνύματα: 28 αποδεκτές 0
kapelaki telia kai paula
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login