Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Σκοτεινό παράδειγμα μαύρου χιούμορ: Ξανθός, γαλανομάτης Παλαιστίνιος; Αρχηγός θρησκείας. Μαύρος, άσχημος κερατάς; Ο αντίπαλος.
Πέμπτη, 25 Απριλίου

ανεπιθυμητη εγκυμοσυνη

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #52229 από ergolavos10 στις 22 Φεβρουαρίου 2009, 10:12πμ

ergolavos10

μέλος από: 22/2/2009
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
παιδια εγινε μια μαλακια με την κοπελα μου και θελω να με βοηθησετε απλα δινοντας μου συμβουλες...προχθες ειχε τα γεννεθλια της και μου ζητησε να το κανουμε(δεν ηταν η πρωτη μας φορα).το θεμα ειναι ομως οτι ειχε περιοδο και μου ειπε οτι αν τελειωσω μεσα της δεν θα γινει τιποτα και εγω εκανα την μαλακια να την ακουσα!τεσπα το ερωτημα μου ειναι το εξης:υπαρχει περιπτωση να γινω πατερας?πως θα το μαθω αν οντως ειναι και σε περιπτωση που ειναι τοτε τι κανουμε???

σας παρακαλω απαντηστε γιατι τι θεμα ειναι αρκετα σοβαρο και σας ευχομαι να μην ερθετε ποτε στη θεση μου!
προφίλάλλα...
4
Μήνυμα #52233 από mogolos στις 22 Φεβρουαρίου 2009, 2:44μμ

mogolos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/1/2009
μηνύματα: 70 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

giatro kai pare xapia na tis dosis grigora!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #52234 από Cultman στις 22 Φεβρουαρίου 2009, 3:02μμ

Cultman

Εικονίδιο
μέλος από: 19/1/2009
μηνύματα: 41 αποδεκτές 0
Περιπτωση υπαρχει αλλα μηδαμινη...Το χαπακι παρτε το και τερμα οι βλακειες ποτε δεν ξερεις απο που σ ερχετε.Οταν η γυναικα εχει περιοδο ενα αλλο ωαριο ωριμαζει στην αλλη σαλπιγγα δν ειναι ακομα ωριμο αλλα κατι τετοια γινονται π κ π....
προφίλάλλα...
Μήνυμα #52236 από ergolavos10 στις 22 Φεβρουαρίου 2009, 7:59μμ

ergolavos10

μέλος από: 22/2/2009
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
τι χαπια ρε παιδια ομως???μην με παρεξηγειτε ομως δεν εχω ασχοληθει και παρα πολυ με αυτα...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #52270 από STRmc στις 02 Μαρτίου 2009, 11:17μμ

STRmc

Εικονίδιο
μέλος από: 2/3/2009
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Επιδη φιλε μου ουτε εγω ξερω κ πολλα γιαυτο σε συμβουλευω να ενημερωθεις απο καποιον γιατρο γυναικολογο κ εκεινος θα σου πει για τα χαπια. Αν κανω λαθος ας με διορθωση καποιος
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login