Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Η άφιξη του πρώτου 8086 σπίτι.
Κυριακή, 5 Μαΐου

Πόνος στους ορχεις...

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #52350 από gaou mpiou στις 29 Μαρτίου 2009, 3:03μμ

gaou mpiou

Εικονίδιο
μέλος από: 29/3/2009
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Αρχικαα, γεια σας :P εμ..μετα απο πολυ σκεψη αποφασισα να γραψω εδω μια απορια μου καθως κανεις δεν ξερει ( δηλαδη με οσους εχω συζητησει) τι εχω οπως δεν εχω καμια ιδεα και γω..λοιπον..ειμαι 16 και προσφατα η κοπελα μου μου εκανε στοματικο,ομως κατα την διαρκεια της πραξης αυτης αναγκαστηκαμε να διακοψουμε.Κανα 5λεπτο μετα αρχισαν να με πονουν πολυ τα @@ μου..απο εκεινη την φορα δυστηχως συνεβη το ιδιο ( την τελευταια φορα χωρις να μας διακοψει τιποτα ) αλλες 2 φορες..πονανε πολυ και ειδικα οταν τα αγγιζω.Κοκκινιζουν αρκετα οπως και η περιοχη πανω απο το πεος.(οχι τοσο πολυ αλλα ερεθιζεται).. επισης να προσθεσω πως εχω εκ γενετης βουβονοκηλη και το καλοκαιρι θα κανω εγχειρηση. Παρολα αυτα δεν νομιζω να εχει σχεση καθως οτι αναφερω, πονος και ερεθισμος μου εχει συμβει μονο μαζι της και ποτε κατα την διαρκεια αυνανισμου.
Δεν ξερω αν φταιει το οτι δεν τελειωσα καμια απο αυτες τις 3 φορες (πονουσα πολυ και αναγκαζομουν να σταματησω) και συνεβη αυτο.Θα ηθελα την βοηθεια σας διοτι εχω αρχισει να νιωθω αβολα και ασχημα.. Τελος , πονος και λοιπα μετα τον υπνο εχουν εξαφανιστει. Οσον αφορα τον ψυχολογικο τομεα παντα ημουν αγχωδης τυπος αλλα δεν ξερω αν εχει σχεση. Αυτα..ευχαριστω εκ των προτερων και περιμενω απαντησεις και συμβουλες.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #52351 από Leviathan στις 29 Μαρτίου 2009, 4:34μμ

Leviathan

Εικονίδιο
μέλος από: 23/3/2009
μηνύματα: 20 αποδεκτές 0
αν δεν εκσπερμάτωσες νομιζω ότι προκειται για φουσκοπαπαριά (ας μου συγχωρεθει η εκφραση...αλλα δεν ξερω πως αλλιως να το πω)....στους περισσοτερους αντρες απο οσο ξερω....οταν εχουν στύση και δεν εκσπερματωνουν, λογω συσώρευσης σπέρματος και αιματος (αν θυμαμαι καλα) στους όρχεις, προκαλειται πόνος....νομιζω πως φταίει καθαρα το ότι δεν τελειωσες δλδ.....αν ξερει κανεις κατι αλλο ας βοηθησει..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #52353 από gaou mpiou στις 29 Μαρτίου 2009, 7:27μμ

gaou mpiou

Εικονίδιο
μέλος από: 29/3/2009
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
μακαρι να ειναι αυτο...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #52354 από Leviathan στις 29 Μαρτίου 2009, 9:46μμ

Leviathan

Εικονίδιο
μέλος από: 23/3/2009
μηνύματα: 20 αποδεκτές 0
δεν νομιζω να ειναι κάτι σοβαρο.....κι εμενα μου έχει συμβεί να μην τελειώσω και μετά να πονάνε τα @@ μου πάρα πολύ..τώρα ακου και τις απόψεις και άλλως μελων και αν συνεχίσει τόσο πολύ πες το στον πατέρα σου....δεν ειναι ντροπή..;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #52355 από gaou mpiou στις 29 Μαρτίου 2009, 10:00μμ

gaou mpiou

Εικονίδιο
μέλος από: 29/3/2009
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
γεα..thanks. :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #52409 από gaou mpiou στις 04 Απριλίου 2009, 5:03μμ

gaou mpiou

Εικονίδιο
μέλος από: 29/3/2009
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
αλλος κανεις?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #52427 από kwsths στις 06 Απριλίου 2009, 4:45μμ

kwsths

μέλος από: 6/4/2009
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Egw tha sou proteina na deis enan ourologo!Den einai kako!Apo th stigmh pou eisai me 1 kopela gia na mhn aisthanesai anasfalhs kai asxhma einai oti kalytero tha mporouses na kaneis! Kai ase ti tha mporouses na akouseis mesa sto kathe kafeneio, kafeteria, bar. H douleia einai na pareis 1 gnvmh pou tha einai 100% swsth!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #52456 από Stergios στις 15 Απριλίου 2009, 9:43μμ

Stergios

Εικονίδιο
μέλος από: 15/4/2009
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
1)πονηρέ....
2)άκου emmm αυτό δεν είναι
επειδή έχεις κάποια εξωτική ασθενεί να το ξεκαθαρίσουμε
3)αυτό συμβαίνει άμα δεν "το" πλένεις πολύ γιατί τότε μαζεύονται μικρόβια και ερεθίζεται το δέρμα με αποτέλεσμα να χρειάζονται τα @@ σου 2 φορες παραπάνω aima.Ara κανε αρκετά μπάνια(το είχα πάθει όταν ήμουν πολύ μικρός και η μάνα m που το είδε και επειδή είναι γιατρός m είπε)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #83877 από al3x4kisss στις 15 Αυγούστου 2011, 1:22μμ

al3x4kisss

Εικονίδιο
μέλος από: 13/8/2011
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
gaou mpiou Ελπιζω να δεις το μυνημα μου και να μου απαντησεις: τ εκανες τελικα με το προβλημα σου, τι ηταν τελικα κ πως το ξεπερασεσ??? εχω ακριως τ ιδιο προβλημα με σενα!.........
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #83920 από al3x4kisss στις 16 Αυγούστου 2011, 12:05πμ

al3x4kisss

Εικονίδιο
μέλος από: 13/8/2011
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
*ακριβως
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login