Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Oι ποινές προορισμό έχουν να εκφοβίζουν όσους δεν έχουν πρόθεση να παρανομήσουν.
Κυριακή, 5 Μαΐου

θελω γνωμες

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #52629 από olympiakos στις 09 Μαΐου 2009, 12:18πμ

olympiakos

Εικονίδιο
μέλος από: 8/5/2009
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
Γεια σας,καταρχας συνχαρητηρια για την δουλεια που γινετε στο foroum.πολλα prop απο μενα.Τελως παντων,θα ηθελα τη βοηθεια σας σχετικα με αυτο.Ειμαι 17 και ειναι ενα κοριτσι σχολειο που μου αρεσει πολυ,και πιθανων να τις αρεσω και εγω.Ειναι 1 χρονο μικροτερη και δεν την γνωριζω καθολου,μονο εχω ακουσει το ονομα της.Σημερα που περασα απο κοντα της,της χαμογελασα και μετα μου χαμογελασε και αυτη, και μετα με κοιτουσε συνεχεια.αυτο που θελω βοηθεια ειναι να μου πειτε πως να την πλησιασω?τι να της πω?παρεπιπτοντος δεν ειμαι ντροπαλος και ετσι...ειμαι πολυ κοινωνικος και ειχα αλλες σχεσεις στο παρελθον.απλως δεν ξερω τι να κανω γιατι δεν την γνωριζω καθολου.αυτα ευχαριστω πολυ περιμενω απαντησεις
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #52632 από mij62 στις 09 Μαΐου 2009, 12:27μμ

mij62

Εικονίδιο
μέλος από: 12/1/2009
μηνύματα: 74 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

ελα φιλε μου νταμπλουχε σε ποδοσφαιρο,βολλευ,πολο ......λοιπον,η αληθεια ειναι οτι το πως πλησιαζει καποιος μια κοπελα εχει μεγαλη σημασια....ειναι η πρωτη γνωμη που λεμε.με την περιγραφη σου,σχεδον σιγουρα αρεσεις στην κοπελα.παμε τωρα στο πως θα την πλησιασεις...κατ'αρχην,εχετε καποιο κοινο γνωστο?αν εχετε κοινο γνωστο τοτε ειναι πολυ πιο ευκολο...αν δεν υπαρχει κοινος γνωστος,ισως να κανει καποιο παρτυ το σχολειο σας κι εκει μπορεις να κανεις την κινηση σου.επισης,σιγουρεψε οτι δεν ειναι με αλλον...γνωμη μου ειναι να κρατησεις για λιγο ακομα ολο αυτο το ''μυστηριο'' με τα χαμογελα κλπ...και πιστεψε με,αν της αρεσεις ειτε θα ερθει απο μονη της,ειτε θα πας εσυ και θα σου δωσει το τηλ της αμεσως...μερικες φορες ενα χαμογελο λεει πολλα περισσοτερα απο καποιες αμηχανες λεξεις μεταξυ αγνωστων....μπορει να σου φαινεται λιγο παραλογο,αλλα κανε υπομονη...ασε τον παγο να σπασει,μην την γραφεις,δειξ'της οτι σου αρεσει,και ολα θα ερθουν...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #52634 από olympiakos στις 09 Μαΐου 2009, 1:12μμ

olympiakos

Εικονίδιο
μέλος από: 8/5/2009
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
απο οτι νωμιζω δεν τα εχει με αλλων.το κακο ειναι οτι δεν ξερω κανενα απο την παρεα της και ετσι..παντος θα συνεχεισω με τα χαμογελακια που μου προτεινεισ και εσυ.σε ευχαριστω πολυ!!!παιδια θελω και απο αλλουσ γνωμες πανω στο θεμα αν μπορειτε!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #52637 από 4emo στις 09 Μαΐου 2009, 3:48μμ

4emo

μέλος από: 25/4/2008
μηνύματα: 130 αποδεκτές 0
Ειπες οτι δεν ντρεπεσαι και ετσι,καλο αυτο!
Σε συμβουλευω να συνεχισεις το ''μυστηριο'' με τα χαμογελα κλπ οπψς ειπε και ο mij για λιγο ακομα!
Ο καλυτερος τροπος για να την πλησιασεις θα ηταν να πας να της μιλησεις καπια στιγμη που θα ειναι μονη της,δεν χρειαζεται να πεις και τιποτα σπουδαιο..και πανω στην κουβεντα ζητας και τον αριθμο!Μετα τα πραγματα ειναι πολυ πολυ απλα.
ΕΛπιζω να σε βοηθησα,αν οχι οσο περιμενες εστω λιγο :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #52646 από Flop στις 10 Μαΐου 2009, 12:58μμ

Flop

μέλος από: 21/4/2009
μηνύματα: 36 αποδεκτές 0
εμμ, το κλασικο φαινομενο! Χαχα!
εγω θα αρχισω με το τι να μην κανεις.
Μην πεσεις με τα μουτρα.
Οχι για τιποτα αλλο, απλα για να μην πει: Να ενας λιγουρης, ΜαΚρΙα.
Δεν το θες με την καμια αυτο.
Οι κοπελες θελουν ρομαντισμο, ευγενια και ειλικρινια.
Πολυ καλυτερο θα ηταν να πας (ασχετω αν ειναι με την παρεα της) και της λες μπορω να σου πω λιγο σε παρακαλω;
Αν πραγματι γουσταρει και αυτη θα χαμογελασει και θα ερθει με αργο βηματισμο προς το μερος σου (τρεχοντας).
Της λες τοτε εσυ: Με λενε ταδε, και καθε φορα που σε βλεπω χαιρετιομαστε. Πως σε λενε; Θες να γνωριστουμε περα απο τα χαμογελα; Να βγουμε π.χ το Σαββατο για ενα καφε; Ξερεις μαρεσεις πολυ και αν θες βεβαια μπορομε να το κανονισουμε. Αν θες.. δωσε μου τον αριθμο σου να σου στειλω για τις λεπτομερεις...
ΑΥΤΑ!!!!
απλα, σταρατα και νομιζω πως πιανουν.....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #52649 από olympiakos στις 10 Μαΐου 2009, 8:48μμ

olympiakos

Εικονίδιο
μέλος από: 8/5/2009
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
Φιλε flop ειδικα το τελευταιο που μου λες περι κινησης ειναι σωστο αλλα δεν ξερω αν πω οτι μαρεσεις πολυ δεν θα με περασει για λιγουρι?Παιδια θελω και απο αλλουσ γνωμεσ!!!παντωσ ευχαριστω πολυ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #52666 από Firewind91 στις 12 Μαΐου 2009, 11:20πμ

Firewind91

Εικονίδιο
μέλος από: 12/5/2009
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
επειδη κ εμενα μου χει τυχει κατι παρομοιο, βασικα ενα αγορι με κοιταζε, μου χαμογελουσε κτλ κ εκανα κ εγω το ιδιο (γενικα αρεσαμε ο ενας στον αλλον) στο σχολειο, μια ειναι η συμβουλη μου :) να κανεις καποια κινηση κ να πας να της μιλησεις κ να της πεις και καλα, πως σε λενε κ αλλες τετοιες ερωτησεις για να την πλησιασεις οσο ειναι καιρος γτ αν δεν το κανεις θα ξενερωσει! να φανταστεις εγω καθομουν κ τον περιμενα επι μηνες γτ μου αρεσε πολυ, αλλα λεω αφου δεν κανει κατι, αστο καλυτερα! ε! κ πηγα κ τα εφτιαξα με αλλον! :Ρ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #52673 από olympiakos στις 12 Μαΐου 2009, 4:46μμ

olympiakos

Εικονίδιο
μέλος από: 8/5/2009
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
Ρε παιδια δεν ξερω τι να κανω με αυτην την κοπελα.σημερα που εγινε παλι το ιδιο πραγμα με χαμογελακια και ετσι.μια στιγμη επαψε να μου χαμογελαει.τι να κανω?προτινετε μου κατι?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #52677 από Flop στις 12 Μαΐου 2009, 11:50μμ

Flop

μέλος από: 21/4/2009
μηνύματα: 36 αποδεκτές 0
den eimai filooooos! iouuuuu. eimai fili... :D
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #52678 από olympiakos στις 12 Μαΐου 2009, 11:53μμ

olympiakos

Εικονίδιο
μέλος από: 8/5/2009
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
Α sorry αγαπητη FLOP.ΤΕΣΠΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login