Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ε.Τ. go home! Και πάρε και τα στρουμφάκια μαζί.
Παρασκευή, 26 Ιουλίου

Σύγκριση πέους

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #177058 από Tomiao στις 20 Ιουνίου 2024, 6:17πμ

Tomiao

μέλος από: 6/1/2024
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Έχετε συγκρίνει ποτέ με φίλους (ή και αδερφούς/ξαδερφους) για να δείτε ποιος είναι μεγαλύτερος.
Εγώ το είχα κάνει όταν ήμουν 13 με άλλα 2 παιδιά ο ένας επίσης 13 και ο άλλος 15.
Τότε αν δεν κάνω λάθος ήμουν γύρω στα 14cm, ο άλλος που ήταν 13, λίγο μικρότερος, γύρω στα 12cm αν και την είχε λίγο πιο χοντρή. Το άλλο παιδί που ήταν 15 ήταν τεράστιος. Μας είπε ότι ήταν 20cm, και αρκετά πιο χοντρή από εμας.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #177059 από Mitsos_bo στις 21 Ιουνίου 2024, 2:22πμ

Mitsos_bo

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2024
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Tomiao@20 Ιουνίου 2024)
Έχετε συγκρίνει ποτέ με φίλους (ή και αδερφούς/ξαδερφους) για να δείτε ποιος είναι μεγαλύτερος.
Εγώ το είχα κάνει όταν ήμουν 13 με άλλα 2 παιδιά ο ένας επίσης 13 και ο άλλος 15.
Τότε αν δεν κάνω λάθος ήμουν γύρω στα 14cm, ο άλλος που ήταν 13, λίγο μικρότερος, γύρω στα 12cm αν και την είχε λίγο πιο χοντρή. Το άλλο παιδί που ήταν 15 ήταν τεράστιος. Μας είπε ότι ήταν 20cm, και αρκετά πιο χοντρή από εμας.

Εγώ δεν το έχω κάνει
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #179071 από randomname στις 29 Ιουνίου 2024, 3:14πμ

randomname

Εικονίδιο
μέλος από: 27/11/2022
μηνύματα: 50 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Φίλε κι εγώ το έχω κάνει παλιότερα, γενικά νομίζω πως πολλά αγόρια σ' αυτές τις ηλικίες το κάνουν αυτό. Εμείς το είχαμε κάνει με κάποια παιδιά ακόμα και στο δημοτικό, αλλά κυρίως στο γυμνάσιο. Αν καμιά φορά βρισκόμασταν κάπου έξω σε απόμακρα μέρη ή στο δωμάτιο κανενός, βάζαμε πρόκληση ο ένας στον άλλον να τις συγκρίνουμε. Όταν ήμουν με παιδιά ίδιας ηλικίας θυμάμαι την είχαμε όλοι ίδια, άλλη φορά που ήμουν ο μεγαλύτερος, εγώ την είχα με διαφορά πιο μεγάλη.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login