Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Συμπέρασμα είναι το μέρος όπου σταματάμε όταν κουραστούμε να σκεφτόμαστε.
Δευτέρα, 6 Μαΐου

Φάση με κολλητό

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #177071 από Dgchris στις 26 Απριλίου 2024, 3:54πμ

Dgchris

Εικονίδιο
μέλος από: 26/4/2024
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Καλησπέρα μελη του φτου λοιπόν θέλω την βοήθεια σας ήθελα τα τελευταία 2 χρόνια πολύ έντονα να δοκιμάσω να πάρω πίπα στον κολλητό μου δεν γουστάρω άντρες γενικά αλλα ηταν κάτι που ήθελα να δοκιμάσω πολύ. Του μίλησα πριν καμία εβδομάδα και μου είπε πώς θα το σκεφτεί. Χτες μου είπε ναι και κανονίσαμε για την Κυριακή λοιπόν θέλω τιπς για το πώς μπορούμε να κάνουμε την φάση φουλ καυλωτικη επίσης είχατε εσείς κάποια παρόμοια εμπειρία? Πως ηταν η αίσθηση κτλ? Ήμαστε 17 και οι 2. Θα σας κρατήσω ενήμερους
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #177074 από Yooboys στις 26 Απριλίου 2024, 5:04μμ

Yooboys

Εικονίδιο
μέλος από: 26/4/2024
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Ούτε εγώ είμαι gay αλλά θα ήθελα πειραματικά να δοκιμάσω πίπα η και ακόμα άμα πάει αλλού φάση ξες ξες btw είμαι 18 και τον έχω 15 πιστεύω καλή πίπα θα έδινα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #177085 από Dgchris στις 28 Απριλίου 2024, 4:01πμ

Dgchris

Εικονίδιο
μέλος από: 26/4/2024
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Λοιπόν θέλω να μοιραστώ την εμπειρία μου αφου το κάναμε σήμερα Ηταν ΟΤΚ περάσαμε πολύ ωραία στην αρχή ασχολήθηκα και και με άλλα μέρη του σώματος όπως της ρώγες του που της έπαιξα αρκετά και τον καυλωνε τρελα. η αίσθηση στην πίπα μου άρεσε αρκετά ειδικά deep throat που το λάτρεψε και αυτός η αλήθεια είναι ότι αυτές τις μέρες σκεφτόμουν μήπως δοκιμάσω και το σπέρμα του αλλά έλεγα θα δω πως θα μου βγει εκείνη την ώρα. Τελικα τον άφησα να τελειώσει στο στόμα μου να δω πως είναι, το σπέρμα αν και είχε λίγο περίεργη γεύση ηταν αρκετά ωραίο εν τέλει σίγουρα θα το ξανακανονισουμε επίσης όποιος σκέφτεται να το κάνει το προτείνω φουλ ήταν οτι καλύτερο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #177086 από Yooboys στις 28 Απριλίου 2024, 9:42πμ

Yooboys

Εικονίδιο
μέλος από: 26/4/2024
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Χαίρομαι που σας άρεσε όλο αυτό.Εγω ήθελα να σε ρωτήσω πόσο την είχε ο φίλος σου και εσύ, γιατί άμα την έχεις εσύ μεγαλύτερη ή ο φίλος σου ενας από τους δύο θα νιώσει άβολα λογικά.Μακαρι να μην υπήρξε αυτό το αίσθημα φίλε μου.Και κάτι ακόμη όταν του πήρες πίπα πως θα το παρομοιαζες αυτο πχ σαν αγγούρι,σαν λουκάνικο κατάλαβες τι εννοώ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #177094 από Dgchris στις 28 Απριλίου 2024, 5:21μμ

Dgchris

Εικονίδιο
μέλος από: 26/4/2024
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Ο φίλος την έχει 16 κια εγω 14-15 δεν νιώσαμε άβολα και η αλήθεια είναι πως η αίσθηση δεν έχει καμία σχέση με αυτά που ανέφερες κυριολεκτικά μπορείς να το νιώσεις να σφίγγει κτλ νιώθεις οτι είναι ζεστό το δέρμα που μετακινείται κτλ το καλύτερο είναι οτι όταν τελειώνει στο στόμα νιώθεις το πέος να συσπάται και περιμένεις τα ζουμια
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #177095 από Yooboys στις 29 Απριλίου 2024, 12:34πμ

Yooboys

Εικονίδιο
μέλος από: 26/4/2024
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Θα ήθελες να δοκιμάσεις πειραματικά πρωκτικό πιστεύω θα σε καυλώνε ακόμη παραπάνω, απλός με προσοχή και πάντα προφυλακτικό
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #177104 από Dgchris στις 30 Απριλίου 2024, 6:16πμ

Dgchris

Εικονίδιο
μέλος από: 26/4/2024
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Να σου πω την αλήθεια δεν μου αρέσει καθόλου τι πρωκτικό και δεν θα ήθελα να το δοκιμάσω εσύ που είχες πει πιο πάνω ότι θέλεις να δοκιμάσεις πίπα θέλεις να πάρεις, να δώσεις ή και τα 2
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #177105 από Yooboys στις 30 Απριλίου 2024, 1:38μμ

Yooboys

Εικονίδιο
μέλος από: 26/4/2024
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Και τα δύο θέλω να τα κάνω και πιστεύω θα έδινα καλή πίπα 15 τον έχω
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login