Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Ζουγανέλης να ξεσκίζει το μουσικό σήμα του Mega Channel με μπουζούκι και μπαγλαμά.
Κυριακή, 19 Μαΐου

Βοήθεια σασ παρακαλώ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #52805 από Tapp0r στις 23 Μαΐου 2009, 3:23μμ

Tapp0r

Εικονίδιο
μέλος από: 23/5/2009
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
καλησπέρα είμαι 15 προς 16 χρονων και θα ήθελα να μοιραστώ μαζί σας μερικές απορίες-προβλήματα που έχω..Λοιπόν!Στο ψητό :D..μου είναι 10 όταν δεν είναι σε στύση και 16 όταν μου είναι...αυνανίζομαι συχνά θα έλεγα 1 φορα την μέρα στάνταρ...έχω δει πολλά θέματα εδώ με φίμωση και λοιπά...λοιπόν εμενα όταν μου σηκώνεται φαίνεται το κεφάλι αλλα δεν βγαίνει δεν πάει τελείως πίσω απο μονο του αλλα όταν το κάνω με τα χερια πάει (δεν μου πονάει)..Αυτό σημαίνει πως δεν χρειαζομαι περιτομή?...επίσης όταν (κάνω αυτό που κάνω) xD (να σημειωθεί πως δεν έχω ολοκληρώσει ακόμα) μπορώ να κρατήσω από 10 λεπτά έως 1 ώρα....κάνει κακό 1 ώρα?επίσης πρέπει να έχω κάτι παρόμοιο σαν αυτό που είχε αναφέρει ο web master pearly penile papules.αλλα στο πολύ πιο ήπιο(ισα ισα που φενετε)...δεν ξέρω από τι προκλήθηκε...αν κανένας ξέρει καμια λύση ας μου πει σας παρακαλώ(μπορεί να με επηρεασει αυτο στην σεξουαλικη μου ζωη?)...το να μιλήσω στους γονείς δεν υπάρχει περίπτωση γιατί ντρέπομαι άπειρα

Συγγνώμη αν έγινα κουραστικός ελπίζω να με βοηθήσετε οποιος μπορεί δηλαδή ευχαριστώ πολύ

Υ.Γ μπορω να παω μόνος μου στον γιατρο?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #52807 από Ορφεας στις 23 Μαΐου 2009, 9:10μμ

Ορφεας

μέλος από: 30/4/2009
μηνύματα: 30 αποδεκτές 0
δεν εχεις φιμωση φιλε αυτο ειναι σιγουρο.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #52808 από Sarruman στις 24 Μαΐου 2009, 11:41πμ

Sarruman

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/5/2009
μηνύματα: 50 αποδεκτές 0
ΗΡΕΜΗΣΕ!!!! :-P
Εισαι μια χαρα...και μεγαλη την εχεις και μια χαρα...
1ον..το πετσακι δεν κατεβαινει σε ολους μας μονο του κατω, και ναι το να το κατεβαζεις με τα χερεια ειναι φυσικοτατο!!!

2ον..Η μαλακια και 24 ώρες το 24ορο να βαριεται δεν προκαλει καμια απολυτως βλαβη η δυσλειτουργεία.

3ον..pearly penile papules..οι περισσοτεροι εχουμε αυτο το αναιπαισθητο...και εγω έχω...δεν ειναι κατι για να ανυσηχείς...

Ηρεμησε και απολαυσε λοιπον τις...δυησδύσεις! :-Ρ
προφίλάλλα...
Μήνυμα #52813 από roguegeo στις 25 Μαΐου 2009, 5:58μμ

roguegeo

Εικονίδιο
μέλος από: 19/5/2009
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Καλα οχι και 24ωρες το 24ωρο...τηα γινεις εντελως μαλακας στο τελος ...ασε που μπορει να στραβωθεις κιολας χαχαχ(πλακα) ...αλλα ειχα ακουσει μια περιπτωση ενος παιδιου που αυνανιζοταν 10 φορες τη μερα καθε μερα και στο τελος πεθανε! δεν ξερω αν αληθευει κατι τετοιο...παντως...
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login