Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η ευτυχία δεν φέρνει χρήματα.
Πέμπτη, 2 Μαΐου

Σας παρακαλω βοηθηστε

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #53226 από !jhnf18! στις 18 Ιουνίου 2009, 1:58μμ

!jhnf18!

Εικονίδιο
μέλος από: 18/6/2009
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Καλησπερα παιδια!Ειμαι καινουριος στο site,το φορυμ ειναι καταπληκτικο.
Εχω ενα προβλημα που με ενοχλει πολυ γιάυτο θα σας ζητουσα να μην γελασετε μαζι μου.Ευχαριστω.

Λοιπον,ειμαι 17,5 ετων και δεν εχω κανει ακομα τιποτα με καμια κοπελα(οταν λεμε τιποτα ενωουμε τιποτα).Γι'αυτο θα ηθελα τη βοηθεια σας για το οταν βρω μια κοπελα πως θα μπορεσω να φτασω στο δυσκολο σημειο,το να της προτεινω να κανουμε σεξ.
Ευχαριστω εκ τον πρωτερον.(Και αν θελετε σοβαρες απαντησεις)
Α και κατι ακομα.Διαβασα το θεμα για το "πετσακι" και για την εκσπερματωση αλλα δεν μου λυθηκαν καποιες απορειες.
θεμα:"πετασακι"
1)το "πετσακι" γινετε να το κοψουμε μονοι μας?
2)πως(χωρις χειρουργειο)?
3)ποναει μετα απο το χειρουργειο και αν ναι για ποσο καιρο?
4)ειναι καλο να γινει?
5)τι προβληματα εκτος απο πονο θα προκαλεσει?
θεμα:εκσπερματωση
1)μετα τις πολλες φορες(σεξ) θα αργει περισοτερρο να γινει?
2)ειναι αναλογα την μερα?
Μια τελευταια ερωτηση που με αφορα.Ειμαι λιγο παχυς(γι'αυτο αλλωστε δεν προσαθω να κανω κατι με μια κοπελα ακομα,περιμενω να αδυνατησω)και θα ηθελα να μαθω αν οταν αδυνατησω θα φανει μεγαλυτερη γιατι λογικο ειναι στην περιοχη που ειναι και οι τριχες να υπαρχει περισοτερρο λυπος και να μην αφηνει το μεγεθος του πεους να φανει.
Και παλι ευχαριστω!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #53229 από pao 8riskia στις 18 Ιουνίου 2009, 9:36μμ

pao 8riskia

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 13/6/2009
μηνύματα: 32 αποδεκτές 0
γεια σου!!Το πεστακι μπορεις να το κοψεις μονο σου οταν βρισκεσαι σε στηση τραβας το δερμα πολυ κατω και το θα κοπει.Δεν κερδιζεις τιποτα αμα κοψεις το πετσακι!!με την εκσπερματωση οταν κανεις σεξ για πρωτη φορα θα βγαλεις σπερμα και μετα θα πρεπει να περιμενεις 3-4 εβδομαδες για να ξαναβγαλεις σπερμα !!!!δηάδη μονο μαι φορα το μηνα θα βγαζεις σπερμα!!!Ναι μαλλον θα φανει μεγαλυτερη αν αδυνατισεις!!ποσα εκατοστα την εχεις??ΑΑ αν θες να φαινεται μεγαλυτερη ξυρισε τις τριχες!!!αν βρεις κοπελα στην ηλικια σου θα περιμενεις 2 εβδομαδες μονο φιλια και τετοια και μετα απο 2 εβδομαδες οταν θα φιλιεστε βαλε το χερι σου στο παντελονι της ,αν σε αφησει μπορεις να εισαι σιγουρος οτι θελει να το κανετε (σεξ)και θα μπορεσεις να την ρωτησεις χαλαρα (μωρο θες να πρωχωρισουμε περισσοτερο)και αυτη θα σου απαντησει (αλλωστε συνηθως αυτα ερχονται μονα τους)και μην περιμενεις να αδυνατισεις μπορεις και τωρα να βρεις μια κοπελα τι επειδη εισαι παχυς δεν θα εχεις και γκομενα??αν εχεις και αλλες αποριες ρωτα με γεια!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #53234 από dream theater στις 19 Ιουνίου 2009, 2:47μμ

dream theater

Εικονίδιο
μέλος από: 19/6/2009
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Εγω ειμαι,ο jhnf απλα δεν δουλευε το αλλο username και εφτιαξα ενα καινουριο.ευχαρισω πολυ φιλε μου αν και ημαστε αντιθετες ομαδες. ΘΡΥΛΟΣ.
Έγραψε:(pao 8riskia@18 Ιουνίου 2009)
με την εκσπερματωση οταν κανεις σεξ για πρωτη φορα θα βγαλεις σπερμα και μετα θα πρεπει να περιμενεις 3-4 εβδομαδες για να ξαναβγαλεις σπερμα !!!!δηάδη μονο μαι φορα το μηνα θα βγαζεις σπερμα!!!
Γιατι θα γινει αυτο?Γιατι δεν γινετε με τη μλκια?
Έγραψε:ποσα εκατοστα την εχεις??
14,5 καλα ειναι?
Έγραψε:ΑΑ αν θες να φαινεται μεγαλυτερη ξυρισε τις τριχες!!!
Τις ξυριζω!
Έγραψε:αν βρεις κοπελα στην ηλικια σου θα περιμενεις 2 εβδομαδες μονο φιλια και τετοια και μετα απο 2 εβδομαδες οταν θα φιλιεστε βαλε το χερι σου στο παντελονι της ,αν σε αφησει μπορεις να εισαι σιγουρος οτι θελει να το κανετε (σεξ)και θα μπορεσεις να την ρωτησεις χαλαρα (μωρο θες να πρωχωρισουμε περισσοτερο)και αυτη θα σου απαντησει (αλλωστε συνηθως αυτα ερχονται μονα τους)
Σε ευχαριστω πολυ φιλε μου
Έγραψε:και μην περιμενεις να αδυνατισεις μπορεις και τωρα να βρεις μια κοπελα τι επειδη εισαι παχυς δεν θα εχεις και γκομενα??
απλα περιμενω μηπως βρω καποια καλυτερη.
Έγραψε:αν εχεις και αλλες αποριες ρωτα με γεια!!

Αν παω πρωτη φορα με γυναικα το πρωι θα ξυπναω καυλομενος?ειναι φυσιολογικο?
Α και κατι ακομα οταν ακουμπαω το "κατω" κεφαλι με τσουζει λιγο ενω οταν ειναι βρεγμενο καθολου ειναι φυσιολογικο? αν μαμησω θα μου περασει?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #53236 από pao 8riskia στις 19 Ιουνίου 2009, 6:07μμ

pao 8riskia

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 13/6/2009
μηνύματα: 32 αποδεκτές 0
Δεν ειναι το ιδιο με την μαλακια ειναι αλλιως ειναι οταν πας με γυναικα (σιγουρα θα βγαλεις σπερμα )με την μαλακια δεν βγαζεις ολο το σπερμα!!!!14,5 ειναι καλα (αλλα και οταν αδυνατισεις μην περιμενις να φαινεται τοσο μεγαλη οσο στις τσοντες!!!)Ναι θα ξυπνας καυλομενος (ειναι φυσιολογικο)!!!Ναι ειναι φυσιολογικο να σε τσουζει λιγο μην ανησυχεις εισαι μια χαρα!!!Αν εχεις και αλλες αποριες ρωτα με !!!!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #53240 από dream theater στις 19 Ιουνίου 2009, 7:19μμ

dream theater

Εικονίδιο
μέλος από: 19/6/2009
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Έγραψε:(pao 8riskia@19 Ιουνίου 2009)
Δεν ειναι το ιδιο με την μαλακια ειναι αλλιως ειναι οταν πας με γυναικα (σιγουρα θα βγαλεις σπερμα )με την μαλακια δεν βγαζεις ολο το σπερμα!!!!14,5 ειναι καλα (αλλα και οταν αδυνατισεις μην περιμενις να φαινεται τοσο μεγαλη οσο στις τσοντες!!!)Ναι θα ξυπνας καυλομενος (ειναι φυσιολογικο)!!!Ναι ειναι φυσιολογικο να σε τσουζει λιγο μην ανησυχεις εισαι μια χαρα!!!Αν εχεις και αλλες αποριες ρωτα με !!!!!
Ευχαριστω φιλε μου για το ενδιαφερον σου!Εχω ακομα μια απορεια.Διαβασα σε προηγουμενα posts οτι το να σου ειναι στραβη ειναι φυσιολογικο.Εμενα μου ειναι λιγο στραβη προς τ'αριστερα με το πολυ μαμησι στο μελλον θα ισιοσει?Υπαρχει καποιος τροπος?Οχι πως με πειραζει δεν ειναι και τοσο πολυ,αλλα οσο να'ναι.
Και παλι ευχαριστω.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #53242 από pao 8riskia στις 19 Ιουνίου 2009, 9:07μμ

pao 8riskia

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 13/6/2009
μηνύματα: 32 αποδεκτές 0
Υπαρχει ενας τροπος(να πας σε εναν γιατρο και να σε βαλει στο χειρουργειο ) δεν νομιζω οτι σου αρεσει αυτος ο τροπος!!Με τον καιρο θα ισιωσει δεν πρεπει να κανεις τιποτα εσυ!!!Αν εχεις και αλλη απορια πες μου!!!
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login