Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Πέμπτη, 2 Μαΐου

1 ΑΠΛΗ ΑΠΟΡΙΑ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #53239 από fakidoulini στις 19 Ιουνίου 2009, 6:44μμ

fakidoulini

μέλος από: 19/6/2009
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
ΛΟΙΠΟΝ..ΕΧΟ ΜΙΑ ΜΟΝΟ ΑΠΟΡΙΑ...ΕΧΩ ΣΧΕΣΗ...ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΟΣΩ...ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΚΑΙ ΜΕ ΣΕΒΕΤΕ...ΔΕΝ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΙΕΣΕΙ ΓΙΑ ΤΠΤ...ΑΛΛΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΦΟΡΑ..ΕΙΜΑΙ 17 ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ 21...ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΑΠΑΝΤΕ..ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ....!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #53241 από pao 8riskia στις 19 Ιουνίου 2009, 9:03μμ

pao 8riskia

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 13/6/2009
μηνύματα: 32 αποδεκτές 0
Για να καταλαβω ποια ειναι η ερωτηση???
προφίλάλλα...
Μήνυμα #53244 από Annet στις 19 Ιουνίου 2009, 10:54μμ

Annet

Εικονίδιο
μέλος από: 17/6/2009
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Λοιπον,φακιδουλινι...
Αν ειναι πολυ καλος και νιωθεις οτι πραγματικα σε νοιαζεται,ειναι μια καλη ευκαιρια να γνωρισεις το σεξ και να ειναι η πρωτη σου φορα μια γλυκεια αναμνηση και οχι κατι που θελεις να ξεχασεις,μια τραυματικη εμπειρια...
Ειναι και καλη η διαφορα ηλικιας που εχετε.Εισαι πολυ ερωτευμενη ή το θελεις επειδη νομιζεις οτι πρεπει; Ομως...αφου δεν σε πιεζει γιατι να βιαστεις; Ποσο καιρο εισαστε μαζι;
Πολλα κοριτσια ξερω οτι αρχιζουν απο νωρις το σεξ,νομιζω ομως οτι η καλυτερη ηλικια ειναι στα 19.
Αν εχετε μια ομορφη σχεση και τον εμπιστευεσαι,προχωρα...Αν ειναι οπως λες καλος,τοτε θα πρεπει να ειναι υπομονετικος μαζι σου οταν θα πονας.Θα χρειαστει αρκετες στιγμες να διακοψετε γιατι δεν θ΄αντεχεις αλλο...Μη φοβασαι.Μετα τον πονο θα ερθει η ηδονη...
Μην βιαζεσαι ομως,αν δεν εισαι σιγουρη αστο...Εισαι μικρουλα ακομα...Ενταξει;
προφίλάλλα...
Μήνυμα #53245 από fakidoulini στις 20 Ιουνίου 2009, 12:14πμ

fakidoulini

μέλος από: 19/6/2009
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
....
προφίλάλλα...
Μήνυμα #53248 από MaRmO στις 20 Ιουνίου 2009, 10:10μμ

MaRmO

Εικονίδιο
μέλος από: 9/12/2008
μηνύματα: 314 αποδεκτές 0
Εγω πιστευω πως δεν εισαι καθοοοολου μα καθολου μικρη...ελεος...
ειναι η πιο καταλληλη ηλικια κατα την γνωμη μου...
και αν εχεις βρει τον ιδανικο δεν πρεπει να χασεις την ευκαιρια γιατι ισως μετα δεν θα ξαναβρεις καποιον σαν αυτον και θα το μετανιωσεις που δεν το εκανες τοτε...
η διαφορα ηλικιας ειναι πολυ καλη αν και δεν εχει σημασια...
το μονο που χρειαζεται ειναι να εισαι ετοιμη...να τον αγαπας...να σε αγαπαει...και ενα προφυλαχτικο...χαχαχα...LOL...
μην φοβασαι...θα ειναι μια καλη εμπειρια...εκτος αν δεν τιρηθουν οι παραπανω οροι:-s...
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login