Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μένιο, μην το κάνεις αυτό, μ' ενοχλεί!
Σάββατο, 18 Μαΐου

Παρτούζα

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #53653 από DarkDevil στις 21 Ιουλίου 2009, 7:02μμ

DarkDevil

Εικονίδιο
μέλος από: 12/4/2008
μηνύματα: 50 αποδεκτές 0
Οπότε εδώ δεν μιλάμε για παρτούζα αλλά για όργιο. ;)
προφίλάλλα...
Μήνυμα #53823 από sintele στις 07 Αυγούστου 2009, 10:53μμ

sintele

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2008
μηνύματα: 286 αποδεκτές 0
συμμετείχα και εγώ ορισμένες φορες σε ομαδικό sex,,παρτούζα κατακριβια,,αν και θεωρητικά είναι μια από τις μεγαλύτερες ευχαρίστησης που μπορεί να εxής εγώ προσωπικά δεν ενθουσιάστηκα και τόσο,,δεν ξέρω αν και γενικά είμαι πολύ ανοιχτή στο sex φαίνεται τα ταμπού που bαζι η κοινωνία μας έχουν ριζωθεί μέσα μας,,απλά δεν το ένιωθα σωστό,,δεν με ενθουσίαζε καν η ιδέα του να υπάρχει ακόμα κάποιος και να μας βλέπει κτλ όταν ερχόταν η στιγμή να γίνει,ξενέρωνα κάπως αλλα συνέχιζα γιατί με παρέσυρε η στιγμή,το πάθος,,παρόλα αυτά όσο καλο και αν είναι το sex με περισσότερα από ένα άτομο τίποτα δεν συγκρίνετε με το να κανεις sex με το άτομο που πραγματικά σε ενδιαφέρει,,ακόμα και αν αυτός δεν νοιάζεται πάλι είναι αλλιώτικο,θέλεις να γίνεις δικη του ακόμα και αν t sex δεν είναι καν τόσο καλο μαζί του,,και πάλι είναι αυτός που έχει πραγματικά σημασία για σένα,,όσο για το sex αν δεν είχε κάτι ζωώδες μέσα του τι σημασία θα είχε,,σκεφτείτε ευπρεπής'sex,,lol ξενέρα,,εγώ προσωπικά προτιμώ λίγο πιο αγρια τα πράγματα.όσο για σένα φιλε μου μην ανησυχείς είναι στη φύση μας να πειραματιζόμαστε,δεν σου άρεσε,δεν του ξανακάνεις είναι απλό
προφίλάλλα...
Μήνυμα #53859 από triplejump στις 10 Αυγούστου 2009, 6:44πμ

triplejump

Εικονίδιο
μέλος από: 10/8/2009
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
se teties periptosis ego pisteuo oti prepi na litourgis anarxika (vevea i lexi anarxika ine pare3igimeni kai sinifasmeni me tis praxis kapion anegefalon) dld xoris tis arxes pou sou epivali i kinonia i kapios alos. prepi esi na litourgis me vasi tin diki sou i8iki. logika lipon gia na nio8is etsi i partouza exi exovelisti apo tin i8iki s.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #53883 από eleonora+anta στις 12 Αυγούστου 2009, 2:53πμ

eleonora+anta

Εικονίδιο
μέλος από: 12/8/2009
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
gia sou file...den einai katholou kako avto pou ekanes]
eimai sigouri pos den tha ksexaseis pote avti tin aksexastei ebiria.Na sou po tin alithia skeftomai ke ego na dokimasw omws eimai se kapia sxesi avti tin periodo ke to agori mou einai kata tou omadikou sex.Ithela na sou po episis opos eipe kapios den einai zowdeis i praksi pou ekanes.Arki na min sou ginei sinithia.......Anta
προφίλάλλα...
Μήνυμα #53888 από GodSav^em στις 12 Αυγούστου 2009, 9:39μμ

GodSav^em

Εικονίδιο
μέλος από: 12/8/2009
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Καλά αυτό δεν ήταν παρτούζα, ο χαμός στο ίσιωμα ήτανε χεχεχχε και btw δεν νομίζω οτι αυτά συμβαίνουν συχνά οπότε μην φοβάσαι "μην σου γίνει συνήθεια" άμα ξανατύχει όρμα.
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login