Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
24 ώρες έχει η μέρα, 24 μπύρες έχει το καφάσι. Σύμπτωση;
Σάββατο, 27 Απριλίου

Eseis to pa8enete?

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #54175 από gangsterony7 στις 04 Σεπτεμβρίου 2009, 3:34μμ

gangsterony7

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/9/2009
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Re guys eimai 14-15 kai dn 3erw gt alla otan blepw "sexy" foto sunomilhkon mou(agoria) me poianei tromerh stush kai ftiaxnomai asxhma... T eixa me kopeles kai eniw8a pragmata gia autes omws... Lete na exxw parei ton strabo ton dromo? To pa8enete kai alloi auto? Epishs otan eimai me kopeles niw8w fusiologika... Apadhste mou sas parakalw!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #54177 από antreas_14 στις 04 Σεπτεμβρίου 2009, 7:09μμ

antreas_14

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 8/8/2009
μηνύματα: 208 αποδεκτές 0
ime ki ego 14-15 ki exo to idio provlima me sena. Tha ithela poli nkouso kapies gnomes
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #54179 από Doctoras στις 04 Σεπτεμβρίου 2009, 10:15μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Ρε ενοειται οτι εχεται παρει στραβω δρομο δεν ειναι λογικο να καβλωνεις με photo αγωριων!Καλο θα ειναι να αλαξεται πριν να ειναι πολλυ αργα!
προφίλάλλα...˵quote˶
5
Μήνυμα #54182 από prixtis στις 05 Σεπτεμβρίου 2009, 2:18πμ

prixtis

μέλος από: 1/9/2009
μηνύματα: 17 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Τι λέεις ρε μαλάκα δόκτορα? κι εγώ το παθαίνω αυτό σπάνια. Είναι αρκετά φυσιολογικό όταν βλέπεις γυμνόστηθες φωτογραφίες είτε του ίδιου είτε του άλλου φύλου να μας αρέσουν. Δεν σημαίνει απαραίτητα ότι είσαι πούστης. Τις περισσότερες φορές είναι αυτό που είπα λόγω της ηλικίας και μια χαρά στρέιτ βγαίνεις. Γι' αυτό δόκτορα (μας το παίζεις και δόκτορας που τα ξέρεις όλα μη χέσω :S) καλό είναι να ανοίγεις που και που κανά βιβλίο για την εφηβική ηλικία. Και εσύ gangsterony7 μην τον ακούς αυτό αφού μας είπες ότι τα είχες με κοπέλες και νιώθεις πράγματα γι' αυτές σημαίνει μάλλον ότι γίνεται αυτό που είπα και είσαι στρέιτ. Όσο γι' αυτό που μας λες ότι νιώθεις φυσιολογικά όταν είσαι με κοπέλες ένα κόλπο υπάρχει: όταν τις βλέπεις να φαντάζεσαι ερωτικές στιγμές μαζί τους για να σου στήσει ενώ όταν βλέπεις αγόρια που δεν φορούν φανέλα και σου στήνεται να σκέφτεσαι άσχημα πράγματα γι' αυτούς στο σώμα τους π.χ. ότι έχουν τρίχες στη μάσχαλη και να λες μπλιαχ και άλλα τέτοια και δεν θα σου σηκώνεται προσωπική συμβουλή. Και πίστεψε με αυτό που συμβαίνει όταν βλέπεις αλλά αγόρια γυμνόστηθα να σου στήνεται και μπλα-μπλα συμβαίνει σε ένα μεγαλό ποσοστό των αγοριών στις ηλικίες μας απλώς το κρατάνε μέσα τους και δεν το λένε σε κανένα όπως κάνουμε εμείς που έχουμε ψευδώνυμα δεν το λέμε σε κανένα απλώς το λέμε σε άλλους αγνώστους. Κι εμένα μου συμβαίνει που και που αυτό αλλά κατάλαβα ότι δεν είναι γιατί είμαι από αυτούς αλλά για τον προαναφερθέντα λόγο λόγω της ηλικίας και το έχω επιβεβαιώσει γιατί όταν βλέπω ωραίες,γυμνές γυναίκες και φαντάζομαι ότι είμαι μαζί τους και γένικα μου αρέσει μου σηκώνεται 100 φορές περισσότερο από ότι όταν δω ένα αγόρι γυμνόστηθο οπότε κατάλαβα ότι είμαι 100% στρέιτ. Και εσένα πιστεύω ότι ίσως μπορεί να σου συμβαίνει κάτι παρόμοιο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #54186 από Doctoras στις 05 Σεπτεμβρίου 2009, 12:45μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Ναι αγαπητε φιλε μου πριχτη!Εμενα προσωπικα δεν μου εχει συμβη ποτε και το φορουμ ειναι για να λες την γνωμη σου!Δεν το επαιξα οτι τα ξερω ολλα αλλα συνιθως παιδια σαν και αυτα μεγαλωννοντας γινονται η BI BOYS
η απλα gay!Κανεις δεν τον βρισκει φυσιολογικο να καυλωνει καποιοσς με το ιδιο φιλο μονο να παιρνει ματι σε περιπτωσει που το ζιλευει τπτ αλλο!Και αμα τα ηξερα ολλα οπως λες δεν εγραφα να μοθ δωσουν γνωμες για ενα προβλημα ποθ εχω!Σε αυτο το site ο καθενας λεει την γνωμη του και οχι να προσπαθει να την πει στον αλλον !(prixtι)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #54189 από gangsterony7 στις 05 Σεπτεμβρίου 2009, 1:33μμ

gangsterony7

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/9/2009
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Thnx prixti me boh8hes polu 8a to dokimasw!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #54193 από 20aris στις 05 Σεπτεμβρίου 2009, 3:01μμ

20aris

Εικονίδιο
μέλος από: 18/7/2009
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
Πράγματι, κατά τη διάρκεια της εφηβικής ηλικίας, ο ερωτισμός είναι αυξημένος όπως και η ανάγκη για τη γνωριμία των απαιτήσεων και δυνατοτήτων του ανθρώπινου σώματος. Η "ναρκισσιστική" τάση λατρείας του σώματος μας και κατ' επέκταση κάθε όμορφου σώματος και η ασυναίσθητη, πολλές φορές, σύγκρισή του με το δικό μας είναι συνήθης. Η διέγερση με το αντίκρισμα σώματος ιδίου φύλου, μπορεί να μην είναι το πιο συνηθισμένο γεγονός, δε σημαίνει, όμως, κατ' ανάγκη, κάτι "ανώμαλο". Άσε την ίδια τη φύση να σε οδηγήσει και μην μπαίνεις σε διαδικασίες πίεσης του εαυτού σου, προκειμένου να αισθανθείς έλξη για το γυναικείο σώμα και αποστροφή για το ανδρικό, γιατί, δυστυχώς ή ευτυχώς, σε παρόμοια ζητήματα το σώμα αποδεικνύεται ισχυρότερο του πνεύματος.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #54194 από prixtis στις 05 Σεπτεμβρίου 2009, 4:34μμ

prixtis

μέλος από: 1/9/2009
μηνύματα: 17 αποδεκτές 0
Άντε ρε δυσλεκτικέ πήγαινε να γιατρευτείς και να μάθεις ορθογραφία κι ύστερα μιλάμε (χαχαχαχαχαχαχα δεν έχεις υπόθεση). Νομίζεις τα ξέρεις όλα! :@
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #54196 από Doctoras στις 05 Σεπτεμβρίου 2009, 5:12μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Καλα καλα !!! Και ομως σε πληροφορω με τις μαλακιες ποθ του ειπες τον καθισιχαζεις και δεν τον κανεις να προβληματιστει ετσι ωστε να διορθωθει μαλακα!!!Και στα παπαρια μου για την δυσλεξια στο σχολειο μια χαρα τα παω .
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #54197 από prixtis στις 05 Σεπτεμβρίου 2009, 5:39μμ

prixtis

μέλος από: 1/9/2009
μηνύματα: 17 αποδεκτές 0
Παρέτα με ρε. Νομίζω αρκετά ασχολήθηκα μαζί σου. Έχω και πιο σοβαρά πράγματα να ασχοληθώ. Και δεν τον καθησύχασα απλώς τον συμβούλεψα και του είπα να μην ανησύχει τόσο πολύ και γιατί ίσως να συμβαίνει αυτό. Αβαφανκούλλο ρε αβαφανκούλλο. Αλλά εσένα ποιος θα θέλει να σε βάφανκουλλο? (χαχαχα). Και εν τω μεταξύ νομίζω είσαι πολλά αθκιασερός...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login