Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Πατέρας πωλεί εγκυκλοπαίδεια. Ο γιος ξέρει τα πάντα.
Κυριακή, 19 Μαΐου

αποριες για την πρωτη φορα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #54184 από nickname στις 05 Σεπτεμβρίου 2009, 6:07πμ

nickname

Εικονίδιο
μέλος από: 5/9/2009
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
εχω μια απορια για την πρωτη φορα,
1)τι μπορω να κανω για αν μην πονεσει η κοπελα μου? να ειμαι απο πανω η απο κατω? αργα η γρηγορα?

2)επισης διαβασα πως ο γυναικειος κολπος χωραεει 7 εκατοστα , τα υπολοιπα τι γινονται? τ

3)τελος για να ικανοποιησω την κοπελα μου εκτος απο οτι θα την γλυφω στο σημειο* που αλλου μπορω να την γλυψω για να ερεθιστει και να τελειωσει?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #54185 από Doctoras στις 05 Σεπτεμβρίου 2009, 12:32μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
1)Aμα δεν θες μα πονεσει αστην να ειναι αυτη απο πανω!
2)7 εκατοστα ειναι για να σπασει ο παρθενικος ημενας σε μερικες χοραει και πανω απο 7 εκατοστα στις λεγομενες πηγαδομ...ες!
3)Στα βθζακια ,να της ψυθηριζεις στο αυτι και σε μερικες αρεσει το γλυψιμο στον κο...
Πιστεβω να βοηθησα!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #54190 από 20aris στις 05 Σεπτεμβρίου 2009, 2:44μμ

20aris

Εικονίδιο
μέλος από: 18/7/2009
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
1. Το να βρίσκεται η κοπέλα από πάνω συμβάλλει στην καθυστέρηση της εκσπερμάτωσης, όχι ιδιαίτερα στη μείωση του "πόνου", εφόσον είναι η πρώτη της φορά. Όσο για το ρυθμό, άσε την κατάσταση να σε οδηγήσει, ξεκινώντας απαλά και χαλαρά. Ποιος ο λόγος να αγχώνεσαι και να τελειώνεις μια ώρα αρχύτερα;
2. Κανένας γυναικείος κόλπος δεν είναι απόλυτα ίδιος με κάποιον άλλον. Και πάνω από 7 εκατοστά μπορούν να διεισδύσουν. Αυτά δεν πάνε με το υποδεκάμετρο, δηλαδή τα 6, 5 δεν είναι αρκετά για τη διάρρηξη του παρθενικού υμένα, ενώ τα 7 είναι;
3. Το γλείψιμο της κλειτορίδας φέρνει εγγυημένα αποτελέσματα έστασης.
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login