Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ποτέ δεν κατάφερα να τελειώσω κάτι αλλά τώρα θ
Κυριακή, 28 Απριλίου

Σημεία ’’διέγερσης’’

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #54294 από MpriKwlo στις 10 Σεπτεμβρίου 2009, 9:20πμ

MpriKwlo

Εικονίδιο
μέλος από: 10/9/2009
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Ψάχνω να βρω το σημείο p τρελαίνονται οι γυναίκες όταν το ακουμπάς,το φιλάς,το γλείφεις k.t.l...με λίγα λόγια το κουμπί τις..
Περιμένω απόψεις για το πιο είναι αυτό...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #54319 από MaRmO στις 11 Σεπτεμβρίου 2009, 9:17μμ

MaRmO

Εικονίδιο
μέλος από: 9/12/2008
μηνύματα: 314 αποδεκτές 0
λοιπον...ενα σημειο που οταν το αγγιξεις πεθαινει η κοπελα απο την διεγερση ειναι κατω στο αιδοιο της το σημειο απο οπου κανουμε πιπι μας να στο πω ετσι...δεν ξερω αν λεγεται κλειτοριδα η καπως ετσι...εχω ακουσει να το λενε κ γλωσσιτσα...κ τα διπλα ειναι τα χειλη κ καλα...ελπιζω να καταλαβες που λεω...με αλλα λογια αν κανεις στοματικο σε μια κοπελα...και αγγιξεις με την γλωσσα εκεινο το σημειο πολλες φορες σαν να γλιφεις παγωτο ας πουμε...μπορει να τελειωσει κιολας μεσα σε 2-3 λεπτα...ειναι πολυ καυλοτικο...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #54323 από MpriKwlo στις 11 Σεπτεμβρίου 2009, 10:50μμ

MpriKwlo

Εικονίδιο
μέλος από: 10/9/2009
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Eίμαι 19 χρονων πλέον και ξέρω αρκετά μπορώ να πω...απλά με την κοπέλα p είμαι εδώ και 2 μήνες μαζί έχει κάποιο συγκεκριμένο κουμπάκι..το χω βρει καταλάθος μια φορα και είχε τρελαθεί..το θέμα είναι ότι δεν θυμάμαι p είναι gmt...γι αυτό θέλω να m πείτε όλα τα πιθανά σημεία εκτος από λαιμό και ''πάπιας''...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #54334 από MaRmO στις 12 Σεπτεμβρίου 2009, 11:22μμ

MaRmO

Εικονίδιο
μέλος από: 9/12/2008
μηνύματα: 314 αποδεκτές 0
το παπιας ποιο ειναι???τεσπα...κ το στηθος ειναι ενα σημειο...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #54380 από Epalioths στις 18 Σεπτεμβρίου 2009, 4:56μμ

Epalioths

μέλος από: 18/9/2009
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
φιλε στήθος,"ρογιτσες",κλειτορίδα είναι ένα από τα πιο "ΚΑΟΥΛΟΤΙΚΑ" σημεία πάνω σε μια γυναικα..άμα την γλείφεις εκεί πέρα,να είσαι σίγουρος πως θα σε ευχαρίστηση το ίδιο...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #54436 από Doctoras στις 19 Σεπτεμβρίου 2009, 11:30μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Αφου ηδει εχεις καταφερει αν μπεισ στο μυαλο μιας γυναικας και φτασετε στην πρακτικη ποτε δεν αρχιζεις κατευθειαν γιατι χρειαζονται τα λεγομενα πρωκατακτικα για να καταφερεται να τελειωσετε μαζι(ανεξαρτηατα αμα δεν το εχω πετιχει ποτε ):)Εγω συνιθως αρχιζω ψυθηριζοντας τους στα αυτακια και μετα παω παρακατω στα βυζακια και καμια φορα φτανω και πιο χαμηλα!Πιστεβω με λιγα λογια πως τα αυτακια τα βυζακια και το μουν....κι ειναι τα τρια βασικα για να κανεις την κοπελα να τελειωσει πιο γρηγορα και αν το ευχαριστηθητε και οι δυο σας!

Βεβαια εχω ακουσει πως σε μερικες αρεσει γλυωιμο απο πισω αλλα δεν το εχω κανει ποτε ουτε προκειτε γιατι υπαρχουν κυνδινοι και δεν στο συνιστω!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login