Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Δεν το κατάλαβα πως ήμουνα για σένα, ο πασατέμπος σου για να περνά η ώρα... (άσμα)
Σάββατο, 27 Απριλίου

Χαζοχαρουμενος ή ανωρημος

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #54339 από Doctoras στις 13 Σεπτεμβρίου 2009, 12:00πμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Λοιπον παιδια θεωρειτε πως ειμε (Χαζοχαρουμενος ή ανωρημος) επιδη σε περιβαλλον που μοθ ειναι παραξενω γελαω παραδηγματος χαρη σε κηδειες η οταν καποιος μου λεει τον πονο του ακομα και σε γιορτες του σχολειου!Το καλο ειναι οτι τα τελευταια 2 χρονια το ελενχΩ καπως αλλα υπαρχουν φορες που δεν μπορω!
Θελω να μου πειτε...
α)Σας συμβαινει αυτο?
β)Αμα ναι τι κανεται και πως το ελενχετε,με λιγα λογια τροπους.
γ)Τι με θεωρειτε?
δ)Ειναι φυσιολογικο?
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #54340 από lowbaper92 στις 13 Σεπτεμβρίου 2009, 12:47μμ

lowbaper92

Εικονίδιο
μέλος από: 16/5/2009
μηνύματα: 54 αποδεκτές 0
Ε τι να σου πω..να εισαι σε μια κηδεια, ολοι να κλαινε κι εσυ να γελας μου φαινεται λίγο περιεργο..Βέβαια πολλές φορές μας έρχεται να γελάσουμε οταν δεν πρέπει, μονο και μόνο επειδη δεν πρεπει..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #54342 από Doctoras στις 13 Σεπτεμβρίου 2009, 5:00μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Kαλα δεν εχεις ακουσει γαμος χωρις κλαματα και κηδεια χωρις γελαι δεν γινεται?Κοιτα απλα μου εχει συμβει αλλα δεν το κανω κατα εξακολουθιση απλα περισσοτερο ναι αυτο που ειπεσ γελαω οπου δεν πρεπει και ειναι εκνεβριστικο!
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #54343 από Bluejack στις 14 Σεπτεμβρίου 2009, 12:59πμ

Bluejack

Εικονίδιο
μέλος από: 28/12/2007
μηνύματα: 713 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Εκείνη την ώρα που "δεν πρέπει" να γελάσεις έχεις σκεφτεί ποτέ τι είναι αυτό σε κάνει να γελάς?
Μάλλον είναι επειδή ξέρεις πως δεν πρέπει να γελάσεις και γενικά το απαγορευμένο είναι πιο ελκυστικό..
Ξέρεις τι μπορείς να κάνεις ?
Αυτό φαντάζομαι θες να το κόψεις και το σκέφτεσαι τακτικά μέσα στην ημέρα (μιας και το κάνεις θέμα στο φόρουμ)
Ετσι λοιπόν που κάθεσαι χωρίς κάποιο λόγο,μόνος η όχι, άρχισε να γελάς
..Σε μια στιγμή θα σκεφτείς "τι κάνω ο μαλάκας? Τι ? "
Να το κάνεις τακτικά..
Αυτό δουλεύει σε άλλα θέμματα που δεν υπάρχει λόγος να τα γράψω επίσης δε ξέρω το κατά πόσο θα σε βοηθήσει αλλα θυμησου πως τα πάντα είναι μέσα στο μυαλό.

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #54345 από Doctoras στις 14 Σεπτεμβρίου 2009, 3:00μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Ευχαριστω ρε φιλε θα το δοκοιμασω.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #54346 από MaRmO στις 14 Σεπτεμβρίου 2009, 4:21μμ

MaRmO

Εικονίδιο
μέλος από: 9/12/2008
μηνύματα: 314 αποδεκτές 0
ρε παιδια κ γω το παθαινω αυτο πολυ συχνα...σημερα για παραδειγμα μιλαγα με κατι φιλες μου κ η μια μας ελεγε πως ηταν στην κηδεια της θειας της που εγινε πριν κατι μερες...με το που ειπε κηδεια εγω αρχισα να γελαω σαν χαζοχαρουμενο...μετα σταματαγε κ μου περναγε...παει να μιλησει,γελαω παλι...τα νευρα της εσπασα της κοπελας...αχ0αχ0αχ...ακομα μου ερχεται να γελασω οταν το σκεφτομαι...
παντως το κανω αυτο και σε αλλες περιπτωσεις...για παραδειγμα οταν τσακωνομαι με το αγορι μου και ειναι σοβαρος...και μιλαει ετσι ξερω γω με σοβαρα επιχειρηματα εγω αρχιζω και γελαω...με αποτελεσμα να νευριασει περισσοτερο και μετα αντε ηρεμησε τον...και το σκεφτομαι αυτο πολλες φορες...τι κανω η βλαμμενη?γτ γελαω?
αλλα δεν πολυπετυχαινει για να πω την αληθεια...ειναι νευρικο γελιο μαλλον και πρεπει κ γω να το κοψω γιατι αλλιως δε με βλεπω καλα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #54352 από Doctoras στις 15 Σεπτεμβρίου 2009, 12:48μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Δεν ειμαστε βλαμμενοι απλα μας αρεσει το αποαγορεβμενο παντος δοκοιμασα αυτο ποθ ειπε ο Bluejak και με μια αστραπηαια μαχη εμ τον εαθτο μου το πνιγω καπως...Αλιμονο να ηταν κακο επιδη καποιος γελαει!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #55088 από The Joker στις 21 Οκτωβρίου 2009, 11:29πμ

The Joker

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 21/10/2009
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Εγω ηθελα να ρωτησω απλα ενα πραμα : γιατι το αναφερεις αυτο σ αυτην την κατηγορια ? στο sex δηλαδη?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #55092 από Doctoras στις 21 Οκτωβρίου 2009, 3:28μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Oxι δεν το αναφερω εκει ουτε εγω ξερω γιατι βρισκεται αυτο σε αυτην την κατηγορια!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #55109 από anwnymh στις 22 Οκτωβρίου 2009, 1:36πμ

anwnymh

Εικονίδιο
μέλος από: 2/10/2009
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
re sy doctor, mhn anhsyxeis! egw na fantasteis tis proalles elega sthn filh m oti "prox8es apelusan thn mana mou!!!!"
Kai molis to lew, arxizame k oi 2 na gelame san xazoxaroumenes! oute pou katalabainame to gt!epi ena 5lepto eixame 3ekardistei!!!!
den einai to 8ema ths orimwthtas...apla otan gia kati 3ereis oti den eisai swsto kai "prepon" na gelas, gelas apo antidrash!
den einai tpt to anhsyxitiko!
aaa.... k mia allh fora (prin 3-4 xronia nomizw) eixe pai8anei to afentiko t patera m k egw gelousa san trelh molis t ema8a! aplos eisai k ligo mikros k ta blepeis ligo epipolaia ta pragmata! pantws DEN EINAI TPT!DON'T WORRY!!!!!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login