Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η πραγματικότητα είναι για τους δύστυχους που δεν μπορούν να αντιμετωπίσουν τη φαντασία.
Πέμπτη, 9 Μαΐου

πως μπορω να σπασω την παρθενια μου??????

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #54476 από Doctoras στις 22 Σεπτεμβρίου 2009, 6:00μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Αυτο με τα αγγουρια δεν πιστεβω να το πειρες στα σοβαρα .Απλα σου λεω πωσ αμα πραγματικα θα ηθελες να το κανεις τροποι υπαρχουν πολοι και δεν χρειαζεται σκεψη.Ακου την Marmo που εχει αποψη στο θεμα πιστεβω πως στα ειπε πολυ καλα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #118861 από Nesaslin Angel στις 21 Μαρτίου 2013, 6:37μμ

Nesaslin Angel

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 21/3/2013
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
και εγώ το ίδιο θέλω να κάνω.κλείνω τα 14 τον Μάιο και το αγόρι μου με πιέζει πολύ σε αυτό το θέμα.Του έχω πει αρκετές φορές ότι δεν είμαι έτοιμη για αυτό που θέλει αλλά αυτός επιμένει.Φοβάμαι μην με χωρίσει και για αυτό σας ρωτώ:πονάει πολύ η πρώτη φορά?Ξέρω ότι είμαι πολύ μικρή για κάτι τέτοιο αλλά δεν θέλω να τον χάσω.Σας παρακαλώ απαντήστε μου
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #118868 από mak r5 στις 21 Μαρτίου 2013, 11:47μμ

mak r5

μέλος από: 12/1/2011
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
αν σ`αγαπαει και σε θελει πραγματικα,θα περιμενει μεχρι να νιωσεις ετοιμη... αν οχι,αστον να φυγει (αν μονο αυτο θελει απο εσενα)... υπαρχουν κι αλλου πορτοκαλιες... μην κανεις κατι που δε θελεις ,μονο και μονο επειδη σε πιεζει... ή "παρθενια" σε σας τα κοριτσια ειναι κατι πολυτιμο ... μην το χαραμισεις μονο και μονο γιατι πιεζεσαι απο καποιον που ισως θελει μονο αυτο απο εσενα... ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login