Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Δεν το κατάλαβα πως ήμουνα για σένα, ο πασατέμπος σου για να περνά η ώρα... (άσμα)
Κυριακή, 28 Απριλίου

sex

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #55097 από tsoutsouni στις 21 Οκτωβρίου 2009, 7:05μμ

tsoutsouni

Εικονίδιο
μέλος από: 9/9/2008
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Ξερω οτι το θεμα αυτο εχει ξαναγραφτει με διαφορους τροπους απλα με απασχολει καπως και γι αυτο γραφω γι αυτο.Τελευταια βγαινω με μια κοπελα και σε καποια φαση με ρωτησε ποσο τον εχω.Της λεω 16cm και η απαντηση της ηταν ''α σχετικα μικρο''.κατι τετοιο τελος παντων.Μεχρι τωρα με αλλες 2-3 κοπελες που ειχε γινει κατι ολα κομπλε,πραγματικα, και μ αυτην πριν ακομα γινει μου λεει αυτο.το ξερω οτι δεν ειναι παρα πολυ μεγαλο, αλλα κανονικο!αλλα τωρα με απασχολει καπως.δεν ξερω τι εχει ακουσει αυτη περι μεγεθους(ειναι και λιγο πουτ...ανακι, αλλα οταν πχ θα ρθω σε επαφη θα το σκεφτομαι καπως υποθετω.Κ το θεμα ειναι οτι γτ εχει περασει αυτο το μηνυμα περι μεγεθους και τετοια;;;τη στιγμη που απ ο,τι εχω διαβασει και καταλαβει δε χρειαζεται και μεγαλυτερο μεγεθος.εδω ενα κωλο..χτυλο της βαζεις της αλλης και αμα την πιεσεις πολυ, πονει.
τι εχετε να πειτε εσεις;;;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #55101 από Doctoras στις 21 Οκτωβρίου 2009, 8:38μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Φιλε επρεπε με συνχωρις κιολας να την εβριζες.Τι παει να πει μικρο μια χαρα ειναι και ισσα ισσα πολυ αρκετο.Τι σε ρωταει εμενα δεν με εχει ρωτισει καμια ακομα και πουταν,,,κι οπως λες τετοιο πραγμα.
Χαλαρωσε μην εχεις κομπλεξ κανε τιν δουλεια σου ( γαμ....την)πιο απλα
και απο κει και περα δεν σε νοιαζει.
Ακου μια συμβουλη για να θελει να ξαναπαει μαζι σου αφου κανετε οτι κανεται.
Εγω την εχω λιγο πιο μικρη απο σενα και περναω μια χαρα.Που λες τα ειχα με μια κοπελα 1 χρονο μεγαλυτερη μου και επιδη φοβομουν τι θα μου απαντησει οταν ηρθε η ωρα να την γα..σω την τρελανα στα πρωκατακτικα,
και σε καποια φασει πρεπει να ειχε ψηθει τοσο πολυ που ηθελε να
μπω εδω και τωρα μεσα της!Με το που μπηκα ολοκληρωσε.Εχω παει μαζι της 4-5 φορες ακομα. (σε διαστημα 2 μηνων )Τωρα απλα εχω καρτησει επαφη.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #55104 από carla2 στις 21 Οκτωβρίου 2009, 9:51μμ

carla2

Εικονίδιο
μέλος από: 6/9/2009
μηνύματα: 68 αποδεκτές 0
Προτιμώ να μην σχολιάσω καν αυτό το γεγονός, γιατί δεν θέλω να παραφερθώ. Αλλιώς θα σου έλεγα τι ακριβώς πρέπει να απαντήσεις σ’ αυτή την τύπισσα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #55106 από Doctoras στις 21 Οκτωβρίου 2009, 9:57μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Ειδες ακομα και σε μια γυναικα θεωρειτε πολυ παραλογο να ρωτα κατι τετοιο.Kανε την δουλεια σου διασκεδασετο οσσο μπορεις και απο κει και επρα η γνωμη της δεν σε αφορα καθολου!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #55107 από anwnymos στις 21 Οκτωβρίου 2009, 10:52μμ

anwnymos

Εικονίδιο
μέλος από: 26/9/2009
μηνύματα: 34 αποδεκτές 0
η κοπελα αυτη ειναι τουλαχιστον Π..ΤΑΝΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!! δηλαδη τι,εχει συνη8ισει 30 εκατοστα και πανω; δεν παμε καλα μου φαινεται,αντε πετα την την καρια! ακου λεει μικρο η ψ@@α μια χαρα μεγεθο! εχεις! μην κανεις τιποτα μαζι της! να παει στο !^%#%@$%$&@& για να μην πω τιποτα χειροτερο! βρες καποια σωστη κοπελα ρε φιλος,κατι τετοιες δεν αξιζουν ουτε να τις κοιταξεις!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #55110 από ksenos στις 22 Οκτωβρίου 2009, 1:56πμ

ksenos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 20/10/2009
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
ου και εμενα με εχουν ρωτισει πολες ποσο τον εχω....απλα με αφτιν τιν ερωτισει δηλονουν οτι ειναι για τον πουτσο...κ εγω απαντω ελα σπιτι μου να των μετρησουμε παρεα!αλλα δεν ηρθε καμια γαμοτο....κολοσαν οταν τους τοπα....χαχα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #55113 από The Joker στις 22 Οκτωβρίου 2009, 9:42πμ

The Joker

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 21/10/2009
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Doctoras@21 Οκτωβρίου 2009)
Φιλε επρεπε με συνχωρις κιολας να την εβριζες.Τι παει να πει μικρο μια χαρα ειναι και ισσα ισσα πολυ αρκετο.Τι σε ρωταει εμενα δεν με εχει ρωτισει καμια ακομα και πουταν,,,κι οπως λες τετοιο πραγμα.
Χαλαρωσε μην εχεις κομπλεξ κανε τιν δουλεια σου ( γαμ....την)πιο απλα
και απο κει και περα δεν σε νοιαζει.
Ακου μια συμβουλη για να θελει να ξαναπαει μαζι σου αφου κανετε οτι κανεται.
Εγω την εχω λιγο πιο μικρη απο σενα και περναω μια χαρα.Που λες τα ειχα με μια κοπελα 1 χρονο μεγαλυτερη μου και επιδη φοβομουν τι θα μου απαντησει οταν ηρθε η ωρα να την γα..σω την τρελανα στα πρωκατακτικα,
και σε καποια φασει πρεπει να ειχε ψηθει τοσο πολυ που ηθελε να
μπω εδω και τωρα μεσα της!Με το που μπηκα ολοκληρωσε.Εχω παει μαζι της 4-5 φορες ακομα. (σε διαστημα 2 μηνων )Τωρα απλα εχω καρτησει επαφη.

Ηθελα να σε ρωτησω ρε συ...Εισαι 16...Ποσες φορες το κανεις τη βδομαδα?Γιατι σε ολα τα topics ολο για εμπειριες σου μιλας...Πρεπει να το κανεις πολυ συχνα μαλλον!Καθε ποτε ρε Bro ?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #55115 από Doctoras στις 22 Οκτωβρίου 2009, 2:13μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Την βδομαδα χαχαχαχα!Αυτον τον καιρο ειμε OFF!Δεν τα εχω φτειαξει με καμια δεν εχω κανει τιποτα με συνομιλικη.Τωρα βολεβομαι με friend στην οδο φιλης. Αυτο εγινε καλόκαιρι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login