Στείλε λεφτά στο ftou.gr
"Λάθος" είπε ο σκαντζόχοιρος και κατέβηκε απ' τη βούρτσα.
Σάββατο, 11 Μαΐου

provlimaa....

Σελ. 5
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #55386 από MeTrela στις 01 Νοεμβρίου 2009, 2:21πμ

MeTrela

banned
μέλος από: 2/10/2009
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
παιδιά τι του λέτε βλακείες ότι η ζωή είναι ωραία σε 4 χρίνια και τέτοια, αν δεν ζήσει την ζωή τώρα να κάνει τις μαλακίες του να "γκομενισει" να αλητεύει να πάει μπουρδελότσαρκες στον χαβαλέ του να κάνει καμάκι με τους φίλους του ποτε θα τα ζήσει όλα αυτά? όταν θα είναι αργά? όταν θα έχει φυλακιστεί στους 4 τοίχους της αθηνας σε ένα τριάρι στη νίκαια(τυχαία περιοχή) έχοντας 3 παιδιά μια γυναικα p θα ζητάει , θα κερατώνει και θα φορτωθεί και τα παιδιά...ξέρω έφτασα μακριά αλλα έτσι θα γίνει...φιλε σήκω φύγε όσο είναι νωρίς ακόμα για αλλου, σε κάποιον φίλο σου η ακόμα σε άλλη πόλη, ζήσε την ζωή έχετε ψυχή ρε γαμώτο πως σας την καταστρέφουν κάποιοι γονείς?
πως με ποιο δικαίωμα δεν λέω σας μεγάλωσαν και αυτά αλλα έχετε δικαιώματα αν δεν μπορείτε να τα διεκδίσετε διεκδικισετα μέσω του ενστίκτου σας, φύγε από το σπίτι και γυρνα μονο αν έχεις μια αξιοπρεπή συμπεριφορά προς εσένα φιλε μου...σκέψου ώριμα πριν κανεις κάτι πάντως, αυτά από μένα και πάλι σκέψου!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #55387 από anwnymos στις 01 Νοεμβρίου 2009, 2:27πμ

anwnymos

Εικονίδιο
μέλος από: 26/9/2009
μηνύματα: 34 αποδεκτές 0
έλεος...για καταγγελία ειναι αυτό!!! δικαίωμα να ζεις και στο χουν αφαιρέσει με το έτσι γουστάρω!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #55510 από antreas_14 στις 04 Νοεμβρίου 2009, 10:51μμ

antreas_14

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 8/8/2009
μηνύματα: 208 αποδεκτές 0
Τωρα ηρεμησαν καπως τα πραγματα, με τον πατερα μου δηλαδη, με την μητερα μου αστα να πανεε!!! Ο πατερας μου μου ειπε οτι δεν εχει προβλημα να βγαινω αρκει να μην κανω μααλακιες(καθολου). Αλλα ο πατερας μου ακουει παντα την μητερα μου και οτι πει αυτη πρεπει να γινει!!!!!!Χθες παρολιγο να την εδερνα διοτι ξαναειπε την φιλη μου πουτανα αλλα δεν το εκανα διοτι ιταν ο πατερας μου σπιτι...(η φιλη μου εννοειται οτι δεν ειναι πουτανα, πολυ καλη μου φιλη μου σταθηκε οσο κανενας αλλος).. Αλλα η μανα μου δεν με αφηνει να πηγαινω πουθενα με αυτην...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #55512 από antreas_14 στις 04 Νοεμβρίου 2009, 10:52μμ

antreas_14

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 8/8/2009
μηνύματα: 208 αποδεκτές 0
Ti na kano sxetika me tin fili mou??
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login