Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ε.Τ. go home! Και πάρε και τα στρουμφάκια μαζί.
Σάββατο, 25 Μαΐου

Τι αντρες προτιματε ?

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #56218 από Seorge στις 06 Δεκεμβρίου 2009, 3:27μμ

Seorge

Εικονίδιο
μέλος από: 28/5/2009
μηνύματα: 218 αποδεκτές 0
Και εχεις απολυτο δικιο..Αυτο ακριβως εννοω...Δεν μπορεις να εισαι με καποια/ον που δεν σ αρεσει,..γιατι πολυ απλα δεν μπορεις να τον ερωτευτεις...Εγω αναφερθηκα για το<<Μαγικο συδνιασμο>>...Να σ αρεσει αλλα και να αποδεχθεις το χαρακτηρα του καθενα...Γιατι στο κατω κατω τι ειναι ερωτας ρε συ..?Γιατι ειναι οι σχεσεισ??Για να κερδιζεις,να περνας καλα και να εισαι ευτυχισμενος για κατι που δε σου προσφερει τιποτα αλλο....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #73919 από Sophie στις 15 Μαρτίου 2011, 8:57μμ

Sophie

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 13/3/2011
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0
Ψηλο σιγουρα γτ στα 12 ημουν 1,67 δεν θελω να ανεβαινει σε σκαμνι να με φιλησει...Τωρα για να ειναι γυμνασμενος οκ σιγουρα θα μου αρεσε αλλα δεν χρειαζεται και να κανει βαρακια το παιδι.Αμα ειναι μαγκια του.Αμα οχι τι να κανουμε.Και ναι θα προτιμουσα να ειναι ξυρισμενος δεν νομιζω να αρεσει σε πολλα κοριτσια ο τυπος του Νεαντερνταλ...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #73943 από nikos200 στις 16 Μαρτίου 2011, 12:51πμ

nikos200

Εικονίδιο
μέλος από: 17/11/2010
μηνύματα: 244 αποδεκτές 0
ειμαι 1.62 με πλατες με γενια και μουστακι.. οχι ξυρισμενος εκτοσ απτο εργαλειο.. (σορρυ για το οφτοπικ)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #74053 από maraki.kar στις 18 Μαρτίου 2011, 4:07μμ

maraki.kar

Εικονίδιο
μέλος από: 18/3/2011
μηνύματα: 17 αποδεκτές 0
εγω τουσ προτιμω ψηλους οχι πολυ γυμνασμενους με σφιχτη κοιλια ξυρισμενοι σε ολα τα μερη του σωματος εκτος απο το εργαλειο που το θελω θαμνο.. διοτι την ωρα της σεξουαλικης επαφης σε γαργαλαει κιολας και σου αφηνει μια αισθηση φρεσκαδας.. ΔΟΚΙΜΑΣΤΕ ΤΟ!!! ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login