Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Είτε παίδες Ελλήνων είτε παίδες Βαρβάρων. Ένα από τα δύο.
Παρασκευή, 3 Μαΐου

Πεος...τριχες ...(Αμφιβολια)

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #56071 από Egw~!~ στις 29 Νοεμβρίου 2009, 11:32μμ

Egw~!~

Εικονίδιο
μέλος από: 29/11/2009
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Γεια σε ολους ειμαι καινουργιος εδω και θελω να κανω μερικες ερωτησεις ειμαι 14 ετων (και4μηνων) 1)το πεος μου σε στηση ειναι 13,5cm ειναι φυσιολογικο για την ηλικια μου? 2)επισης ενα αλλο προβλημα μου ειναι οτι δεν εχω βγαλει τριχες στα ποδια ... και αυτο με προβληματιζει γιατι ολοι στο σχολειο μου με κοροιδευουν και λενε οτι ξυριζομαι...και πολλα αλλα... Πειτε μου τι να κανω? πως να τους αντιμετοπισω? Και επισης ποτε βγαινουν οι τριχες στα ποδια σε ποια ηλικια?? ευχαριστωω...:D
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56073 από blablablablabla στις 30 Νοεμβρίου 2009, 3:25πμ

blablablablabla

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 13/8/2009
μηνύματα: 37 αποδεκτές 0
mipos se lene angelo??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56075 από Doctoras στις 30 Νοεμβρίου 2009, 9:57πμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Λοιπον το μεγεθος ειναι μια χαρα και θα μεγαλωσει και αλλο.
Οσο για τις τριχιες ουτε εγω εχω βγαλει πολλες τριχιες στα ποδια ακομα και τωρα που ειμε 16 αλλα ουτε και στις μασχαλες,η στο στηθος.Τεσπα αντιμετοπιζα και εγω το ιδιο προβλημα απλα τους εγραφα στα πααπ...μου.Τωρα που τους βλεπω εγω να ξυριζουν τα ποδια τους τους κοροιδευω εγω.
Ο καθενας αναπτυζετε διαφορετικα.Αλλος αργη αλλος αναπτυζεται πολυ προορα.RELAXαρησε και ασε τον χρονο να δειξει περιμενε μεχρι το καλοκαιρι που θα τους δεις να ξυριζονται και θα τους την πεις οπως σου την ελεγαν.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56077 από Egw~!~ στις 30 Νοεμβρίου 2009, 3:20μμ

Egw~!~

Εικονίδιο
μέλος από: 29/11/2009
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
βλαβλαβλα οχι δεν με λενε αγγελο . Δοκτωρ ευχαριστω για την απαντηση αλλα θελω να ακουσω και αλλες γνωμες... ευχαριστω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56078 από Spider-boy στις 30 Νοεμβρίου 2009, 4:02μμ

Spider-boy

Εικονίδιο
μέλος από: 3/11/2009
μηνύματα: 43 αποδεκτές 0
Ο καθενας αναπτυσετε διφορετικα... και εμενα επειδη τα φρυδια μου ειναι λεπτα μου εχουν πει οτι τα βγαζω με τσιμπιδακι.... και το μεγεθος του πεους σου ειναι μια χαρα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login