Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Σκοτεινό παράδειγμα μαύρου χιούμορ: Οι παίζοντες το πουλάκιν τους, δεν πάνε στον Παράδεισον (αν δεν μου δείξουν ιδιαιτέρως πώς το κάνουν).
Κυριακή, 5 Μαΐου

giati???

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #56088 από melissoula στις 01 Δεκεμβρίου 2009, 3:33μμ

melissoula

Εικονίδιο
μέλος από: 1/12/2009
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0
geia sas...eimai 15 xronwn k genika dn exw kanei polles sxeseis me agoria..empisteuomai diskola kapoion...k 9elw oi sxeseis m na kratane kairo... auto exei ws apotelesma na mn exw sxedon ka9olou empeiries...auto omws me tromazei lg k tautoxrona me provlimatizei...gt vlepw tis files mou k alles kopeles na kanoun sxeseis gia pl lg kairo k na mn endiaferontai k toso gia to agori tous...kanoun sxeseis apla gia na perasoun gia lg kl k meta terma pane gia allon...egw dn mporw na kanw kati tetoio...niw9w pws koroideuw tn eauto mou me kati tetoio k ektos apo auto dn vriskw oti exei noima i oti mou prosferei kati na alazw agori ka9e treis k lg....giati ta skeftomai ola toso poli omws?
προφίλάλλα...˵quote˶
7
Μήνυμα #56092 από Doctoras στις 01 Δεκεμβρίου 2009, 6:25μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Ισα ισα η σκεψη σου ειναι πολυ σωστη και μου κανει εντυπωσει το πως ενα 15χρονο κοριτσι σκεφτεται ετσι.Τωρα θα μου πεις τι να κανεις ηλικρινα πρωτη φορα ακουω κατι τετιο και ειμε περιεργος να δω τι θα σου απαντησουν και οι αλοι.Ενα θα σου πω οταν θα βρεις τον καταληλλο θα δεις οτι δεν θα ειναι ετσι και οτι θα προσπαθησεις να χαρεις την σχεση οσο κρατησει δεν θα κανονιζεις ποσο θα κρατισει εξαρχης .Μπορει να κρατισει μονο 2 βδομαδες αλλα να εσθανθεις καποια στιγμη πως αυτο το διαστημα ηταν το καλυτερο της ζωης παρα σε μια μακροχρονια (λεμε τωρα σχεση) .Α και οταν λες δεν διαρκει πολυ η σχεση πως το ενοεις?ποσο καιρο μερες, μηνες η χρονο?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56095 από @myself@ στις 01 Δεκεμβρίου 2009, 6:55μμ

@myself@

Εικονίδιο
μέλος από: 30/11/2009
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
Σε καταλαβαινω απολυτα γιατι και εγω ειμαι ο ιδιος χαρακτηρας με σενα.Ειμαι 15 χρονων και μεχρι τωρα τα εχω φτιαξει μονο με μια κοπελα η οποια αποδηκτηκε πολη καργιολα.Τεσπα πιστευω οτι πρεπει να περιμενεις για να βρεις το καταληλο αγορι για σενα και αν οι φιλες σε κατακρινουν ή σε κοροιδευουν που δεν εχεις καποια σχεση γαμα τες γιατι αν ηταν πραγματικες φιλες σου θα σε καταλαβαιναν.καλα κανεις και προβληματιζεσαι με αυτα γιατι η ηλικια που βρισκομαστε τωρα απαιτει τετοιου ειδους σκεψεις γιατι ανυπομονεις να δεθεις με καποιον-καποια αυτη τη στιγμη
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56102 από melissoula στις 01 Δεκεμβρίου 2009, 11:29μμ

melissoula

Εικονίδιο
μέλος από: 1/12/2009
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Doctoras@01 Δεκεμβρίου 2009)
Ισα ισα η σκεψη σου ειναι πολυ σωστη και μου κανει εντυπωσει το πως ενα 15χρονο κοριτσι σκεφτεται ετσι.Τωρα θα μου πεις τι να κανεις ηλικρινα πρωτη φορα ακουω κατι τετιο και ειμε περιεργος να δω τι θα σου απαντησουν και οι αλοι.Ενα θα σου πω οταν θα βρεις τον καταληλλο θα δεις οτι δεν θα ειναι ετσι και οτι θα προσπαθησεις να χαρεις την σχεση οσο κρατησει δεν θα κανονιζεις ποσο θα κρατισει εξαρχης .Μπορει να κρατισει μονο 2 βδομαδες αλλα να εσθανθεις καποια στιγμη πως αυτο το διαστημα ηταν το καλυτερο της ζωης παρα σε μια μακροχρονια (λεμε τωρα σχεση) .Α και οταν λες δεν διαρκει πολυ η σχεση πως το ενοεις?ποσο καιρο μερες, μηνες η χρονο?

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56103 από melissoula στις 01 Δεκεμβρίου 2009, 11:30μμ

melissoula

Εικονίδιο
μέλος από: 1/12/2009
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0
enow apo 3-4 mines k parapanw....k oxi sxeseis twn 2 evdomadwn i kai ligotero i k ligo perissotero...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56170 από melissoula στις 04 Δεκεμβρίου 2009, 9:20μμ

melissoula

Εικονίδιο
μέλος από: 1/12/2009
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0
kapoia alli gnwmi...peite mou ti pisteuete?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56171 από TheOnlyOriginal στις 04 Δεκεμβρίου 2009, 11:27μμ

TheOnlyOriginal

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 19/7/2008
μηνύματα: 141 αποδεκτές 0
15 χρονών είσαι,ηρέμησε.Ούτε να το σκέφτεσαι όλη την ώρα.Αν είναι να ρθει μια σχέση κ με λίγο κυνήγι θα ρθει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56173 από nathalie στις 05 Δεκεμβρίου 2009, 12:35πμ

nathalie

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2008
μηνύματα: 106 αποδεκτές 0
Κοιτα, βασικα κι εγω 16 ειμαι κ σκεφτομαι σαν κι εσενα... δηλαδη μην εκπλησσεσαι,δεν εισαι μονη σου.Αν καποιος δε σημαινει κατι για μενα και δεν εχω παρει την κατασταση στα σοβαρα (δεν εννοω για γαμο,απλα να το θελω πολυ)δεν το κανω. Παρ'ολ'αυτα,οπως λες κι εσυ εχω φιλες που το κανουν ετσι απλα για να ασχολουνται...Τι να σου πω, δε χρειαζεται να το σκεφτεσαι και πολυ γιατι θα μεινεις με το παραπονο,καλα κανεις και δε φερεσαι επιπολαια. Πολλες φορες μια τετοια συμπεριφοα μπορει να πληγωσει και τους αλλους και τον εαυτο σου.Ο doctoras ομως εχει δικιο... πολλες φορες το κανεις και δε σε νοιαζει ποσο θα κρατησει αλλα γιατι θελεις να το ζησεις...το εχεις αναγκη.Κι αυτο το εχω παθει,αλλα πονεσε γιατι κρατησε μονο δυο μηνες. εγω πιστευω πως αυτο που μετραει στο τελος ειναι το τι κρατας απο μια σχεση, το οτι ενιωσες δυνατα τις στιγμες και πανω απ'ολα να τη θυμασαι με αγαπη κι οχι με πικρια.
Αυτη τη στιγμη ομως μη στεναχωριεσαι, ο,τι ειναι να γινει, θα γινει...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56178 από melissoula στις 05 Δεκεμβρίου 2009, 12:42μμ

melissoula

Εικονίδιο
μέλος από: 1/12/2009
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0
euxaristw poli paidia....na ste kala!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login