Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Όλοι θέλουν να πάνε στον Παράδεισο, αλλά κανείς δε θέλει να πεθάνει!
Δευτέρα, 20 Μαΐου

Πρωινο ξυπνιμα !!!Βοηθεια!!!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #56336 από Doctoras στις 10 Δεκεμβρίου 2009, 4:10μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Ρε παιδια λιγο περιοργο το θεμα αλλα θελω μια καλη απαντηση παρακαλω.
Λοιπον καθε πρωι που ξυπναω μου ειναι πολυ δισκολο να καθαρισω τα ματια μου.Με αποτελεσμα να μην πηγαινω τοσο φρεσκος στο σχολειο xD.
Λοιπον ξερει κανεις κανα καλο κολπο για να καθαριζονται πληρος τα ματια απο κατι ασπρακια που βγαινουν οσες φορες και να τα πληνεις?
Οποιαδηποτε βοηθεια θα μου φανει πολυ χρησημη .Ευχαριστω εκ των πρωτερων.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56337 από antreas_14 στις 10 Δεκεμβρίου 2009, 4:14μμ

antreas_14

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 8/8/2009
μηνύματα: 208 αποδεκτές 0
τι ακριβως ειναι αυτα τα ασπρακια??
προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #56339 από Dimitri$ στις 10 Δεκεμβρίου 2009, 5:54μμ

Dimitri$

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 8/12/2009
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Το ειχα φιλε κι εγω αυτο το προβλημα και σε καταλαβαινω πολυ καλα.
Καθε φορα που επλενα τα ματια μου φαινομουνα ποιο περιεργος και δεν μου αρεσε καθολου και ταυτοχρονα με ετσουζαν.Εγω το προβλημα το ελυσα κανοντας το εξης.Ξυπναγα αλλα δεν πηγαινα αμεσως να πλυνω το προσωπο μου , καθομουνα σε σχετικα σκοτεινο μερος για κανενα 10λεπτο για να συνι8ισουν τα ματια διοτι ειναι πολυ ευαισ8ητα μολις ξυπνισεις.Μετα απο ενα 10λεπτο(μπορεις να κανεις κατι αλλο το χρονο αυτο οπος πχ να φας πρωινο),εγω χρησιμοποιω βρεγμενη πετσετα και τα σκουπιζω γυρω γυρω ετσι ωστε να μην μπει νερο κα8ολου στα ματια και το αποτελεσμα ειναι πολυ καλο.ΕΛΠΙΖΩ να σε βοη8ησα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56340 από bluebird στις 10 Δεκεμβρίου 2009, 6:00μμ

bluebird

Εικονίδιο
μέλος από: 22/9/2009
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
φιλε Doctora δοκιμασε χλιαρο νερο και σαπουνι. τωρα αν μαζευονται πολλα ή τσιμπλες και εχεις και φαγουρα μπορει και να ειναι επιπεφικιτιδα, οποτε ή θελει κολλυριο ή κρυο νερο χωρις σαπουνι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56345 από Doctoras στις 10 Δεκεμβρίου 2009, 6:31μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Oxι δεν ειναι τιποτα σοβαρο ειχα παει οφθαλμιατρο και τον ρωτησα και αυτο και μου ειπε καλο πλησημο.Ποσο καλο δεν γινεται πιο καλο.Κοιταχτε
παιδια δεν ειναι κατι που φενεται απλα ειναι κατι ασπρακια ουτε τσιμπλες τα λες ουτε κατι αλλο.Νομιζω πως ειναι αυτο που ειπε δημητρης
γιατι και εμενα με τσουν και δακρυζουν οταν βγαινω στο φως.Ευχαριστο φιλε δημητρη!Και ολους σας.Αμα ειναι δυνατον και αλλες συμβουλες.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56513 από KingOfVampire στις 15 Δεκεμβρίου 2009, 7:18μμ

KingOfVampire

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/12/2009
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
an ke ligo akuro egw otan gen blepw kamia fora to proi bazw kolirio h fusiko oro gia fako0s epafhs... den foraw gualia aplws exw ligo0s ba8mo0s miopias!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login