Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Οι άντρες με σκουλαρίκι είναι έτοιμοι για γάμο. Έχουν εμπειρίες και πόνου και αγοράς κοσμημάτων.
Σάββατο, 4 Μαΐου

ελεοοοοος αιμα αιμα αιιιμααα

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #56529 από metal4alife στις 16 Δεκεμβρίου 2009, 3:53μμ

metal4alife

Εικονίδιο
μέλος από: 16/12/2009
μηνύματα: 41 αποδεκτές 0
γεια σας ρ παιδια..ειμαι νεα στ παρεα..ακουστε τι παιζει..ειμαι 15 και πριν λιγο καιρο(3 βδομαδεσ πρπ) εχασα τν παρ8ενια μ με τ αγορι μ..τν πρωτη φορα πονεσα πααρα πλ κ βγηκε τ αιμα τ αιωνα..απο τοτε το χουμε κανει πολλες φορες και κα8ε φορα ποναω και κα8ε φορα βγαζω αιμα...δν 3ερω ρε γαμωτο αν ειναι φυσιολογικο και γιαυτο αν εχετε καμια ιδεα πανω στο 8εμα ριχτε τν πλζ..πρεπει να ανησυχησω??? ευχαριστω σ οποιον ασχολη8ει..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56541 από bluebird στις 16 Δεκεμβρίου 2009, 7:58μμ

bluebird

Εικονίδιο
μέλος από: 22/9/2009
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
οχι δεν ειναι φυσιολογικο αυτο. κανονικα θα επρεπε να ειναι μια δυο σταγονες την πρωτη φορα και μετα τιποτα. πονας βεβαια αλλα χωρις αιμα. μηπως ο φιλος σου εχει μεγαλο πεος; ή το κανετε "αγρια"; δεν ξερω τι αλλο να υποθεσω, προσεξε το παντως και πηγαινε στον γιατρο αν ξαναδεις αιμα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56542 από Doctoras στις 16 Δεκεμβρίου 2009, 8:38μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Mπορει ο παρθενικος σου ειμενας να ειναι ελαστικος και να μην εχει σπασει ακομα .Υπαρχουν αλλοι που σπανε πολυ ευκολα και αλλη δυσκολα.
Εγω ειμε αγορι και μπορω να πω εχω κανει σεξ αρκετες φορες και
δεν μου εχει κοπει ακομα .Μονο να εχει ερεθιστει .
Ακου και την μπλουμπιερντ που ειναι κοριτσι και εχει αποψει πανω στο θεμα αλλα για σκεψου λιγο και αυτο που σου ειπα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56554 από metal4alife στις 16 Δεκεμβρίου 2009, 10:03μμ

metal4alife

Εικονίδιο
μέλος από: 16/12/2009
μηνύματα: 41 αποδεκτές 0
ρε σεις ο υμενας μ εχει σπασει στα σιγουρα κ τν πρωτη φορα ειχα βγαλει πολυ αιμα..μεχρι εκει ειναι φυσιολογικο απ οσο 3ερω..αλλα το χουμε κανει αλλες 7 φορες κ κα8ε φορα βγαζω αιμα οχι οπως τν πρωτη φορα αλλα αρκετα...ο φιλος μ τν εχει πλ χοντρο ισως φταιει αυτο αλλα δν το κανουμε αγρια..ισα ισα..ποσο πια 8α κρατησει αυτη η κατασταση??γιατρο δν μπορω να ρωτησω οποτε χεσε μεσα...τεσπα thx για τς απαντησεις σας guys..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56564 από Helena_90 στις 17 Δεκεμβρίου 2009, 11:24πμ

Helena_90

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 13/12/2009
μηνύματα: 110 αποδεκτές 0
Το να βγαζεις αιμα καθε φορα δεν εναι απολυτως φυσιολογικο. Μπορει ο φιλος σου να εχει χοντρο πεος αλλα μηπως ειναι κοντο σε μηκος και καθε φορα που κανετε σεξ σπαει και απο λιγο ο υμενας? Παντως το καλυτερο που εχεις να κανεις σε αυτην την περιπτωση ειναι να πας σε γιατρο αντι να μπαινεις σε ενα φορουμ και να ρωτας!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56567 από metal4alife στις 17 Δεκεμβρίου 2009, 5:39μμ

metal4alife

Εικονίδιο
μέλος από: 16/12/2009
μηνύματα: 41 αποδεκτές 0
δν μπορω να παω σε γιατρο αυτο ειναι το 8εμα κ επειδη ειμαι τελιως ασχετη στο 8εμα ειπα μηπως 3ερατε τπτ παραπανω..λολ..μπορει να ειναι κι επειδη ειναι ακομα αρχη (?) παντως δν εχει σχεση με υμενα (!)..μαλλον...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56569 από bluebird στις 17 Δεκεμβρίου 2009, 5:53μμ

bluebird

Εικονίδιο
μέλος από: 22/9/2009
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
λοιπον για να καταλαβεις πως εχουν τα πραγματα: ο υμενας στην ουσια ειναι το περιγραμμα της εισοδου του κολπου σου. αν πιασεις με το χερι σου, εχει ενα δερμα που κρεμεται λιγο εξω απο την τρυπα που μπαινει το πεος. αυτο ειναι η παρθενια. οταν περασει κατι μεσα το σχιζει. αυτο ενοουμε οταν λεμε, 'εσπασε η παρθενια'. εσχισε το εξωτερικο δερμα δηλαδη. δεν ισχυει λοιπον αυτο, οτι σπαει με δοσεις. μονο αν ειχε λεπτο πεος το αγορι σου, ισως. κι αν ηταν ελαστικος ο υμενας σου, απλα δεν θα πονουσες ή δεν θα ειχες καθολου αιμα. τωρα, αυτο που θα μπορουσες να κανεις ειναι να βαλεις ενα καθρεπτακι και να δεις αν εχει καμια πληγη πανω στο αιδιο σου. αν δεν ειναι κατι εξωτερικο τοτε να ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ, και να πας ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ στο γιατρο! το ξερεις οτι μπορει να παθεις μεχρι και ρηξη μητρας απο το σεξ;...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56571 από MaRmO στις 17 Δεκεμβρίου 2009, 6:02μμ

MaRmO

Εικονίδιο
μέλος από: 9/12/2008
μηνύματα: 314 αποδεκτές 0
καθολου φυσιολογικο δεν ειναι...εγω αυτο που ξερω ειναι οτι διαλεξες λαθος ατομο να ειναι ο πρωτος σου...πολυ απλα δεν σε ξεπαρθενιασε καλα την πρωτη φορα...κατι πηγε στραβα και τωρα θα το πληρωνεις για πολυ ακομα δεν θα μπορεις να γευτεις την απολαυση του ερωτα...η αδερφη του αγοριου μου ποναγε για 2 χρονια καθε φορα που το εκανε γιατι ο πρωτος της δεν την ξεπαρθενιασε καλα κ κατι πηγε στραβα...αυτο θα εχει γινει κ με σενα...τωρα το αιμα πολυ παραξενο...δεν μπορω να το εξηγησω...απλως λεω πως εκανες λαθος επιλογη...αποψη μου...απο κει και περα καλυτερα να πας εστω οταν μπορεσεις σε καποιον ειδικο...εννοω γιατρο...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56574 από metal4alife στις 17 Δεκεμβρίου 2009, 6:15μμ

metal4alife

Εικονίδιο
μέλος από: 16/12/2009
μηνύματα: 41 αποδεκτές 0
omg ρε σεις τι μ λετε τρ??το αγορι μ δν ειχε 3αναπαει με παρ8ενα οποτε μπορει να εκανε αυτος τν μαλακια..τι ρι3η μητρας ρ ποο..αγχω8ηκα τρ..λογικα εχω πληγη στο αιδιο αλλα αυτο ειναι κακο???δλδ πρεπει να παω να το κοιτα3ω???
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56575 από bluebird στις 17 Δεκεμβρίου 2009, 6:29μμ

bluebird

Εικονίδιο
μέλος από: 22/9/2009
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
και το δικο μου αγορι δεν ξαναπηγε με παρθενα, αλλα προσεχαμε. ιδιως εγω. θυμαμαι του ελεγα ποναω, ποναω και σταματουσαμε. και για πολυ καιρο μετα πονουσα. δεν ειχα ομως αιματα!
να σε ρωτησω κατι; πονας μεσα σου οταν κανετε σεξ;
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login