Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Μην εκνευρίζεσαι αν ο γείτονάς σου έχει το στέρεο ανοιχτό στις δύο το πρωί. Τηλεφώνησέ του στις τέσσερις και πες του πόσο σου άρεσε.
Παρασκευή, 3 Μαΐου

Είναι φυσιολογικό το μέγεθος;

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #56548 από Flaigoner στις 16 Δεκεμβρίου 2009, 9:23μμ

Flaigoner

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/12/2009
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Παιδία είμε νέο μέλος!

λοιπόν είμε αγορί,14 και το πεος μου είναι 6,5 εκατοστά ξεκαύλοτο!!!!!!!!!!

δνε ξερω αν είναι φυσιολογικό (αν θα έπρεπε να ήταν μεγαλύτερο ή μικροτερο)

1.82 ύψος
81 κιλά

ευχαριστώ

Επίσης να προσθέσω ότι είναι 11 εκατοστά καυλομένο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56570 από Darkfieras στις 17 Δεκεμβρίου 2009, 6:00μμ

Darkfieras

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 3/11/2009
μηνύματα: 319 αποδεκτές 0
εμενα είναι 4 χωρίς στήσει και με στήσει 7-8-9 cm το 9 όταν καύλο** πολύ αγρια. είναι μια χαρά μη φοβάσαι! και εγώ 14 είμαι απλά έχω καθυστέρηση στην ανάπτυξη μου και θα μεγαλώνω μέχρι τα 22 εγώ και όχι μέχρι τα 21
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56581 από Flaigoner στις 17 Δεκεμβρίου 2009, 8:13μμ

Flaigoner

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/12/2009
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
κανένας δεν θα απαντήσει??????????????????????
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56692 από Ντανη στις 19 Δεκεμβρίου 2009, 12:31πμ

Ντανη

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 11/11/2009
μηνύματα: 171 αποδεκτές 0
ΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΜΕ ΤΑ ΑΝΟΗΤΑ ΚΟΒΛΕΞ



ΝΤΑΞΗ ΤΟΡΑ ΗΣΥΧΑΣΕΣ? :P
προφίλάλλα...˵quote˶
7
Μήνυμα #56696 από Doctoras στις 19 Δεκεμβρίου 2009, 1:48πμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Ρε φιλε δεν σε ενδιαφερει ποσο ειναι ξεκαυλ..το ποσο ειναι σε στυση.
Βασικα τιποτα δεν πρπει να σε ενδιαφερει . Διωξε το ανχος σου και μαθει να χρεισημοποιεις αυτο που εχεις. Δεν την εχουν ολοι στον κοσμο
μεγαλη.Ουτε ολλες οι γυναικες προτημουν τα πεοι που εχουν μεγαλο μεγεθος.Αμα ηταν ετσι ολλες θα μας ξεχναγαν και θα πηγαιναν με αλογα σορυ για τον χαρακτηρησμο.Τεσπα καπου διαβασα και μου αρεσε οτι οι
γυναικες κανουν σεξ με τον αντρα και οχι με το πεος.Και οτι πρπει να
σημετεχεις με ολλος σου το σωμα και οχι να εισε αδρανεις.Γιατι
στο σεξ μετρανε και πολλα αλλα περα απο το μεγεθος.Και δεν σου κρυβω
και εμενα πολλες φορες με πιανει κατι σαν ανασφαλια αλλα την ξεχνω
βλεπωντας τι ωρεα που ειναι η ζωη(Κατι προσωπικο) .
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56762 από sodomistis στις 20 Δεκεμβρίου 2009, 7:06μμ

sodomistis

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 20/12/2009
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Κοίτα και εμένα χωρίς στύση είναι 8cm αλλά σε στύση είναι 17cm..
Αλλά και πάλι νιώθω μειονεκτικά...
Οπότε μην ανχώνεσαι και κοίτα στο βοριά...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56768 από Johnakos4ever στις 20 Δεκεμβρίου 2009, 8:55μμ

Johnakos4ever

μέλος από: 16/12/2009
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
emena ein 13 k merikes fores ftanei 14! re pedia ein pli mikra tetoia megethi! pos ta 9eoreite fisiologika???

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56769 από Seorge στις 20 Δεκεμβρίου 2009, 9:32μμ

Seorge

Εικονίδιο
μέλος από: 28/5/2009
μηνύματα: 218 αποδεκτές 0
λοιπον κατι που έχει υποθεί αρκετες φορές αλλα μια ακόμα δε βλαπετει:
Η σύγχρονη κοινωνία προσπαθεί να πείσει όλους μας ότι το πέος πρέπει να έχει συγκεκριμένες διαστάσεις ώστε να προσδίδει σε έναν άνδρα την ταυτότητα του ικανού εραστή. Την ίδια στιγμή επιχειρείται η εδραίωση της ιδέας ότι η σεξουαλική ικανοποίηση της γυναίκας αυξάνεται σε συνάρτηση με το μέγεθος του πέους του ερωτικού συντρόφου της.
Όμως, η εν λόγω άποψη είναι τόσο αληθής, όσο η αντίληψη ότι μια γυναίκα με μικρό στήθος είναι λιγότερο θηλυκή από μία με μεγάλο στήθος.Με βάση διάφορες επιστημονικές μελέτες που έχουν πραγματοποιηθεί κατά καιρούς, η πλειονότητα των γυναικών ανέφεραν ότι το μέγεθος για αυτές δεν έχει σημασία. Βεβαίως, υπήρξαν και οι εκπρόσωποι του "ασθενούς φύλου" που το αξιολόγησαν ως άκρως σημαντικό παράγοντα, ωστόσο ο αριθμός τους ήταν πολύ μικρός και, επιπλέον, αποδείχθηκε ότι ανήκουν στην κατηγορία των γυναικών που προτιμούν το επιθετικό σεξ.

Αν όλα τα παραπάνω σάς φαίνονται πολύ θεωρητικά, ίσως λάβετε μια πληρέστερη απάντηση σχετικά με τη σημασία του φαλλικού μεγέθους όταν πληροφορηθείτε για μερικά πιο... πρακτικά ζητήματα, τα οποία τις περισσότερες φορές τείνουν να παραβλέπονται από τους δήθεν ειδικούς της σεξουαλικής συμπεριφοράς:
Καταρχάς, πρέπει να καταστεί σαφές ότι ο κόλπος έχει συγκεκριμένο βάθος που δεν ξεπερνά τα 8 εκατοστά κατά μέσον όρο. Σε κατάσταση σεξουαλικής διέγερσης αυξάνεται μεν το μήκος και το πλάτος του, αλλά παρ΄ όλα αυτά ακόμη και ένα μάλλον μικρό πέος καλύπτει αυτές τις διαστάσεις.
Τόσο οι άνδρες όσο και οι γυναίκες τείνουν να υπερεκτιμούν την ευαισθησία του κόλπου. Το πιο ευαίσθητο και ευκολότερα διεγέρσιμο σεξουαλικά κομμάτι του είναι εκείνο που βρίσκεται πλησιέστερα στην είσοδό του και δεν υπερβαίνει τα 3-5 εκατοστά βάθος.
Ο γυναικείος κόλπος διαθέτει μεγάλη ελαστικότητα. Μέσα από αυτόν έρχεται στον κόσμο ένα παιδί, ωστόσο με την ίδια άνεση παραμένει στη θέση του ένα ταμπόν κατά τις ‘δύσκολες΄ ημέρες του καταμήνιου κύκλου. Με αυτή τη λογική, μπορεί να "φιλοξενήσει" το ίδιο άνετα διάφορα μεγέθη και σχήματα πέους και, φυσικά, αντλώντας τον ίδιο βαθμό ερωτικής διέγερσης.
Αυτό που ίσως δεν είναι γνωστό στο ευρύ κοινό είναι πως οι χειρουργικές μικροεπεμβάσεις που πραγματοποιούνται στο βαθύτερο μέρος του κόλπου (συνήθως στον τράχηλο της μήτρας) διεξάγονται δίχως τη χορήγηση αναισθησίας και μάλιστα με μικρή δυσφορία για τη μεγάλη μάζα των γυναικών. Το γεγονός αυτό αποδεικνύει την ελαττωμένη αισθητικότητα που έχει ο κόλπος σε ένα τέτοιο βάθος και σε μεγάλο ποσοστό αναιρεί το μύθο που θέλει ένα ευμέγεθες πέος να προσφέρει μεγαλύτερη σεξουαλική ικανοποίηση.
Τέλος, με βάση τεκμηριωμένες επιστημονικές μελέτες, τα 3/4 του συνόλου των γυναικών, ανεξαρτήτως του μεγέθους του φαλλού, δεν φθάνουν σε οργασμό αν δεν επιτευχθεί παράλληλη διέγερση της κλειτορίδας, του μικρού οργάνου που βρίσκεται ανάμεσα στα μικρά χείλη του αιδοίου και στην εξωτερική επιφάνειά του.

Η πραγματικότητα είναι τελείως διαφορετική. Η σεξουαλική επαφή είναι αποδεδειγμένα μια εγκεφαλική διαδικασία και για τα δύο φύλα και το μόνο βέβαιο είναι πως η γυναικεία διέγερση προέρχεται κυρίως από τη θέα και όχι από την αίσθηση ενός μεγάλου πέους.








(Επιστημονικη και συμβουλευτικη πηγη απο healthier World.gr)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56772 από Johnakos4ever στις 20 Δεκεμβρίου 2009, 9:40μμ

Johnakos4ever

μέλος από: 16/12/2009
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Συγνωμη για τα GREEKLISH.απλα εχω συνηθησει
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56774 από bluebird στις 20 Δεκεμβρίου 2009, 9:51μμ

bluebird

Εικονίδιο
μέλος από: 22/9/2009
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
ωραια τα ειπες φιλε seorge...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login