Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Mια γυναίκα με οδήγησε στο πιοτό και ποτέ δεν βρήκα την ευκαιρία να την ευχαριστήσω.
Κυριακή, 28 Απριλίου

Δεν έχω πού να την πάω

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #56611 από Ντανη στις 18 Δεκεμβρίου 2009, 4:09μμ

Ντανη

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 11/11/2009
μηνύματα: 171 αποδεκτές 0
Πεδες θελω βοηθεια.. τα εχω μια βδομαδα με μια κοπελα 2 χρονια μεγαλυτερη μου και θελει να προχωρησουμε... αυτη εχει κανι και αλλες φορες σεξ αλλα εγω μονο μια !!! δεν ειναι αυτο το προβλημα το προβλημα ειναι που να την παω... σπιτι μου δεν γινετε...



                        ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ!!!!!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56613 από antreas_14 στις 18 Δεκεμβρίου 2009, 4:12μμ

antreas_14

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 8/8/2009
μηνύματα: 208 αποδεκτές 0
E giati den to sizitate???Sto kato kato toses erimies iparxoun...
προφίλάλλα...˵quote˶
7
Μήνυμα #56620 από Doctoras στις 18 Δεκεμβρίου 2009, 4:24μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Εγω λεω να το κανεται σπιτι της .Αλιως προσπαθησε να την καλεσεις καποια στιγμη που θα λυπουν ολοι απο το σπιτι σου Και να το κανεται στο μπανιο για να μην καθαριζεις σεντονια και δοσεις στιγμα στους γονεις σου οτι κατι παιχτηκε.Αν εισε τολμηρος καντο καπου εξω σε απομονομενο μερος.Που αλλου να πατε?Και εγω το εχω αναρωτιθει και δυστιχος χωρις αυτοκηνιτο δεν εχουμε πολλες επιλογες .
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56621 από Ντανη στις 18 Δεκεμβρίου 2009, 4:25μμ

Ντανη

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 11/11/2009
μηνύματα: 171 αποδεκτές 0
εριμιες? δηλαδη χωραφια ????????????????? .... τι πες μου λιγο πιο συγκεκιμενα , δεν εχω αμαξι εχει ο πατερας μ ενα διαμερισμα αλλα νοικιαζετε.. τι αλλο ????
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56624 από Darkfieras στις 18 Δεκεμβρίου 2009, 4:28μμ

Darkfieras

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 3/11/2009
μηνύματα: 319 αποδεκτές 0
σε καμια οικοδομη... ιδικα τωρα που εχουν αδιες, θα ειναι αδια η οικοδομη. αλλιως βγιτε για καφε και πιγενετιν στις τουαλετες ( σε κλαμπ)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56626 από Johnakos4ever στις 18 Δεκεμβρίου 2009, 4:33μμ

Johnakos4ever

μέλος από: 16/12/2009
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
καπου ρομαντικα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56627 από Ντανη στις 18 Δεκεμβρίου 2009, 4:34μμ

Ντανη

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 11/11/2009
μηνύματα: 171 αποδεκτές 0
φιλε doctora ειλικρινα εισαι το πιο σεβαστο για μενα ατομο στο σιτε και δινις πολυ σωστες και λογικες απαντισεις ειλικρινα σε παω παρα πολυ τεσπα σπιτι μου... γινετε αυτο αλλα φοβαμαι ... μην μπουκαρουν τιποτα οι γονεις μ ξαφνικα... γιατι οι γονεις μ με εχουν για καλο παιδι κτλπ ... ΑΧΑΧΑ Noμιζουν οτι δεν χροισιμοποιο καν την λεξη μαλακ.. τεσπα το θυμιθηκα και γελασα δοκτορα η καποιοσ αλλος απαντηση :) thx
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56636 από Doctoras στις 18 Δεκεμβρίου 2009, 4:42μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Oχι σε οικοδομη θα πονατε απο χαλικια και τετια δεν εχω δοκοιμασει να σου πω.Σε καμια αυλη κανενος ακατηκητου σπιτου .Ρε συ δεν υαπρχει περιπτωσει να σε καταλαβουν μονο η μυροδια απο το αρωμα ισως τους
κανει καποια εντπωσει.Αμα φοβασε μην μπουν μεσα μια μερα που θα εχεται
σχολειο αμα εχεις την τυχει να δουλευουν οι γονεις σου ειναι μια καλη
ευκερια!Και προτημησε το μπανιο.Εμενα ειναι ο αγαπημενος μου χορος.
Εξαλου προτοιμο τις ορθιες στασεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56641 από Ντανη στις 18 Δεκεμβρίου 2009, 4:48μμ

Ντανη

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 11/11/2009
μηνύματα: 171 αποδεκτές 0
εχουμε μπανιερα οχι ντουζιερα !!!!!!! αυτο με το οταν εχω σχολιο ειναι πολυ καλη φαση !!! θα το προσπαθισω !!!! αυτο με την οικοδομη τοχω σκεφτει εχει και κατι κρεβατια μεσα :P αλλα ειναι ραντζο.. και φοβαμαι μην σπασει xD μετα σε σπιτι φιλου αλλα ειναι δυσκολο ......... σε ξενοδοχειο θελει λεφτα.. καλα του χρονου που θα προσπαθισω να βγω προεδρος στο 15μελες θα κανω καταληψη και εκει θα τα καταφερω πολλες φορες..να ξερετε γραφω τις σκεπσεις μου και για τα παιδια που το διαβαζουν γιατι πιστευω ενδιφερει πολλους το θεμα μου ΑΑΑΑΑ πολυ καλο θα ειναι να ζητισεις τα κλιδια απο το σπιτι ενος φιλου που σε εμπιστευετε οταν οι γονεις του θα πανε ταξιδι :) ευαχριστω μου δωσατε ωθηση να σκεφτω και ελπιζω να βοηθησα και οσους το εχουν διαβασει!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56750 από john_is_my_name στις 20 Δεκεμβρίου 2009, 5:04πμ

john_is_my_name

μέλος από: 3/10/2007
μηνύματα: 49 αποδεκτές 0
Εγω ειχα την τυχη το σαλονι του σπιτιου μας να ειναι σε ξεχωριστο οροφο και με εξωτερικη σκαλα, σαν ξεχωριστο διαμερισμα, οποτε παντα εκει πηγαινα με τις κοπελες μου.
Οσον αφορα τωρα το θεμα των γονιων, αγορι εισαι, πιασε τον πατερα σου και πεστου οτι εισαι με μια κοπελα και θελεις να προχωρισετε ποιο πολυ, οποτε αν μπορει κανα σ/κ να παρει τη μαμα και να πανε στο εξοχικο. Εμενα αμα μου το ελεγε ο γιος μου θα του ελεγα αγορινα μου αμα σου τελειωσουν τα προφυλακτικα στο 2ο συρταρι του κομοδινου μου εχω, πισω απο τις καλτσες. (εγω το ειχα κανει και επιασε μια χαρα, ολο το σπιτι ηταν δικο μου για 2 μερες, αναστεναξανε οι καριολες*)




*παλιο ξυληνο λρεβατι
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login