Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η αντίσταση είναι μάταιη. Κάποια στιγμή θα κάνεις logout.
Σάββατο, 4 Μαΐου

Δονητής στην κοπέλα μου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #56816 από Domveo στις 21 Δεκεμβρίου 2009, 9:56μμ

Domveo

Εικονίδιο
μέλος από: 21/12/2009
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδιά.Είμαι 26 χρονών και εχς μια κοπέλα εδώ και 1μιση χρόνο.Αγαπιόμαστε πάρα πολύ.Αυτό με έκανε να θέλω να δοκιμάσω να ρης πάρω έναν δονητή.Την τέσταρα λοιπόν λέγοντας οτι της πήρα έναν δώρο.Οι αντιδράσεις που ακολούθησαν ήταν οι πιο αρνητικές που θα μπορούσαν να υπάρξουν με μερικά βρισίδια στην πορεία.Φυσικά το σέβομαι το γεγονός οτι την πειράζει αλλά είναι δυνατόν να είναι τόσο σεμνότυφη?Στο κρεβάτι τα δίνει πάντα όλα και είναι καταπληκτική οπότε αυτό πάει λιγο κόντρα με όλα τα υπόλοιπα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56833 από john_is_my_name στις 22 Δεκεμβρίου 2009, 4:36πμ

john_is_my_name

μέλος από: 3/10/2007
μηνύματα: 49 αποδεκτές 0
Θα ελεγα καλυτερα μην της το πας και την φερεις προ εκπληξεως. Καλυτερα να το συζητησετε και αμα συμφωνησετε θα ητγαν πρωτημοτερο να πατε μαζι.
Εγω με την κοπελα μου εχουμε παει και ηταν λες και ειχαμε μπει στα τζαμπο, και εχουμε σκοπο να το επισκευθουμε ξανα και να παρουμε οτι μας αρεσει.

Συζητηση και παλι συζητηση, και με ομορφα επιχειρηματα ειμαι συγουρος οτι θα την πεισεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56834 από paulinaki στις 22 Δεκεμβρίου 2009, 8:40πμ

paulinaki

Εικονίδιο
μέλος από: 10/12/2009
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Συμφωνω και εγω οτι πρωτα πρεπει να το συζητησετε.απο γυναικειας αποψης στο λεω.Εγω θα τα επαιρνα στο κρανιο αν δεν μου το ελεγε πρωτα.Δεν ξερω ανα θα ημουν αρνητικη ή θετικη σε κατι τετοιο αλλα καλο θα ηταν να το συζητησουμε.δεν ειναι θεμα σεμνοτητας να μην το θελει.Εγω πιστεω οτι αν της το εφερνες πιο μαλακα (δλδ:θελεις να δοκιμασουμε με κατι πιο ενδιαφερον?)τετοιου τυπου εννοω.Λιγο χαζο αλλα τις περισσοτερες φορες πιανει.Και να ξερεις πως ο τροπος μετραει στις γυναικες.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login