Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην εκφράζεστε δυνατά. Θα ξυπνήσει η ναρκοκοινωνία σας.
Παρασκευή, 3 Μαΐου

Σκεφτομαι ν ολκλρσω γ ν τν κανω ν γυρισει

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #56979 από plhgwmenh στις 27 Δεκεμβρίου 2009, 6:30μμ

plhgwmenh

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/12/2009
μηνύματα: 115 αποδεκτές 0
Τα ειχα μ εναν κατα 5 χρονια μεγαλυτερο μου...Μ' ενδιεφερε αρκετουσ μηνες ομως το κρατουσα κρυφο...καποια στιγμη κατα τυχη να το πω με πλησιασε και τα φτιαξαμε...μεσα στην πρωτη εβδομαδα απλωνε το χερι του κ επειδη δεν τον αφηνα μου ελεγε με αποφευγεις κλπ...την τεταρτη με πεμπτη μερα εβαζε χερι κατω απο το ρουχο και το εσωρουχο...ενιωθα πολυ αβολα αρχικα γτ αυτο δεν ειχα επιτρεπσει να το κανει ουτε ο πρωην που τα ειχαμε 2,5 μηνεσ ενω αυτος απ την πρωτη εβδομαδα αγγιζε...εξαφανιστηκε για μερεσ για να με κανει προφανως να του δωσω αυτο που ηθελε...αρνηθηκα...με ξεγραπσε τελειως και ομολογω οτι ακομη τον θελω κι ασ χαλασε προσφατα κ η επομενη σχεση μου την ημερα τον χριστουγεννων!οπως βλεπετε ειμαι πολυ γκαντεμησα!τελικα να του το δωσω μηπως και γυρισει η να προσπαθησω να τον ξεγραπσω??
προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #56983 από ginius21 στις 27 Δεκεμβρίου 2009, 8:58μμ

ginius21

μέλος από: 26/12/2009
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Εγω θα ελεγα να τον ξεγραψεις ειναι δικαιομα σου να μην θελεις, αυτος μαλλον ψαχνει καμμια ευκολη για να περασει μονο καλα μαζι της χωρις να νιωθει τιποτα. Αν ηθελε κατι παραπανο απο το σεξ δεν θα ειχε φυγει. Ποσο χρονων εισαι?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56986 από bluebird στις 27 Δεκεμβρίου 2009, 9:22μμ

bluebird

Εικονίδιο
μέλος από: 22/9/2009
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
συμφωνω κι εγω, αν σε ηθελε θα εμενε και θα εκανε υπομονη. επομενως ηθελε να 'χτυπησει' και να φυγει. οποτε, καλα εκανες και δεν του το εδωσες, αφου και να του το εδινες, παλι θα σε παρατουσε οταν επαιρνε αυτο που ηθελε, και θα εμενες και με την απορια... μην στεναχωριεσαι ολο και καποιος θα βρεθει που θα σε αγαπαει αληθινα και θα θελει εσενα και οχι μονο το...σου. δεν εισαι καθολου 'γκαντεμησα', απλα εκανες λαθος επιλογες...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57009 από Seorge στις 28 Δεκεμβρίου 2009, 3:35μμ

Seorge

Εικονίδιο
μέλος από: 28/5/2009
μηνύματα: 218 αποδεκτές 0
Λοιπον φίλη μου δε θέλω να σου χαλάσω τη σκέψη και τα αισθήματα για αυτόν τον ανθρωπο αλλα να ξέρεις οτι το μονο που ήθελε απο σένα ηταν να σε γ$#$@#ει..Αν δεν τον αποφύγεις και τωρα(γιατι προφανως δεν ειναι αυτο που ζητάς)νομίζω οτι και θα χαλαστείς και θα κανεις χαζαμαρα..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57015 από lUciAnA στις 28 Δεκεμβρίου 2009, 3:59μμ

lUciAnA

Εικονίδιο
μέλος από: 28/12/2009
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
egw stin 8esi sou 8a ton elega oti dn noiw8w bolika me to xeri.na tou peis me tin proigoumeni sou sxesi pou ta eixes 2,5 mines
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57019 από Doctoras στις 28 Δεκεμβρίου 2009, 5:03μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Κοπελα μου ενα θα σου πω.Η αποψη μου ειναι να μην ολοκληρωσεις γιατι
α)Δεν θα το ευχαριστιθεις εφοσον το κανεις μονο και μονο για να τον κρατησεις.
β)Δεν εσθανεσαι πιο απλα ετοιμη.
Αν νομιζεις παντος πως το θες και νιωθεις ετοιμη καντο.
Μονο αν εισε γιατι αμα εχεις αφμιβολιες θα το μετανιωσεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57088 από plhgwmenh στις 30 Δεκεμβρίου 2009, 7:08μμ

plhgwmenh

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/12/2009
μηνύματα: 115 αποδεκτές 0
Sas euxaristw polu olous...kai lupamai polu pou den mporw na apodextw me ta ''tik'' oles tis apanthseis pantws tis lamvanw oles up' opsh mou...agaphte ginius21 oso gia esena pou rwthses poso eimai,eimai 17 sta 18...omologw oti isws sas akougetai ligo 3enerwto pou akomh eimai par8ena alla den 8elw na me xrhsimopoihsei o opoiosdhpote kai meta na me ftusei parolo pou auto to atomo to 8elw polu kai as me turanaei toso...gt twra pali 3anagurise meta apo ena mhna legontas oti tou exw lupsei kai den mporw na mhn ton sunanthsw...opws oloi loipon katalavainete kai 3erete,einai polu megalh malakia na trws kollhma me tetoious tupous pou den a3izoun alla den mporeis n kaneis k tpt gia nha ta 3exaseis h na ta prosperaseis otan h kardia kai to mualo sou menoun pisw s' auta...:((((((((((
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57139 από plhgwmenh στις 01 Ιανουαρίου 2010, 9:21μμ

plhgwmenh

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/12/2009
μηνύματα: 115 αποδεκτές 0
Paidia kamia allh gnwmh???Kaneis den endiaferete???:((((((((((((((
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57140 από Doctoras στις 01 Ιανουαρίου 2010, 9:51μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Κατι ασχετο .Το οτι μια κοπελα ειναι παρθενα στα 18 προσωπικα δεν μου φενεται καθολου ξενεροτο .Που δινει την εντιπωση μιας κοπελας που προσεχει πολυ καλα της επιλογες της.Και αμα το αγορι σου η οποιοσδηποτε σου παρει την παρθενια θα εσθανθει πολυ ομορφα γιατι θα το παρει σαν οτι σε αυτον βρηκες οτι ειναι ο καταλληλος για εσενα.
Οσο και να σου φενεται ξενερωτο πιστεψεμαι δεν ειναι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57141 από Helena_90 στις 01 Ιανουαρίου 2010, 9:56μμ

Helena_90

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 13/12/2009
μηνύματα: 110 αποδεκτές 0
Λοιπον πληγωμενη μου.. Νομιζω οτι εαν αυτο το αγορι σε σεβοταν θα εδιχνε κατανοηση που ενιωθες αβολα οταν "εβαζε χερι" και δεν θα συνεχιζε προχωροντας προς ολοταχος για αλλου.. Κανονικα θα επρεπε να ειχε κατσει μαζι σου για να μιλησετε για αυτο, αλλα αντι για αυτου προτιμησε να ακοληθησει την ηληθια κατ' εμε στρατηγικη: "φτυσε για να κολησει". Η καρδια και το μυαλο μενουν πισω οταν θελεις εσυ να τα αφησεις, εχω περασει απο αυτην την φαση.. Η γνωμη μου ειναι: Κανε μια οπισθεν, ανοιξε την πορτα της πορσε παρε την καρδια και το μυαλο σου απο εκει που τα αφησες, κλεισε την πορτα και γκαζωσε! Υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες που κανουν πορτοκαλια και πολυ γευστικοτερα μαλιστα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login