Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Όποιος πίνει πολλά νερά, αυτά παθαίνει! ©kataouras,irc.ftou.gr
Τετάρτη, 1 Μαΐου

Κολπα για αντοχη!!!

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #57031 από Doctoras στις 28 Δεκεμβρίου 2009, 7:35μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Λοιπον παιδια μου ηρθε ξαφνικα αυτο στο μυαλο.
Υπαρχει κανενα κολπο,μυστικο πειτετο οπως θελετε για να
αντεχεις πολυ ωρα την ωρα που δυησδιεις.Περα απο το να σκετεσε κατι αλλο για να φεβγει το μυαλο σου.θελω να σκευτομαι τι κανω και να βλεπω
χωρις να τελειωσω μεσα σε 10 λεπτα (ουτε αν χρειαστει αν τραβηξω μαλ...ια πριν.(αγορια κυριως)
Ευχαριστω εκ των πρωτερων!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57037 από bluebird στις 28 Δεκεμβρίου 2009, 10:00μμ

bluebird

Εικονίδιο
μέλος από: 22/9/2009
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
doctora, εχω ακουσει οτι ενα κολπο ειναι, οτι οταν νιωσεις οτι εχεις ερεθιστει πολυ (οχι οταν τελιωνεις πια, πιο πριν) να το βγαλεις εξω και να πιεσεις το κεφαλακι. αυτο λεει σε κοβει και αργεις να χυσεις. δεν το εχω δοκιμασει ομως και δεν ξερω κατα ποσο ισχυει. το αλλο που μπορεις να κανεις ειναι να αλλαζεις συνεχεια σταση, επομενως να κοβεις την 'ορμη' σου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57047 από Doctoras στις 29 Δεκεμβρίου 2009, 2:08μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Τιποτα αλλο ρε παιδια?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57048 από Doctoras στις 29 Δεκεμβρίου 2009, 2:10μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
ΒlueBird λογικα αυτο που ειπες μπορει και αν ισχυει το θεμα ειναι οτι δεν θελω να βγαινω απο μεσα της θελω αν ειμε μεσα ετσι ωστε να μην καταλαβει οτι βγαινω για να αντεξω πιο πολυ.
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #57146 από john_is_my_name στις 02 Ιανουαρίου 2010, 4:18πμ

john_is_my_name

μέλος από: 3/10/2007
μηνύματα: 49 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Η δευτερη φορα διαρκει συνηθως πολυ οποτε ενα δυναμικο στην αρχη να αναψουν τα αιματα, ενα διαλειματακι κανα τεταρτο για ανακτηση δυναμεων και δωστου παλι.
Εγω την 1η φορα διαρκω απο 5-15 λεπτα, εχει τυχει και λιγοτερο βεβαια. Τωρα για παραδειγμα που θα ξανα βρεθουμε με την κοπελα μου και 8α εχουν περασει 20 μερες θα ειμαι ευχαριστημενος αμα φτασω το 5λεπτο. Τη δευτερη φορα μπορω να βαστιεμαι οση ωρα θελω.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57228 από Helena_90 στις 04 Ιανουαρίου 2010, 6:41μμ

Helena_90

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 13/12/2009
μηνύματα: 110 αποδεκτές 0
Το αγορι μου παντως στις αρχες οταν αισθανοταν οτι θα τελειωνε φανταζοταν στο μυαλο του ψοφια κουταβια..... λολ... ενας αλλος φιλος φανταζοταν..κατσαριδες, κουραδες κατσαριδες κουραδες.... χιχιχιχ... :Ρ
Τωρα το αγορι μου μπορει να κρατηθει την πρωτη φορα και μια ωρα.. οταν νιωθει οτι τελειωνει απλα ελατωνει ταχυτητα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57230 από bluebird στις 04 Ιανουαρίου 2010, 6:56μμ

bluebird

Εικονίδιο
μέλος από: 22/9/2009
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
απο περιεργεια elena_90, εσυ σε ποση ωρα τελειωνεις; (και χωρις παρεξηγηση)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57231 από Helena_90 στις 04 Ιανουαρίου 2010, 7:09μμ

Helena_90

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 13/12/2009
μηνύματα: 110 αποδεκτές 0
Λοιπον, εξαρταται.. εχουν υπαρξει φορες που εχω τεέιωσει την πρωτη φορα μεσα σε 2 λεπτα, λολ και μετα καθε αλλη φορα ανα 10-15 λεπτα ξερω γω.. Υπαρχουν φορες που την πρωτη φορα τελειωνω μετα απο 20 λεπτα. Σου φανηκε περιεργος ο χρονος της σεξουαλικης επαφης ε? Και μενα θα μου φαινοταν αν δεν το χα ζησει. Απλα του αρεσει να το ευχαριστιεται πολυ ωρα και προσπαθει καθε φορα να σπασει το ρεκορ των φορων που τελειωνω εγω.. οχι δεν ειμαστε εξωγηινοι...!! :Ρ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57236 από bluebird στις 04 Ιανουαρίου 2010, 7:27μμ

bluebird

Εικονίδιο
μέλος από: 22/9/2009
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
τι να πω; μπραβο σας!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57254 από Panos20 στις 04 Ιανουαρίου 2010, 10:58μμ

Panos20

banned
μέλος από: 4/1/2010
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Λοιπόν Δόκτορα, το σημαντικότερο από όλα είναι ο ρυθμός.
Να ξεκινάς πολύ αργά και καθώς περνούν τα λεπτά να συνεχίζεις αυξάνοντας ρυθμό. Έτσι θα μπορέσεις να φέρεις και την κοπέλα στο επίπεδο που βρίσκεσαι κι εσύ και είναι πολύ πιο εύκολο να καταφέρετε κιόλας να τελειώσετε μαζί.
Το πιο βασικό λάθος που κάνουν οι περισσότεροι είναι ότι πορώνονται απτην αρχή, αρχίζουν κατευθείαν να κοπανιούνται, λένε από μέσα τους και καμιά φράση του στυλ ¨πωπω τι γαμίκουλας που είμαι" και πάει τη χάσανε την μπάλα.. Βοηθάει πολύ όταν έχεις διεισδύσει και για τα πρώτα λεπτά ξεχνάς τι γίνεται εκεί κάτω, αφοσιώνεσαι στην κοπέλα, στο πάνω μέρος του κορμιού της, τη φίλας, τη χαιδεύεις, κτλ. Και σιγά σιγά καθώς περνάει η ώρα αύξησε το ρυθμό..
Επίσης δεν πρέπει όλη η συγκέντρωση και η προσοχή να είναι στην περιοχή του πουλιού μας.. Όλο μας το σώμα αισθάνεται εκείνη την ώρα, δεν είναι όπως όταν τραβάμε μαλακία.. Βοηθάει πάρα πολύ να παίρνεις βαθιές ανάσες και να χαλαρώνεις, ειδικά όταν νιώθεις ότι χάνεις τον έλεγχο. Και τέλος αν νιώθεις πως πλησιάζεις να τελειώσεις, καλύτερα να μην έχεις οπτική επαφή με το τι γίνεται εκεί κάτω. Δυστυχώς αυτό είναι κληρονομιά της μαλακίας (γιατί όταν τραβάς είναι που παίζει η εικόνα -σε τσόντα η στο μυαλό σου-).
νταξει τώρα τα ψόφια κουτάβια και οι πατημένες κατσαρίδες δεν ξέρουν αν βοηθάνε :Ρ
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login