Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Όποιος γενικεύει είναι μαλάκας.
Τρίτη, 23 Απριλίου

πωσ μπορω

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #57244 από bolek στις 04 Ιανουαρίου 2010, 9:29μμ

bolek

Εικονίδιο
μέλος από: 4/1/2010
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
να κανω ενα κοριτσι να καβλοσει στ φουλ?
ξερω ηδη αυτα:να τσ πιανω τ μ..νι, ν τν χαιδευω στ στηθος ,να τν φιλαω λαιμο.αν μπορειτε να μ πειτε κ αλλοθσ τροπουσ(κυριοσ απ κοριτσια περιμενω)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57246 από Panos20 στις 04 Ιανουαρίου 2010, 9:56μμ

Panos20

banned
μέλος από: 4/1/2010
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Κατ'αρχάς, να ξέρεις πως κάθε κοπέλα έχει τα δικά της σημεία που σιγά σιγά θα τα ανακαλύψεις και θα μάθεις να την απογειώνεις.
Τώρα γενικά τα απαλά φιλιά στο λαιμό αρέσουν στις περισσότερες. Να φροντίζεις όταν την φιλάς να την αγγίζεις, να τις χαιδεύεις τα χέρια, τους ώμους, να την κρατάς απαλά απ'το πρόσωπο.
Και μετά να πιάνεις όπου αλλού θέλεις αλλά όχι απότομα.
Περιοχή που δεν πρέπει να αφήσεις ειναι σίγουρα το εσωτερικό των μηρών.
(πιο απλά ανάμεσα στα μπούτια και κοντά στο μ**** :P) Ξέρεις να κάνεις κινήσεις, σαν να πήγαινες να την πιάσεις στο μ**** και τελευταία στιγμη να γυρνάς πίσω. Γενικά τέτοια παιχνιδάκια ανάβουν τις γυναίκες.
Και το σημαντικότερο, να θυμάσαι ότι οι γυναίκες σε αντίθεση με εμάς (που είμαστε οπτικοί τύποι) είναι περισσότερο ακουστικές. Δηλαδή με τον ίδιο τρόπο που εσύ τρελαίνεσαι να βλέπεις τα βυζιά της, το μ**** της, αυτή τρελαίνεται να σ'ακούει να της λες πόσο υπέροχη είναι και πόσο της αρέσεις, κτλ.., την ώρα που την χαιδεύεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57258 από bluebird στις 04 Ιανουαρίου 2010, 11:18μμ

bluebird

Εικονίδιο
μέλος από: 22/9/2009
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
βαλε την γλωσσα σου να δουλεψει!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57288 από Seorge στις 05 Ιανουαρίου 2010, 12:53πμ

Seorge

Εικονίδιο
μέλος από: 28/5/2009
μηνύματα: 218 αποδεκτές 0
Συμφωνω με τους προλαλήσαντες αλλα να κάνω και γω μια ερωτηση μια που το φερε η κουβέντα....Είναι δυνατόν ρε παιδιά να μην καυλ...ει η κοπέλα αν της πιάνω η της πειράζω γενικα το στήθος?Γιατι μου χει πει οτι δεν την κανει τπτ αν και εχω δει της ρόγες της κα$#$μενες...Τι ισχυει τελικααααααα......?????
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57301 από ParanoidGR στις 05 Ιανουαρίου 2010, 9:36πμ

ParanoidGR

Εικονίδιο
μέλος από: 5/1/2010
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Ναι υπάρχουν κοπέλες που αν τους πιάσεις μόνο το στήθος δεν καβλ****** χρειάζεται και φιλια , γύρο από το λαιμό ... τότε κάτι θα γίνετε , αλλα υπάρχουν και οι κοπέλες που αν τις πιάσεις το στήθος ανάβουν με την μια και ειδικά γύρο γύρο από την ρόγα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57312 από nathalie στις 05 Ιανουαρίου 2010, 4:01μμ

nathalie

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2008
μηνύματα: 106 αποδεκτές 0
Επισης μπορεις να τη γλειψεις κοντα και μεσα στ αυτι (εκτος απ'ολα τα παραπανω που ειναι εγγυημενα).Ειναι δοκιμασμενο απο πολλους κι εμενα προσωπικα με κανει τουρμπο,ανατριχιαζω ολοκληρη.Και καλυτερα αν το κανεις σιγα σιγα. Ξερεις τη φιλας πρωτα στο λαιμο και σιγα σιγα ανεβαινεις προς το αυτι.Αλλα προσεξε μην τη φιλησεις πολυ κοντα και ξεκουφαθει τελειως.Πανω απ'ολα σε ο,τι κι αν κανεις να εισαι μαλακος-καθολου αποτομος,ειδικα αν ειναι μικρη σε ηλικια.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58254 από psipsi στις 01 Φεβρουαρίου 2010, 10:45μμ

psipsi

Εικονίδιο
μέλος από: 12/1/2010
μηνύματα: 51 αποδεκτές 0
Δοκιμασε να της ψυθιρισεις στο αφτι... εγω προσωπικα τρελενομαι.....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58255 από sintele στις 01 Φεβρουαρίου 2010, 11:08μμ

sintele

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2008
μηνύματα: 286 αποδεκτές 0
όντως seorge εμενα προσωπικά πάνω μου το σημείο που τραβα περισσότερο τα αγόρια είναι το στήθος μου και όλη ασχολούνται περισσότερο με αυτό πράγμα που εμενα ποτε δεν με ενθουσίασε και σε αυτό το σημείο το έχω 4ιλοβαρεθι κιόλας,,δε μπορώ να καταλάβω γιατί νομίζετε πως ενθουσιαζόμαστε τόσο με αυτό,..τα χάδια μπορούν να ανάψουν πολύ μια γυναικα και τα φιλια παντού ειδικά άμα ξέρει ο άλλος να φιλα ωραία,,,τα χάδια προς τα κάτω κτλ όμως χαλαρά και μην βιαστής γιατί εγώ προσωπικά ξενερώνω,και νομίζω πως γενικά δίνουν μια εντύπωση πως μονο γιαφτο θέλεις τον άλλο,,έτσι ακόμα και αν την θέλεις πολύ αργά και αισθησιακά και τότε θα paris αυτό που θέλεις,,και βάση τον εμπειριών m αυτό που ανάβει paaara πολύ(τους άντρες τουλάχιστο)είναι να αναπνέεις αισθησιακά κοντά στ αυτή τους να τους δείχνεις πως σου αρέσει ότι κάνουν τελοσπάντων,,αυτό δεν νομίζω να αφήνει κανένα αδιάφορο,και tou πρώην mou tou άρεσε πολύ να του δαγκώνεις λίγο,απαλά την άκρια tou αυτιού,,μην με ρωτήσετε γιατί ;s ;p
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58259 από sophie28 στις 02 Φεβρουαρίου 2010, 12:20πμ

sophie28

Εικονίδιο
μέλος από: 15/1/2010
μηνύματα: 218 αποδεκτές 0
εμενα μ'αρεσει να μου χαιδευει την πλατη κ να με φιλαει απαλα, η να με γαργαλαει με τα μουσακια του.... εκτος φυσικα απ'ολα αυτα που ειπατε που ειναι δοκιμασμενα.. κυριως για το αυτι κ το λαιμο... τωρα για το στηθος κ εμενα δεν μ'αρεσει... δεν με ερεθιζει... μονο αμα με πονεσεις θα νιωσω κατι... αλλιως... τιποτααα οσο κ αν ασχοληθει μαζι του...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58281 από Ντανη στις 02 Φεβρουαρίου 2010, 7:43μμ

Ντανη

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 11/11/2009
μηνύματα: 171 αποδεκτές 0
να της γλυψεις τις πατουσες οσες φορες το δοκιμασα ξετρελενοντε..
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login