Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Μια γυναίκα είναι δυστυχισμένη όταν ξέρει ένα μυστικό που κανείς άλλος δεν ενδιαφέρεται να μάθει.
Παρασκευή, 17 Μαΐου

πεος

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #57320 από Kwstas93 στις 06 Ιανουαρίου 2010, 12:31πμ

Kwstas93

Εικονίδιο
μέλος από: 6/1/2010
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Μικρέ μπορεί να φταίει όντως από την λαλακία όπως σου είπαν και οι άλλοι.
*Α και Γιάννη πλιζ χαλάρωσε λίγο. Και εγώ έχω ακούσει ότι το πέος έχει μυς. Αλλά και να μην έχει δε νομίζω πως ειναι τρόπος αυτός... Και σταμάτα το σπαααμ!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57326 από Doctoras στις 06 Ιανουαρίου 2010, 1:22πμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Λοιπον πολυαγαπητε Darkfieras για να τελειωνουμε.Εγω τραβαω τουλαχιστον 3 μπορει καιι 4 φορες μαλακια την ημερα.Και δεν εχω παθει τιποτα.Και πολλες φορες το νιωθω λες και το εχω κουρασει κανωντας σεξ και να το εχω ζορισει.Τεσπα το πεος δεν ειναι μυες οποτε αλιως με καταλληελες ασκησεις θα μεγαλωνε οπως ολοι οι μυες του σωματος.Το πεος μεγαλωνει με λυπος απο τις τροφες(ψαξε στο ιντερνετ να δεις ποιες ειναι(δεν σου λεω μεγαλωνει απο την μια μερα στην αλλη αλλα βοηθαει οχι μονο στο μεγεθος αλλα και σε λειτουργιες του.)
Μυς στο πεος υπαρχει μονο χαμηλα πολυ χαμηλα στον σφυκτηρα (νομιζω)
ο οποιος υπαρχουν ασκησεις να τον γυμνασεις και να ελενχεις την αντωχη και το ποτε θες να εξπερματωσεις.Λοιπον οσο αναφορα το οτι μπορει να σου μεινει μικρο απο την μαλακ. δεν υπαρχει καμια περιπτωσει ισε πανω στην αναπτυξει οποτε περιμενε και οταν μεγαλωσεις θα με θυμυθεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57336 από Darkfieras στις 06 Ιανουαρίου 2010, 9:42πμ

Darkfieras

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 3/11/2009
μηνύματα: 319 αποδεκτές 0
doctora ευχαριστω και τους αλλους αλλα τωρα εχω προβλημα οταν κιμαμε μου καβλον*** στον υπνο μου και πιεζετε πειραζει? και επισεις παρατιρισα οτι στουσ ορχεις μου οτι ο ενας ειναι προς τα πισω και ο αλος μπροστα διλαδι δεν ειναι στην ιδια ευθεια ειναι στο υψος που θελει ο καθενας αλλα οχι στην ιδια ευθεια και ψηλοποναει !!! (παντως οταν χυνο δεν ειπαρχει καπιο προβλημα βγαζω κανονικα το προσπερματικο υγρο μιας και ειμαι μικρος ακομα αλλα μιπος εχει διμιουργισι κανα προβλημα και δεν μου φτιαχτει το χισι?) συγνομι για τα ορθογραφικα!
προφίλάλλα...˵quote˶
7
Μήνυμα #57338 από Doctoras στις 06 Ιανουαρίου 2010, 2:46μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Λοιπον οχι δεν ειναι κακο να τον πιεζεις οταν κοιμασε δεν θα παθεις τιποτα αλλα καλο ειναι να προσπαθεις να μην το πιεζεις.
Να μαντεψω κατι ο αριστερος ορχης ειναι αυτος που φενεται πιο πολυ να ειναι εκτως της θεσης του ε? Αμα οντως ειναι ετσι δεν εχεις να
φοβασε τιποτα για σε ολους ετσι οι ορχης δεν ειναι στην ιδια ευθεια
ποτε και σε κανεναν .Ειναι φυσιολογικο.Οταν τα μπαλακια σου κρυωνουν
η εισαι ετημος να κανεις κατι μαζευουν και πανε στην ιδια ευθεια
ατοιμα για να οπλησουν.χαχαχα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57430 από Darkfieras στις 08 Ιανουαρίου 2010, 9:12μμ

Darkfieras

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 3/11/2009
μηνύματα: 319 αποδεκτές 0
και κάτι άλλο doctor... αν το πέος ψιλοποναει τι μπορεί να φταίει?

και επίσης επειδή τον πιεζω στην στήσει μπορεί να μείνει μικρό? το ξέρω είναι όλα στο μυαλό μου αλλα θέλω να κάποιος να μου τα βγάλει όλα αυτό το άγχος!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57431 από Doctoras στις 08 Ιανουαρίου 2010, 10:27μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Οχι ρε χαλαρωσε τι αν μιει μικρο.Απλα καλο ειναι να το αποφευγεις να το πιεζεις.Τωρα για τον πονο τι ενοεις που ακριβως.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57434 από Darkfieras στις 08 Ιανουαρίου 2010, 10:45μμ

Darkfieras

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 3/11/2009
μηνύματα: 319 αποδεκτές 0
πάνω στο πέος λίγο πιο κάτω από το κεφάλι! και έχει αρχίσει να με ανήσυχη!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57436 από Doctoras στις 08 Ιανουαρίου 2010, 11:34μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
MMM...Τι πονος ακριβως να μην αντεχεται η μια ενοχληση απο πανω?Μηπως
επιδι το ζορζεις λιγο να χαλαρωσεις και αμα συναιχισει και δεν αντεχεται αν απς σε ενα γιατρο.Πολλες φορες μερικοι ακομα και εγω
εχω ακουσει κατι και εχω φοβηθει και νομιζω οτι το εχω και φτανω σε σημειο αν νομιζω οτι ποναω.Μηπως ειναι ιδεα σου?Γιατι και εγω παθαινα κατι τετια στην υλικια σου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57439 από Darkfieras στις 09 Ιανουαρίου 2010, 5:12πμ

Darkfieras

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 3/11/2009
μηνύματα: 319 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Doctoras@08 Ιανουαρίου 2010)
MMM...Τι πονος ακριβως να μην αντεχεται η μια ενοχληση απο πανω?Μηπως
επιδι το ζορζεις λιγο να χαλαρωσεις και αμα συναιχισει και δεν αντεχεται αν απς σε ενα γιατρο.Πολλες φορες μερικοι ακομα και εγω
εχω ακουσει κατι και εχω φοβηθει και νομιζω οτι το εχω και φτανω σε σημειο αν νομιζω οτι ποναω.Μηπως ειναι ιδεα σου?Γιατι και εγω παθαινα κατι τετια στην υλικια σου.

μάλλον είναι η ιδέα μου! και αυτός ο πόνος αντέχετε!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57441 από Doctoras στις 09 Ιανουαρίου 2010, 11:13πμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Σηγουρα γιατι εγω κατι που ακουγα σχετικα απο αυτο νομιζα οτι το ειχα και ρωτα συναιχια τους γονεις μου.Χαλαρωσε.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login