Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Παπούτσι από τον τόπο σου κι ας είναι και παντόφλα!
Παρασκευή, 19 Απριλίου

One night stand

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #58057 από Gorilex στις 27 Ιανουαρίου 2010, 1:35μμ

Gorilex

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 7/1/2010
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Απευθεινομαι κυριως στις γυναικες, και θα 'θελα να μαθω αν σε μια εξοδο με μια παρεα(bar, kafe), οταν θα πρωτογνωρισετε ενα αγορι το μονο πραγμα που θα παιξει ρολο για ενα one night stand ειναι το σωμα, το υψος και το ποσο γεροδεμενος και γυμνασμενος ειναι???Εγω αυτο εχω καταλαβει απο προσωπικη μου εμπειρια αλλα θελω και την αποψη σας.
ΕΠΙΣΗΣ, τα μικρα κοριτσακια(απο 12 μεχρι 18 αντε και 20) το μονο που κοιτανε ειναι το σωμα ενος αντρα η' μιπος αυτο ειναι απλα ενας μυθος???
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58062 από psipsi στις 27 Ιανουαρίου 2010, 3:25μμ

psipsi

Εικονίδιο
μέλος από: 12/1/2010
μηνύματα: 51 αποδεκτές 0
κοιτα εγω που ειμαι 18 δεν ειναι το μονο που κοιτας.. ειναι βεβαια η πρωτη επαφη αλλα σε αυτο που δινω βαση ειναι η συμπεριφορα.... αυτη βεβαια ειναι η προσωπικη μου αποψη..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58066 από metal4alife στις 27 Ιανουαρίου 2010, 3:43μμ

metal4alife

Εικονίδιο
μέλος από: 16/12/2009
μηνύματα: 41 αποδεκτές 0
---Πρωτων για ενα one night stand το σιγουρο ειναι πως η εμφανιση και συγκεκριμενα το σωματοτυπο του αντρα παιζει αρκετα μεγαλο ρολο ισως και τν μεγαλυτερο..αλλα δν ειναι μονο αυτο π μετραει ειναι κι αλλα οπως πχ. η συμπεριφορα τ..προσωπικα δν εχω κολληματα με το ποσο γεροδεμενος η γυμνασμενος ειναι καποιος (οχι οτι 8α με χαλαγε αλλα τεσπα)..
---Κοριτσια οπως εγω κ σχετικα στην ηλικια μ (15-16) ΔΕΝ κοιτανε μονο το σωμα ενος αντρα..ισως ειναι ενα κριτηριο αλλα δν μετραει πολυ..(δεν σ μιλαο για ακραιες περιπτωσεις οπως παχυσαρκους κλπ αλλα ενας γεματουλης δν 8α με χαλαγε..βεβαια προτιμω τους αδυνατουσ,,ειναι δν ειναι γυμνασμενοι...)εγω στον αντρα κοιταω περισσοτερο τα χαρακτηριστικα προσωπου..δλδ προτιμω εναν ομορφο με ωραια χαρακτηριστικα και λγ γεματουλη απο εναν με ωραιο σωμα,,γυμνασμενο(συνη8ως καραψωναρα) με μπαζολικο προσωπο..ΕΠΙΣΗΣ σημασια εχει κι ο χαρακτηρασ δλδ να μν ειναι μακακας:D..οποτε μυ8ος
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #58074 από Seorge στις 27 Ιανουαρίου 2010, 11:08μμ

Seorge

Εικονίδιο
μέλος από: 28/5/2009
μηνύματα: 218 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Μονο η έμφάνιση μετράει..Γιατι σ ενα βράδυ δεν μπορείς ΠΟΤΕ πραγματικα να γνωρίσεις κανέναν..Κατα 101%θα συμπεριφερθει(ειδικά εμεις τα αγορια)με πλαστή-αρεστή συμπεριφορα..οποτε αυτα τα ρομαντικα του χαρακτηρα δεν ισχυουν σιγουρα για το one night.Οσο αφορά τη σχέση εδώ διαφοροποιολυνται πολυ τα πράγματα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58088 από dirla στις 28 Ιανουαρίου 2010, 2:07πμ

dirla

Εικονίδιο
μέλος από: 21/1/2010
μηνύματα: 26 αποδεκτές 0
συμφωνω με τον seorge για αυτο και το λενε one night stand...δεν προλαβαινεις να δεις και παρα πολλα μονο τα απολυτως απαραιτητα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58105 από Gorilex στις 28 Ιανουαρίου 2010, 9:17μμ

Gorilex

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 7/1/2010
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Ναι Seorge αυτο ακριβως που λες πιστευω κι εγω ακριβως το ιδιο.
Nathalie σχετικα με το δευτερο θεμα συμφωνω εν μερι κυριως για τα χαρακτηριστικα του πεοσωπου που τα θεορω σημαντικα
thanks
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58106 από Gorilex στις 28 Ιανουαρίου 2010, 9:21μμ

Gorilex

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 7/1/2010
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
*προσωπου εννουσα lol sorry.Bebaia εκει που διαφωνω καπως ειναι στο οτι κατα τη γνωμη μου ενα καλο σωμα(ΟΧΙ απαραιτητα γυμνασμενο, ΑΛΛΑ καλη κορμοστασια και προσεγμενο) συμβαδιζει σχεδον τις περισσοτερες φορες με ενα καλο προσωπο αισθητικα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58375 από blacksugar στις 06 Φεβρουαρίου 2010, 1:52μμ

blacksugar

Εικονίδιο
μέλος από: 2/2/2010
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
Κοιτα να δεις φιλε, εγω εχω αρκετη γραμμωση , ειμαι στο 1,91 και γενικα οχι πως το λέω για ψωνιο ειμαι λιγο ντουλαπα...εχει τυχει σε one night stand να ριξω γκομενα υπερβολικα πολυ δυσκολη, το τονιζω αυτο γιατι ειχαν παει παληκαρια πιο πριν αν και ντουκια ειπαν 2 -3 μαμακιες και η κοπελια ξενερωσε , οταν πηγα εγω και της μιλησα ομορφα με στυλ και χαλαρα τοτε τσιμπησε! (και ακολουθησε το τριψιμο του πιπεριου :Ρ ) Για μενα δεν χρειαζεται γραμμωση ουτε σωμα ουτε τπτ . απλα να εισαι ΑΝΕΤΟΣ, ΧΑΛΑΡΟΣ, και με πολυ ΛΕΓΕΙΝ, αυτα απο μενα :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58381 από sintele στις 06 Φεβρουαρίου 2010, 8:57μμ

sintele

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2008
μηνύματα: 286 αποδεκτές 0
gorilex μην το λες πολλή άντρες που έχουν γραμμωμένο σώμα κτλ δεν έχουν ωραία χαρακτηριστικά προσώπου,,άσε που πολλή που γυμνάζονται προσπαθούν να κρι4οούν αλλα κόμπλεξ...εγώ ξέρω άτομο που είναι πολύ κοντό και όλη μέρα κάνει γυμναστικές για να έχει το σώμα..όσο για το one night stand η αλήθεια να λέγεται ότι αν δεν εxής την εμφάνιση ότι και αν τις πεις δεν γίνετε,,να την γοητεύσεις ne αλλα άμα θες να κανεις κάτι τέτοιο θες να το κανεις με κάποιον που να ανήκει μέσα στa πλαισια καπιας φαντασίωσης σου τελοσπαντον,,εκτος και αν εχής τόσο καλο λέγειν και μέτρια εμφάνιση η πέσετε σε καμια που χώρισε και απλά αποφάσισε να βγει να πιει μέχρι αηδίας και να γαμηθεί με οποιον βρει τοτε σας εφεξε!προσέξετε μονο μην σας βγάλει το ποτό lol,,σωστά όσα λες blacksugar αλλα η αλήθεια να λέγεται αν εγώ γύρευα one night stand σκασίλα μου το πως θα μου μίλαγες και τι θα έλεγες άμα μου άρεσες θα σε έριχνα στο κρεβάτι οπωσ και αν ειχαι θα σου έλεγα και ένα σκάσε και τέλος,αυτό δεν είναι όλο το θέμα τις φάσης άλλωστε?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58389 από emma87 στις 06 Φεβρουαρίου 2010, 10:49μμ

emma87

Εικονίδιο
μέλος από: 30/1/2010
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
sta one nihgt stands ayto poy sigoura metraei einai i emfanisei alla episis sigouro einai oti metraei kai i tropos me ton opoio tha proseggiseis ton allo.an pas se mia kopela kai tis petas blakeies tote eisai xamenos apo xeri!!! polles fores pisteuo oti einai kai mono o tropos pou tha miliseis! oso gia ta koritsakia pou einai 16-20 pisteuo oti nai koitane oi perissoteres to soma kai genika tin eksoteriki omorfia! eimai 22 alla sta 17 mou prosexa mono eksoteriki emfanisi!!!to idio kai oi files mou!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login