Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Όσο οι νόμοι των μαθηματικών ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα, δεν είναι σαφείς, και όσο σαφείς είναι, δεν ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα.
Σάββατο, 27 Απριλίου

φοβαμαι για πιθανη εγκυμοσυνη

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #58164 από zouzouni στις 30 Ιανουαρίου 2010, 4:00μμ

zouzouni

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 30/1/2010
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
paidia kalhspera...eimai h xrhsths plhgwmenh alla pali kati exei pa8ei to mail mou kai den ginetai login...mou vgazei kati gia guest kai den mporw na grapsw 8ema gi' auto sas grafw apo edw...exw ka8usterhsh ths periodou mou edw k 5 meres(25-12 eixa er8ei teleutaia fora an 8umamai kala)...eixan ginei kapoia pragmata me to agori mou ta opoia exw anaferei se allo 8ema...ton rwthse kai isxurizete oti den teleiwse oute panw mou oute mesa...fovamai gia pi8anh eggumosunh :'( uparxei periptwsh na mou sunevh kati tetoio???epishs na pros8esw oti prosfata phga se gunaikologo giati exw mukhtes kai kanw e3wterikh 8erapeia ka8ws phra epishs kai diafores antiviwseis...oi antiviwseis lene oti ka8usteroun thn periodo alla h mhtera mou mou leei oti thn fernoun nwritera...ti isxuei telika??o giatros mou eipe oti mallon einai apo thn antiviwsh oi mukhtes...exw fovh8ei para polu...exw parei test eggumosunhs alla fovamai na to kanw gt den 3erw pws 8 antidrasw an vgei 8etiko :(:( ponaw xamhla alla den exw ka8olou aima...h mhtera mou thlefwnhse sto gunaikolo ths k ths eipe oti panw apo deka hmeres ka8usterhshs den dikaiologounte...metraw tis meres k proseuxomai na mou er8ei periodos...fovamai polu...ti me sumvouleuete na kanw???epishs 8a h8ela na rwthsw ti ginete kata th diarkeia mias ektrwshs???euxomai na mhn mou sumvei pote auto...

Δεν έχει πρόβλημα το mail σου, έχει γίνει banned ο λογαριασμός σου όπως έγινε κι αυτός εδώ γιατί παρά τις (επανειλημμένες) προειδοποιήσεις μας για το γράψιμό σου, εσύ δεν βάζεις μυαλό.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58176 από Seorge στις 30 Ιανουαρίου 2010, 7:01μμ

Seorge

Εικονίδιο
μέλος από: 28/5/2009
μηνύματα: 218 αποδεκτές 0
Κατ'αρχας να ηρεμήσεις γιατι συνήθως το άγχος φέρνει τα περισσότερα...Κατα δεύτερον τα δεδομένα που μας δίνεις δεν επρακούν,γιατι δεν ξέρεις καλα-καλα αν τελείωσε μέσα σου...Σίγουρα οι αντιβιώσεις παίζουν το ρόλο τους,,Σου συστήνω να κάνεις το γρηγορότερο το τεστ εγκυμοσύνης,γιατι στην περίπτωση που θα παιζει κάτι να αντιδράσεις ανάλογα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58183 από bluebird στις 30 Ιανουαρίου 2010, 8:43μμ

bluebird

Εικονίδιο
μέλος από: 22/9/2009
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
φιλη πληγωμενη μαλλον το αγχος σου πρεπει ειναι, αφου λες οτι δεν τελειωσε μεσα ο φιλος σου. τωρα περιμενε λιγες μερες ακομα, μια που δεν εισαι σιγουρη ποια μερα ηταν η τελευταια περιοδος σου, και μετα παρε τεστ εγκυμοσυνης. αν και πιστευω οτι τελικα θα σου ερθουν και δεν χρειαζεται να αγχωνεσαι!..
α, και προσεχε λιγο με το γραψιμο, εβγαλα τα ματια μου να καταλαβω το προβλημα σου!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58273 από tragiko στις 02 Φεβρουαρίου 2010, 5:28μμ

tragiko

Εικονίδιο
μέλος από: 24/1/2010
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
φιλη πληγωμενη αν λεσ οτι δεν ξερεισ αν τελειωσε μεσα σου καθως ετσι λεει το αγορι σου αλλα δεν τελειωσε ουτε και πανω σου τοτε που τελειωσε? υπαρχει περιπτωση να μην τελειωσε καθολου? εμενα λιγο δυσκολο μου φαινεται αρα η λογικη λεει οτι τελειωσε μεσα σου...κανε γρηγορα το τεστ εγκυμοσυνης και μην αγχωνεσαι...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58292 από Blue_Deep_Ocean στις 02 Φεβρουαρίου 2010, 11:37μμ

Blue_Deep_Ocean

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/1/2010
μηνύματα: 54 αποδεκτές 0
Πάλι καλά που τις δίνεις κουράγιο ρε "tragiko"!!Eδώ κοιτάμε να την ηρεμήσουμε και εσύ της λες ότι σίγουρα τελειωσε μέσα της o αλλος...Το κορυφαίο είναι στο τέλος που της λες της κοπελίτσας να μην αγχώνεται κιόλας!!έλεος δηλαδή...Κοπελιά εγώ έχω να προτείνω να κανεις απλά το test και να ακολουθήσεις πιστα αυτά που θα σου πει ο γυναικολόγος!δεν υπάρχει λόγος να πανικοβάλλεσαι...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58294 από sophie28 στις 03 Φεβρουαρίου 2010, 12:52πμ

sophie28

Εικονίδιο
μέλος από: 15/1/2010
μηνύματα: 218 αποδεκτές 0
γιατι δνε υπαρχει περιπτωση να μην τελειωσε??? απλα να ξενερωσε κ να του επεσε δεν παιζει σαν ενδεχομενο???? επισης απ'οτι θυμαμαι στο προηγουμενο τοπικ σου δεν εγιναν πολλα πραγματα απλως μπηκε μια φορα... επομενως αποκλειεται να εισαι εγκυος... για ολα φταιει το αγχος σου!!! αυτο κ μονο σου καθυστερει την περιοδο.... γι'αυτο κατσε κ ηρεμησε κ μην το σκεφτεσαι....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58309 από black fairy στις 03 Φεβρουαρίου 2010, 11:45μμ

black fairy

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 3/2/2010
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
καλησπερα...γραφω απο εδω πλεον...για ενα απλο λαθος εκαναν ban τον λογαριασμο μου...προφανως για εκδικηση...τεσπα τι να πω πολλοι ''παιζουν'' με τις δυσαρεστες καταστασεις των αλλων εδω...Και μπανω λοιπον στο θεμα...εκανα το τεστ και βγηκε αρνητικο...ομως ακομη δεν ερχομαι περιοδο...φοβαμαι...υπαρχει πιθανοτητα να βγηκε λαθος το αποτελεσμα αφου ηταν 99,9%ακριβειας??μακαρι να μην μου συνεβει κι αυτη η στραβη περιπτωση γιατι τελευταια το πολυσκεφτωμουν λογο φοβου...και πανικοβαλομαι γιατι ξερω οτι κανεις δεν προκειται να με στηριξει σε τετοιου ειδους ατυ΄χιες...ευχομαι ποτε να μην μου τυχει...α και να ρωτησω κατι...αν ξενερωσε κ του επεσε τοτε γιατι μπηκε??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58320 από sophie28 στις 04 Φεβρουαρίου 2010, 6:40μμ

sophie28

Εικονίδιο
μέλος από: 15/1/2010
μηνύματα: 218 αποδεκτές 0
τα τεστ εγκυμοσυνης ειναι 100% σιγουρα μονο οταν ειναι θετικα... οταν ειναι αρνητικα δεν ειναι απολυτως σιγουρο... εσυ κατσε κ ηρεμησε δεν εισαι εγκυος κ εεις καθυστερηση λογο του αγχους σου... ηρεμησε!!!! κ απο την στγμη που μας λες κ για φαρμακα μπορει να φταινε κ αυτα.... δεν προκειται να εισαι εγκυος.. κ με μια φορα που μας εχεις πει πως μπηκε επειδη ποναγες εκτος αν μπηκε περισσοτερες φορες... τωρα για το θεμα του ξενερωματος εννοω μετα.. να μπηκε κ αφου δεν συνεχισατε να του επεσε... να ρωτησεις τον ιδιο.. αυτος θα ξερει αν τελειωσε η οχι...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58561 από toros locos στις 11 Φεβρουαρίου 2010, 11:54μμ

toros locos

banned
μέλος από: 11/2/2010
μηνύματα: 74 αποδεκτές 0
να ξερεις για παντα!
ΠΡΙΝ ΒΡΕΞΕΙ ΨΙΧΑΛΙΖΕΙ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58572 από sintele στις 12 Φεβρουαρίου 2010, 6:23πμ

sintele

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2008
μηνύματα: 286 αποδεκτές 0
καλά εσύ εξής μύκητες και πας να κανεις sex?σου έχει κάνει κάτι και θέλεις να τον εκδικηθείς?lol έλεος δηλαδή,,,μάλλον η φαρμακευτική αγωγή φταίει,,,κανε και ένα έλγχο με το γυναικολόγο σου για πολυκυστικές ωοθήκες,μπορεί αυτό να φταίει,το παθαίνουν αρκετές και εγώ πιο μικρή είχε φορα που έκανα σχεδόν 2μείνω χωρίς να δω και μου έδωσε φάρμακα,,
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login