Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Εκδικήσου. Ζήσε τόσο ώστε να γίνεις μπελάς στα παιδιά σου.
Τρίτη, 7 Μαΐου

Στυτική Δυσλειτουργία

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #58166 από 7331 στις 30 Ιανουαρίου 2010, 5:28μμ

7331

μέλος από: 30/1/2010
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Παιδιά καλησπέρα,

Είμαι 15,5 ετών και σήμερα ήμουν σπίτι της κοπέλας μου τριών μηνών και θέλαμε και οι δυο πάρα πολύ να ολοκληρώσουμε. Είχα πάρει όλες τις προφυλάξεις και ενώ είμασταν ακόμα στα προφυάκτικά στην αρχή δεν μου σηκωνόταν καθόλου επειδή είχα πολύ άγχος και φόβο μήπως δν ήμουν ικανός να διατηρήσω 100% στύση. Όμως αργά η γρήγορα πιστεύω έφυγε λίγο το άγχος και απέκτησα μια πολύ ισχυρή στύση με το στοματικό που μου έκανε η κοπέλα μου και πραγματικά έγινα τούμπανο.Ομως την ώρα που έβαζα το προφυλακτικό ένιωθα να χάνω συγά σιγά την στύση μου και δεν ήμουν ικανός να την ξανααποκτήσω. Μετά απο λίγη ώρα ενώ είχαμε πειστεί και οι δυο και ειχαμε αποδεχτει αυτην την αποτυχια ξαναενιωσα να γινομαι τουμπανο και ξαναπροσπαθήσαμε. Πάλι τα ίδια τούμπανο στο στοματικό και πάλι χάσιμο στύσης την ώρα που έβαζα το προφυλακτικό.
Μήπως ξέρετε τι συμβαίνει ? ( είχα πάει σε οίκο ανοχής το καλοκαίρι αλλά και πάλι δεν είχα την ικανοποιητική στύση)           δηλαδή
** Σήμερα θα ήταν η δέυτερη μου φορά που επιχειρούσα να κάνω έρωτα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58169 από dirla στις 30 Ιανουαρίου 2010, 6:08μμ

dirla

Εικονίδιο
μέλος από: 21/1/2010
μηνύματα: 26 αποδεκτές 0
προσπαθησε να εισαι πιο συκγεντρομενος σε αυτο που κανεις...και το κυριωτερο βρωμικες σκεψεις......οσο χρειαστει για να εισαι τουμπανο.........to the point..!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58172 από 7331 στις 30 Ιανουαρίου 2010, 6:35μμ

7331

μέλος από: 30/1/2010
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
ρε γαμώτο πιστεύω πώς η τελευταία μου στυτική "αποτυχία" μπορεί και να μου δημιούργησε υποσυνείδητα προβλήματα τα οποία δεν υπάρχουν στην πραγματικότητα αλλά είναι ικανά ώστε να με απετρέψουν απο το να προχωρήσω στην "πράξη"
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58184 από bluebird στις 30 Ιανουαρίου 2010, 8:48μμ

bluebird

Εικονίδιο
μέλος από: 22/9/2009
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
μαλλον ψυχολογικο ειναι. να σε ρωτησω κατι: οταν αυνανισεσαι χυνεις;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58185 από bluebird στις 30 Ιανουαρίου 2010, 9:28μμ

bluebird

Εικονίδιο
μέλος από: 22/9/2009
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
ξερεις γιατι σε ρωταω; γιατι, πριν προχωρησεις στην "πραξη", μπορεις να πεις στην κοπελα σου να σε βοηθησει να χυσεις ,κανοντας σου μα..κια. ή και με στοματικο, αφου λες οτι σου αρεσει. και αφου ξεθαρρεψεις προχωρησε και στην "πραξη"..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58191 από sintele στις 31 Ιανουαρίου 2010, 7:51πμ

sintele

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2008
μηνύματα: 286 αποδεκτές 0
polli antres den mporun na diatirisun ti stisi tous otan vazoun profilaktiko,,,esi afto prose3es na simveni oles tis fores?tora an einai logo aftou prospa8a na min to skeftese giati sin to agxos kai ta ''4ixologika'' pou sou exoun prokli8i oxi apla den 8 mporis na to kanis alla den 8a kavlonis kai kata ti diarkia olis tis fasis
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58194 από 7331 στις 31 Ιανουαρίου 2010, 9:43πμ

7331

μέλος από: 30/1/2010
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
k bebαια χυνω οταν αυνανιζομαι και εχω χισει και μπροστα στην κοπέλα μου όταν μου τραβούσε μα@@@κια.

@sintele : ναι 2 φορές προσπαθήσαμε και τις 2 φορές όταν εβαζα το προφυλακτικό αποσυντονιζόμουν στην προσπάθεια να το βάλω και..
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login