Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Κάποιες φορές πρέπει να κοιτάξεις την πραγματικότητα κατάματα, και να την αρνηθείς.
Τρίτη, 14 Μαΐου

Περίεργη περίπτωση

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #58388 από Antwnis16 στις 06 Φεβρουαρίου 2010, 10:39μμ

Antwnis16

Εικονίδιο
μέλος από: 6/2/2010
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Καλησπέρα συμφορουμίτες. Αυτό είναι το πρώτο μου μήνυμα. Θα προσπαθήσω να είμαι σύντομος. Λοιπόν :

Λόγω οικογενειακών καταστάσεων έμαθα ότι πρέπει κάποιος να βγάλει το πετσάκι από το πέος μετά τα 15... Ξέρω, ακούγεται χαζό και ανεύθυνο (δεν επηρέασε τον αυνανισμό μου). Ωστόσο, μετά από επίπονη προσπάθεια (κατά τη διάρκεια του καλοκαιριού) κατάφερα να το "ανοίξω" και τώρα μετά από 6 μήνες όλα "ανεβοκατεβαίνουν" κανονικά :).

Όπου να 'ναι θα κλείσω τα 16. Σαν όλους τους έφηβους εδώ μέσα με απασχολεί το μέγεθος, bla bla... Δεδομένο ότι το κεφαλάκι ελευθερώθηκε πριν 6 μήνες το μήκος είναι μόλις 14 εκατοστά και για το πλάτος (δεν ξέρω πως μετράμε το πάχος) είναι 4 εκατοστά. Ανησυχώ η αλήθεια είναι, γιατί φίλοι λένε όλη την ώρα πως την έχουν δήθεν 16, 15 και φοβάμαι να το πείς, ζηλεύω ;, δεν έχω καταλάβει. Απλά σκέφτομαι να κάνω επίσκεψη σε γιατρό, μήπως και έχει καμιά ιδέα (αφού πάρω τις γνώμες σας φυσικά). Και το χειρότερο είναι ότι η εξωτερική μου εμφάνιση είναι τέλεια σε σχέση με το πέος μου και η φιλενάδα μου "θέλει" να κάνουμε κάτι πιο ειδικό.. Τι λέτε, μπορεί να μεγαλώσει άλλο ... ;

Ευχαριστώ για οποιαδήποτε απάντηση.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58400 από Darkfieras στις 07 Φεβρουαρίου 2010, 9:02πμ

Darkfieras

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 3/11/2009
μηνύματα: 319 αποδεκτές 0
εγω ειμαι 14 και τιν εχω 8-9 εκατωστα σε στυση... και το παχος μου ειναι 4 εκατωστα οπος εσυ... το πεος που ειναι φισιολογικο ειναι αυτο που αφινει την γυναικα εγκυο και το μεγεθος δεν πεζει ρολο...
προφίλάλλα...˵quote˶
7
Μήνυμα #58401 από Doctoras στις 07 Φεβρουαρίου 2010, 10:03πμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Λοιπον το παχος του πεους το το μετρα με μια καλη μεζουρα.
Πας στην βασει του πεους τι βαζεις στιν μια ακρη την τιλιγεις γυρο απο το πεος μεχρι να συναντιθει στην αλλη ακρη και μετρα τα εκατοστα.
12,5 CM Ειναι εμενα.Τωρα μπορει και να τρο μετρισεις αλιως αλλα τα εκατοστα θα ειναι αλιως.Περνεις ενα χαρακα.Πας παλι στην βασει του πεους μονο που τωρα θα μετρισεις το το πλατος,και το μηκος(ΟΧΙ ΤΟ ΜΑΚΡΟΣ.Αυτο βγανει στα 4χ3,5 cm σε εμενα.
Οσο για το μεγεθος απλα να μην σε ενδιαφερει...Αμα λειτουργει τα αλλα ειναι περιττα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58413 από blacksugar στις 07 Φεβρουαρίου 2010, 5:27μμ

blacksugar

Εικονίδιο
μέλος από: 2/2/2010
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Doctoras@07 Φεβρουαρίου 2010)
Λοιπον το παχος του πεους το το μετρα με μια καλη μεζουρα.
Πας στην βασει του πεους τι βαζεις στιν μια ακρη την τιλιγεις γυρο απο το πεος μεχρι να συναντιθει στην αλλη ακρη και μετρα τα εκατοστα.
12,5 CM Ειναι εμενα.Τωρα μπορει και να τρο μετρισεις αλιως αλλα τα εκατοστα θα ειναι αλιως.Περνεις ενα χαρακα.Πας παλι στην βασει του πεους μονο που τωρα θα μετρισεις το το πλατος,και το μηκος(ΟΧΙ ΤΟ ΜΑΚΡΟΣ.Αυτο βγανει στα 4χ3,5 cm σε εμενα.
Οσο για το μεγεθος απλα να μην σε ενδιαφερει...Αμα λειτουργει τα αλλα ειναι περιττα.

δοκτορα 12,5 παχος? ρε φιλε δεν γινεται αυτο αλογο εισαι ?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58424 από Spider-boy στις 07 Φεβρουαρίου 2010, 9:47μμ

Spider-boy

Εικονίδιο
μέλος από: 3/11/2009
μηνύματα: 43 αποδεκτές 0
Έγραψε:(blacksugar@07 Φεβρουαρίου 2010)
Έγραψε:(Doctoras@07 Φεβρουαρίου 2010)
Λοιπον το παχος του πεους το το μετρα με μια καλη μεζουρα.
Πας στην βασει του πεους τι βαζεις στιν μια ακρη την τιλιγεις γυρο απο το πεος μεχρι να συναντιθει στην αλλη ακρη και μετρα τα εκατοστα.
12,5 CM Ειναι εμενα.Τωρα μπορει και να τρο μετρισεις αλιως αλλα τα εκατοστα θα ειναι αλιως.Περνεις ενα χαρακα.Πας παλι στην βασει του πεους μονο που τωρα θα μετρισεις το το πλατος,και το μηκος(ΟΧΙ ΤΟ ΜΑΚΡΟΣ.Αυτο βγανει στα 4χ3,5 cm σε εμενα.
Οσο για το μεγεθος απλα να μην σε ενδιαφερει...Αμα λειτουργει τα αλλα ειναι περιττα.

δοκτορα 12,5 παχος? ρε φιλε δεν γινεται αυτο αλογο εισαι ?


Μα φυσιολογικο ειναι... Την περιμετρο του πεους εννοουμε. Και εμένα για κατι χιλιοστα 12,5 ειναι...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58432 από Doctoras στις 08 Φεβρουαρίου 2010, 2:13μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Οχι ρε ...Τοσο λεει τι να σου κανω.

      
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58435 από blacksugar στις 08 Φεβρουαρίου 2010, 2:40μμ

blacksugar

Εικονίδιο
μέλος από: 2/2/2010
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Doctoras@08 Φεβρουαρίου 2010)
Οχι ρε ...Τοσο λεει τι να σου κανω.

      

Ναι δοκτορα λα8ος δικο μου και την δικια μου που την μετρησα στα 13 ειναι, λα9οσ μου!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58449 από Doctoras στις 08 Φεβρουαρίου 2010, 9:44μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Aλογο εισε και εσυ!Wellcome master!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login