Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Σε προτιμούν φοβιτσιάρη, για να σου πουλάνε άφοβα τις τρίχες τους.
Πέμπτη, 18 Απριλίου

στα φιλικσ μπαινουν τ καλυτερα γκοαλ

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #58605 από johnaros στις 13 Φεβρουαρίου 2010, 3:16πμ

johnaros

Εικονίδιο
μέλος από: 5/2/2010
μηνύματα: 19 αποδεκτές 0
γεια σας...εχω τν εξεισ απωρια...εχω χωρισει λιγο καιρο κ δν ημοθν πολοι καλα...
εχτες τ βραδυ ποθ ημουν στ κολλιτοι μου παλι δν ημοθν καλα κ αρχισα να πινω κ αυτη επισησ για παρεα..οποτε μετα απο κανα 2ωρο που ποτιρι ποτιρι τελιωσε τ μπουκαλακι(βοτκα)αρχισε κατι παραξενα με τα πολλα ημουν κ γω χαλια κ καταλιξαμε να πιδι...ομαστε....τ παραξενο ηταν οτι τ εφχαριστιθικαμε παρα πολυ και οι 2 μασ...αλλα απο τοτε εγω ντρεπομαι να τν παρω τηλ...πιστεωετε οτι δν θα ξαναειμαστε ποτε φιλοι???ακουω αποψεισ.....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58607 από mr.anonymous στις 13 Φεβρουαρίου 2010, 9:49πμ

mr.anonymous

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 8/2/2010
μηνύματα: 115 αποδεκτές 0
αφου μεθησε κ αυτη μπορει να μην θυματε τι εκανε
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58611 από johnaros στις 13 Φεβρουαρίου 2010, 12:50μμ

johnaros

Εικονίδιο
μέλος από: 5/2/2010
μηνύματα: 19 αποδεκτές 0
δν νομιζω ρε συ...και γω θυμαμαι μια χαρα κ ειχα πιει πιο πολυ...πειτε μοθ αποψεις πλιζ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58620 από ftoufoo στις 13 Φεβρουαρίου 2010, 4:30μμ

ftoufoo

banned
μέλος από: 13/2/2010
μηνύματα: 60 αποδεκτές 0
Εγώ στη θέση σου πιο πολύ θα αγχωνόμουν για τα ελληνικά μου παρά γι'αυτήν
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58626 από psipsi στις 13 Φεβρουαρίου 2010, 8:03μμ

psipsi

Εικονίδιο
μέλος από: 12/1/2010
μηνύματα: 51 αποδεκτές 0
τπτ απλα πρεπει να ξεκαθαρισεις αν θελεις να μινετε φιλοι η αν μετα απο αυτη την βραδια την βλεπεις αλλιως.. μετα την περνεις τηλεφωνο και της ζητας να πατε για καφε.. και εκει της ξηγησαι σταρατα και αντρικια πανω στο θεμα...
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #58633 από bluebird στις 13 Φεβρουαρίου 2010, 10:36μμ

bluebird

Εικονίδιο
μέλος από: 22/9/2009
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

ακου, οτι εγινε εγινε, φιλοι ή οχι να την παρεις τηλεφωνο, προπαντων τωρα που εγινε αυτο, να μην νομιζει οτι την πηδηξες και εφυγες (ή ξενερωσες). στο κατω κατω πιο ντροπη ειναι να μην την παρεις παρα να την παρεις (τηλεφωνο). και να ξερεις οτι εκεινη τωρα ειναι πιο αγχωμενη απο εσενα, και πιο ευαλωτη.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58648 από johnaros στις 14 Φεβρουαρίου 2010, 3:38πμ

johnaros

Εικονίδιο
μέλος από: 5/2/2010
μηνύματα: 19 αποδεκτές 0
σας ευχαριστω πολυ παιδια για τς απαντησεις σας...εχει κανεις καποια αλλη ιδεα-αποψη??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58816 από JockerFace στις 22 Φεβρουαρίου 2010, 5:49μμ

JockerFace

Εικονίδιο
μέλος από: 22/2/2010
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Τι αλλο ρε παλικαρι αυτο που πρεπει να κανεις ειναι να την παρεις τηλ κ να συζητησετε για το ολο σκηνικο.Δεν ειναι δυσκολο ουτως η αλλως φιλη σου ειναι κ θα σε καταλαβει.Απο το να μην την παρεις καθολου ειναι οτι καλυτερο μπορεις να κανεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58825 από Doctoras στις 22 Φεβρουαρίου 2010, 9:40μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Βαθια μεσα σας θα το θελατε και οι δυο πιστεψεμαι.Τωρα περα απο αυτο
το σκηνικο αφου εχεις αποφασισει οτι θελεις να μηνετε φιλοι ειμε σηγουρος πως αμα συζητησετε θα καταλαβει.Και μην ντρεπεσε γιατι δεν
θα εισε και ο μονος σηγουρα και αυτη θα ειναι σ δυσκολη θεση και θα θελει να ξεκαθαρισετε καποια πραγματα.Δεν λεω δεν θα κανετε και σαν να μην εγινε τιποτα αλλο καλο θα ειναι να μεινεται φιλοι μην χαλασεται τις σχεσεις για πραγματα που συμβαινουν και στις καλυτερες οικογενειες.
Θελω να πω οτι απλα θα ξεκαθαρησεται το πως κατω απο ποιες συνθηκες εγινε αυτο (που το ξερεται)και οτι θελετε να μηνετε φιλοι τιποτα αλλο
σαν πριν το συμβαν...Χαλαρωσε.Δεν εισε και παντρεμενος να εχεις τυψεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58831 από johnaros στις 22 Φεβρουαρίου 2010, 11:20μμ

johnaros

Εικονίδιο
μέλος από: 5/2/2010
μηνύματα: 19 αποδεκτές 0
την εχω παρει τηλ. κ βρεθηκαμε κ μιλισαμε...ολα οκ.......αλλα καθε φορα που βρισκομαστε εγω τουλαχιστον σκεφτομαι τα ιδια κ δν ξερω τ σκεφτετε κ αυτη κ νιωθω καπως αβολα...........
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login