Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Τότε που έτρωγες ξύλο απ' τους γονείς και όχι από τις γκόμενες.
Κυριακή, 5 Μαΐου

Συμβουλές για πεολειχία

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #58936 από Mother Of Light στις 28 Φεβρουαρίου 2010, 12:44πμ

Mother Of Light

Εικονίδιο
μέλος από: 3/1/2010
μηνύματα: 74 αποδεκτές 0
Για πείτε...Τι θα πρέπει να κάνει μια κοπέλα για να τον φτάσει σε οργασμό που δεν πρόκειται να τον ξεχάσει εύκολα?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58938 από Pelvic_Thrust στις 28 Φεβρουαρίου 2010, 1:47πμ

Pelvic_Thrust

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2009
μηνύματα: 613 αποδεκτές 0
Πρωτα απ'ολα το sex πρεπει να ειναι αισθησιακο για να τον φτασεις σε τρελο οργασμο.

Αυτο που με τρελενει εμενα ειναι να περιμενω την κοπελα μου στο κρεβατι να βγει απο το μπανιο με τη ρομπα και να'ρθει στο κρεβατι οπως ειναι βρεγμενη.. Ερχεται απο πανω μου και με φιλαει απαλα και υγρα και ταυτοχρονα τριβει τα στηθη της στο γυμνασμενο μου στηθος (χαχα). Σιγα σιγα κατεβενει προς τα κατω γλυφωντας και φιλοντας τα παντα στο περασμα της.. και μετα φτανει στο πεος και κανει τα μαγικα της. Μετα αναλαμβανω εγω...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58942 από Mother Of Light στις 28 Φεβρουαρίου 2010, 10:57πμ

Mother Of Light

Εικονίδιο
μέλος από: 3/1/2010
μηνύματα: 74 αποδεκτές 0
Μμμμ...Ωραίο!!Άλλες ιδέες?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #59137 από bobmarley4life στις 08 Μαρτίου 2010, 12:16πμ

bobmarley4life

Εικονίδιο
μέλος από: 27/2/2010
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
εγω αυτο που εχω στο μυαλο μου να της προτινω να μου κανει ειναι να μου δεσει τα ματια με ενα μαντιλι , να μου δεσει τα χερια απο πισω , και να μου κανει ο,τι θελει χωρις να της φερω καμια αντισταση ....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #59292 από foumo στις 12 Μαρτίου 2010, 11:29μμ

foumo

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/3/2010
μηνύματα: 46 αποδεκτές 0
Πρώτα θα αρχίζεις με απαλό γλύψιμο στα αρχίδια.. μετά σιγά σιγά θα γλείφεις τον κορμό ανεβαίνοντας προς τα πάνω και θα γλύφεις το κεφαλάκι με κυκλικές κινήσεις της γλώσσας και μετα θα την πάρεις μέσα στο στόμα σου απαλά πάλι σιγά σιγά μέσα έξω.Και όσο πας θα αρχίζεις να την σφίγγεις με τα χείλια σου και να την ρουφάς, εν τω μεταξύ κάνε και μερικά διαλήματα να ξεκουράζεσαι γιατί δεν είναι και εύκολο να έχεις ανοιχτό το στόμα σου για πολλή ώρα, τραβώντας μαλακεία..επισης προσπάθησε να την βάλεις όσο πιο βαθιά μπορείς..αλλά μπορείς και να γλύφεις μόνο το κεφαλάκι και να το ρουφάς και με το ένα ή και τα δυο χέρια σου να τραβάς μαλακεία. Υπάρχει και ένα κόλπο αλλά είναι λιγο ζόρικο. Προσπαθείς να βάλεις το κεφαλάκι ανάμεσα στο εσωτερικό μάγουλο σου και τα δόντια σου και κάνεις μερικές κινήσεις πρός πίσω...Ελπίζω να βοήθησα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #59297 από Blue_Deep_Ocean στις 13 Μαρτίου 2010, 12:45πμ

Blue_Deep_Ocean

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/1/2010
μηνύματα: 54 αποδεκτές 0
Συμφωνω απολυτα με foumo!Μακαρι να ειχα και εγω τετοια κοπελα που να με περιποιειται ετσι...αλλα βλεπεις αμα εχεις τον μαλακομαγνητη και τραβας ατομα που κοιτανε μονο την παρτη τους στο σεξ ή εχουν ενα σωρο κομπλεξ και ταμπου,πως να ευχαριστηθω?Πολυ σπανια μου εχει συμβει να μου κανει καποια κοπελια μου στοματικο σεξ που να με ξετρελανει!foumo,ομολογουμενως ειναι πολυ τυχερο το αγορι σου...ειλικρινα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login