Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Αν νομίζεις οτι κανείς δε νοιάζεται για σένα, δοκίμασε να αφήσεις δυο τρεις λογαριασμούς απλήρωτους.
Πέμπτη, 2 Μαΐου

Ανθεκτικός Υμένας... :-(

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #59043 από foumo στις 04 Μαρτίου 2010, 3:39πμ

foumo

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/3/2010
μηνύματα: 46 αποδεκτές 0
Εδώ και καιρό έχω προσπαθήσει με 2 αγόρια να ολοκληρώσω και δεν μπορώ! Το πέος μπορεί να εισχωρίσει μόνο 3-4 εκατοστά και πονάω απίστευτα! Έχω ακούσει για σπάνιες περιπτώσεις οτι υπάρχουν πολύ ανθεκτικοί παρθενικοί υμένες...τι μου μένει να κάνω σε αυτή τη περίπτωση?????Έχω απελπιστεί...!
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #59047 από sophie28 στις 04 Μαρτίου 2010, 12:44μμ

sophie28

Εικονίδιο
μέλος από: 15/1/2010
μηνύματα: 218 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

πρεπει να κανεις πολλα μα παρα πολλα προκαταρκτικα... κ αμα γινεται να παρετε λιπαντικο κ να βαλεις στο προφυλακτικο για να μπει πιο ευκολα... αλλα τα προκαταρκτικα ειναι το κυριοτερο... αμα εχεις ερεθιστει αρκετα δεν θα πονας τοσο...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #59069 από bluebird στις 05 Μαρτίου 2010, 9:36μμ

bluebird

Εικονίδιο
μέλος από: 22/9/2009
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
εχω ακουσει οτι υπαρχουν σε σπανιες περιπτωσεις, τοσο ανθεκτικοι υμενες που μονο με τομη μπορεις να τους σπασεις.. αν ετυχε να εισαι σ'αυτο το ειδος, αδικα ταλαιπωρεισαι.. πρεπει να καταφυγεις σε ειδικο..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #59099 από Synthia στις 06 Μαρτίου 2010, 3:17μμ

Synthia

Εικονίδιο
μέλος από: 5/3/2010
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Λοιπόν υπαρχουν τρεια είδη παρθενικών υμένων . 1) αυτός που σπάει κατευθείαν και πονάς και βγαίνει πολύ αίμα. 2) αυτός που μπορεί να μην σπάσει με την πρώτη και να μην πονέσεις αλλα να βγει ελάχιστο αίμα και καποιά στιγμή (μπορει και στα 50 σου) να σπάσει! (αυτον έχω εγώ) 3) ο ελαστικος που δεν σπαει ποτε και δεν πονας και δεν υπάρχει κανενα προβλήμα!
το θέμα δεν είναι ο παρθενικος σου υμένας αλλά το οτι δεν εισαι χαλαρη την ώρα της πράξης ..το σκέφτεσε πολύ.χαλάρωσε και απολαυσέ το ..δεν είναι τίποτα απολύτως!!
Κάνε και αυτο που σου λέει η sophie28 και όλα θα πάνε καλά!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #59234 από li_se στις 11 Μαρτίου 2010, 4:15μμ

li_se

Εικονίδιο
μέλος από: 9/3/2010
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
Σε μια παλια μου σχεση η κοπελα μου πονουσε πολυ στο σεξ(εκτως απο τις φορες που ηταν πολυ ερεθυσμενη)πηγε σε γυναικολογο και της ειπε οτι εχει στραβο κολπο και στην περιπτωση αυτη θα ποναει στο σεξ αλλα θα εχει πιο ευκολη εγκυμωσινη.....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #59293 από foumo στις 12 Μαρτίου 2010, 11:38μμ

foumo

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/3/2010
μηνύματα: 46 αποδεκτές 0
Το πρόβλημά μου είναι ότι δεν μπαίνει καν μέσα!Ακόμα και με το δάχτυλο που προσπαθώ πάει μέχρι ένα ορισμένο σημείο 3-4 εκατοστά... είναι σαν να είναι ο πάτος!Δέν ανοίγει!Έχω πάει σε γυναικολόγο για άλλο λόγο όμως και μου έκανε μόνο υπέρηχο αλλά δεν μου έιπε αν έχω τίποτα τέτοιο...Βέβαια μπορεί αυτό να μην φαίνεται απο τον υπέρηχο δεν ξέρω...Το έχω κοιτάξει μέ καθρεφτάκι!Προσπάθησα με 2 δάχτυλα να το ανοίξω σιγά σιγά να δω τι έχει μεσα!! :D Και άνοιξε λίγο μετά ήταν σαν να μην είχε άλλο...κ στην άκρη άνοιγε πολύ λιγο και πονούσε...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #59294 από foumo στις 12 Μαρτίου 2010, 11:42μμ

foumo

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/3/2010
μηνύματα: 46 αποδεκτές 0
Επίσης είναι ψυχοφθόρα όλη η διαδικασία του να το κάνω...Μετά η ψυχολογία μου είναι σκατά...Τώρα πια προσπαθώ να το αποφεύγω να δοκιμάσω ξανά..Έχω απελπιστεί...Ενω ξεκινώ με αισιοδοξία στο τέλος δεν τα καταφέρνουμε πάλι........δε μπορω άλλο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #59296 από Blue_Deep_Ocean στις 13 Μαρτίου 2010, 12:37πμ

Blue_Deep_Ocean

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/1/2010
μηνύματα: 54 αποδεκτές 0
Η λυση στο προβλημα σου ειναι απλη...ζητα απ το αγορι σου να σε γλειψει εκει,με επιμονη και υπομονη!Να παιξει η ακρη της γλωσσας του με την κλειτοριδα σου και να σου δινει μικρα ζεστα φιλια στα "χειλη" και γενικα να σε περιποιηθει κανοντας "μασαζ" με την γλωσσα του και τα δαχτυλα του στα σημεια του κορμιου σου που τρελαινεσαι...Εμενα αυτο ειναι το δυνατο μου σημειο!Μ'αρεσει παρα πολυ να κανω στην γυναικα πολλα προκαταρκτικα και εχω πολυ υπομονη!Βασικα με τρελαινει να την βασανιζω(με την καλη εννοια) και να την κανω να χυνει συνεχομενες φορες,ενω τρεμει απ τους σπασμους!Βρες καποιον να θελει να ασχοληθει μαζι σου ερωτικα και οχι να περιμενει σαν ζωο να πατε στο "κυριως πιατο"...Αυτη ειναι η γνωμη μου!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #59304 από sophie28 στις 13 Μαρτίου 2010, 2:28πμ

sophie28

Εικονίδιο
μέλος από: 15/1/2010
μηνύματα: 218 αποδεκτές 0
πραγματικα το αγορι σου πρεπει να εχει μεγαλη υπομονη!!!!! θελει πολλα προκαταρκτικα..... εγω οταν ψαχουλευα ηταν πολυ δυσκολο να βαλω το δαχτυλο μου αλλα τα καταφερνα... αλλα αυτο που λες για πατο πρεπει να ξερεις πως ολων των κοριτσιων ο κολπος ειναι λιγο στραβος... μπορει σε σενα να παιρνει την στροφη νωριτερα... με καθρεφτακι δεν φενεται τιποτα!!! κ εγω κοιταζα αλλα δεν μπορουσα να δω!! απλα οταν προσπαθεις μονη σου να εισαι ερεθισμενη... αν κ καλυτερα ειναι να προσπαθεις με το αγορι σου... να σε βοηθησει... θα πρεπει να διαθεσετε ωρες μπροστα σας... μπορεις να δοκιμασεις να πιεις ενα ποτο... οχι παραπανω!!!! απλα ενα ποτηρι... εμενα στην πρωτη μου φορα βοηθησε παντως...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login