Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Κάθε μέρα στη ζωή μου έχει το ίδιο πράμα: Ποικιλία. Θέλω κάτι διαφορετικό.
Τρίτη, 14 Μαΐου

Σπυρακια Απο Αυνανισμο

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #59053 από blacksugar στις 04 Μαρτίου 2010, 4:31μμ

blacksugar

Εικονίδιο
μέλος από: 2/2/2010
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
Ολοι μας μικροι μεγαλοι εχουμε ακουσει πως οταν παιζεις με τν μικρο σου φιλο βγαζεις τα λεγομενα "ταυλοσπυρα" στο προσωπο...Εγω παντα δεν το πιστευα αυτο το σεναριο! Θελω να σας ρωτησω εγω τι γνωμη εχετε επι του 8εματος και πως την δικαιολογηται, ντα3ει δεν λεω πως αμα βαρεσεις μαμακια και μετα με ολα τα υγρα πασ και πιασεις την μαπα λογικο ειναι να βγουν σπυρακια αλλα ειμαι αρκετα δυσπιστος εως και σιγουρος πως ο μυ8ος για τον ΑΥΝΑΝΙΣΜΟ και τα σπυρακια που τον ακολου8ουν δεν ισχυει...Τις δικες σας γνωμες παρακαλω :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #59054 από Darkfieras στις 04 Μαρτίου 2010, 4:45μμ

Darkfieras

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 3/11/2009
μηνύματα: 319 αποδεκτές 0
καυλοσπιρα αλλα πανω στο πεος οχι στο προσοπο... ναι ειναι αληθεια...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #59057 από AN21 στις 04 Μαρτίου 2010, 10:58μμ

AN21

Εικονίδιο
μέλος από: 11/1/2010
μηνύματα: 61 αποδεκτές 0
Ο αυνανισμός δε προκαλεί σπυράκια ΠΟΥΘΕΝΑ. Ούτε το σπέρμα.
Δεν υπάρχει καμία απολύτως επιστημονική απόδειξη οτι ο αυνανισμός έχει αρνητικές επιπτώσεις. Ίσα ίσα, έχεις λιγότερες πιθανότητες να πάθεις καρκίνο του προστάτη. Οπότε τράβα αβέρτα και μη φοβάσαι τίποτα. Αλλά καλό είναι να μη μένουμε μόνο στη μαλακία...Οι κοπέλες ακόμα καλύτερες.. =)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #67680 από motimon στις 02 Νοεμβρίου 2010, 11:12μμ

motimon

Εικονίδιο
μέλος από: 30/3/2010
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Αμα εκεινος που αυνανιζεται εχει ακμη τοτε σιγουρα θα βγαλει καυλοσπυρα....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #67730 από giannisefoa στις 04 Νοεμβρίου 2010, 7:30μμ

giannisefoa

μέλος από: 6/5/2009
μηνύματα: 292 αποδεκτές 0
Λοιπόν...Αν κάποιος κάνει σεξ και κάποιος τραβάει το όργανό του δεν διακρίνει διαφορά...Η μόνη διαφορά είναι οπτική και από άποψη αφής(δηλαδή το σεξ το γουστάρεις πιο πολύ)...Αυτό σημαίνει πρακτικά ότι για τον εγκέφαλο που δίνει σήμα για να χύσεις δεν έχει διαφορά το ένα από το άλλο...Άρα κάτσε απλά και σκέψου αν αυτοί που κάνουν σεξ έχουν αναφέρει προβλήματα με σπυράκια στο πρόσωπο...Αν δεν σου έρχεται κάποιος τότε αυτοί που λένε ότι ισχύει αυτό για όποιον τραβάει μάλλον λένε μπούρδες... :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #67796 από Nicolas στις 06 Νοεμβρίου 2010, 5:01μμ

Nicolas

Εικονίδιο
μέλος από: 26/4/2007
μηνύματα: 53 αποδεκτές 0
Υπαρχει σχεση μεταξυ αυνανισμου/σεξ. επαφης και ορμονων. Συνεπαγεται λοιπον οτι σε ηλικιες που η τεστοστερονη κανει παρτυ και οι ορμονες δεν ειναι σταθεροποιημενες οτι μπορει να προκαλεσει π.χ. λιπαροτητα στο δερμα η τα μαλλια κτλ. Ομως αυτη ολη η σχεση ειναι με συνεπαγωγες συνεχεια...δηλαδη μπορει να αυνανιζεσαι παρα πολυ και ομως επειδη η ορμονες σου ειναι σταθερες να μην σου προκαλεσουν κατι. Μπορει το αντιθετο. Παντως ΑΚΟΜΑ και η μεταβολλες τον ορμονων κατα την διαρκεια και μετα την σεξ. επαφη η τον αυνανισμο ΔΕΝ ειναι τοσο μεγαλες οποτε στην ουσια δεν θα παθεις κατι παραπανο απο αυτο που θα παθενες ακομα κι αν δεν αυνανιζοσουν. Με απλα λογια αν ειναι να βγαλεις σπυρακια θα τα βγαλεις ετσι κι αλλιως...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login