Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Υπάρχει ζωή πριν απ' το θάνατο;
Δευτέρα, 13 Μαΐου

Δώρο

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #59086 από Mamalakis στις 06 Μαρτίου 2010, 11:12πμ

Mamalakis

μέλος από: 11/11/2009
μηνύματα: 47 αποδεκτές 0
Παιδιά, σε κάτι μέρες κλείνω 1 μήνα σχέσης, τι δώρο θα λέγατε να κάνω στο κορίτσι μου;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #59093 από psipsi στις 06 Μαρτίου 2010, 1:40μμ

psipsi

Εικονίδιο
μέλος από: 12/1/2010
μηνύματα: 51 αποδεκτές 0
Ενα πολυ ωραιο δωρο θα ηταν να περασετε την μερα μαζι... ξερεις καφε, σινεμα,φαγητο.... επισεις κατι σε βραχιολακι η κολιε για το λαιμο... Αλλη μια προτοτυπη ιδεα ειναι να της στειλεις λουλουδια με μια πολυ γλυκια καρτα που θα της λες τι αισθανεσαι για αυτην... Αν και μονο επειδη 8υμη8ηκες αυτο το γεγονος θα την χαροποιησει γιατι οι περισσοτεροι το ξεχνανε πλεον.. Αυτο που με ''εξωργηζει'' ειναι οτι 8υμουνται ποσα γκοαλ εβαλε ο ολυμπιακοας στη αρσεναλ πριν τρια χρονια αλλα μια ημερομηνια δεν ξερουν να θυμηθουν...Τεσπα, ελπιζω να βοηθησα..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #59094 από mr.anonymous στις 06 Μαρτίου 2010, 2:32μμ

mr.anonymous

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 8/2/2010
μηνύματα: 115 αποδεκτές 0
διλαδι να σε ρωτισω κατιωκαθε μηνα που θα κλινει θα της κανεις δωρα? να πω οτι κλισατε ενα χρονο οκ αλλα ενα μηνα τεσπα εγω στην δικια μου κανω δωρα στα γεννεθλια τα χρηστουγενα αγιου βαλεντινου επετιο κ στην γιορτη της,τεσπα ωραιο δωρο ειναι να ειστε ολη την μερα μαζι κ να κανετε οτι θελει αυτη
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #59096 από Synthia στις 06 Μαρτίου 2010, 3:02μμ

Synthia

Εικονίδιο
μέλος από: 5/3/2010
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
να σου πω την γνώμη μου... τα δώρα είναι βλακείες και οι ημερομηνίες κτλ...εγώ, παρόλο που είμαι γυναίκα, δεν θυμάμαι ποτέ ημερομηνίες και ποτε γνωριστήκαμε και τέτοια...αμα περνάς καλα με τον άλλο δεν σε νοιάζει τίποτα και φυσικά αν έχεις αυτοπεποίθηση δεν έχεις ανάγκη απο δώρα για επίβεβαίωση οτι ο άλλος σε γουστάρει επειδή θυμάται ημέρομηνια που γνωριστήκατε..και να ξέρεις οτι αμα την μαθαίνεις απο τώρα στα δώρα την εβαψες μέτα..!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #59101 από sophie28 στις 06 Μαρτίου 2010, 3:59μμ

sophie28

Εικονίδιο
μέλος από: 15/1/2010
μηνύματα: 218 αποδεκτές 0
εμενα μ'αρεσουν πολυ τα λουλουδια! εστω κ ενα τριανταφυλλο!!! το αγορι μου στον πρωτο μηνα μου ειχε παρει ενα μπουκετο κοκκινα τριανταφυλλα κ ενα ασπρο κ μου ειπε το βλεπεις αυτο το τριανταφυλλο, ειναι ξεχωριστο οπως εσυ... κ μια μεγαλη σοκολατα!!! κ ενα γραμματακι που μου ανοιχτηκε... παντως λουλουδια να παρεις!!! κ σε ασχετες φασεις... ειναι πολυ ωραιο!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login